Familieberichten h.jobse 36 I Zaterdag 4 oktober 2008 PZC Vergeten zullen we niet dat we samen waren zoveel samen gelukkig waren dat we niet zullen vergeten. Diepbedroefd en hevig ontroerd gaan wij afscheid nemen van mijn grote liefde en onze allerliefste papa Ben van Rijswijk Vlissingen Vlissingen 09-07-1956 02-10-2008 Hanneke van Rijswijk-Soethoudt Julia en Finn Primulalaan 18 4382 VC Vlissingen Er is gelegenheid om van Ben afscheid te nemen op dinsdag 7 oktober van 11.30 tot 12.00 uur in Huys ter Schelde aan de Vlissingsestraat 38/40, 4371 RE Koudekerke. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden om 12.15 uur. Hierna rijden we via de boulevard naar uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Van daaruit gaan wij lopend naar de algemene begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan .766, 4382 NB te Vlissingen waar Ben om 14.30 uur zal worden begraven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Bedroefd, maar oprecht dankbaar voor wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat de HEERE van ons heeft weggenomen mijn geliefde man en onze geliefde vader, opa en overgrootvader Johannes Kornelis Rottier in de gezegende leeftijd van 87 jaar. Vlissingen: M. Rottier-Witte Niezijl: Annie en Gido Davidse-Rottier Meliskerke: Adri en Ina Rottier-Meijers Vlissingen: Jan en Ina Rottier- den Haan Gapinge: Hans en Barbara Rottier-Blok Apeldoorn: Janneke en Rien den Haan-Rottier Aagtekerke: Kees en Barry Rottier-Treur Zoetermeer: Els en Leen van Dam-Rottier Vlissingen: Jos en Corrie Rottier-van der Louw Vlissingen: Suzan en Pim Meulmeester-Rottier Klein- en achterkleinkinderen Onze dcink gaat uit naar dr. Legemate voor de medische begeleiding en de medewerkers van RST Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. 2 oktober 2008 Korenstraat 19 4381 AK Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren aan huis op maandag 6 oktober van 19.00 tot 20.30 uur. Dinsdag 7 oktober zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Koren weg te Nieuwdorp om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk te Vlissingen. Geen bloemen. Met veel verdriet delen wij u mee dat onze lieve opa en over-opa ons door de dood is ontvallen. Wij bidden onze oma en over-oma Gods vertroostende nabijheid toe in dit grote gemis. Salome Henk Harmke Cor Gerben Lèmonie Annieke Tristen Cariene Annelies Niels Gideon Arco Marit Christian Jakolien Marion Johan Monique Martijn Marijn Carolien Rinus Gideon en Rianne Bart Marieke Marlies Roy Rien Coralien Arjanne Jan Maria Ardjan Sara Izak Jelmer Johanna Sc Joost Cor en Froukje Yzo Petra Jeroen en Hanna Ardjan Niels Wietse Eric jelle Menno Jan Willem Bernt Peter Mark Leon Melanie Mariëlle Dirk Sarinke Bernard Joop Tineke Jadine Johannes Marianne Kees Glenn Pim Najma Lisanna Tom Jorieke Koen Lizeth Corald Jasper Mauri ts Joëlla Nelianne Marcel Niek Marieke Chrisjan Ruth Aron Alinda Harmen Arnold Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Groot is het gemis Mooi zijn de herinneringen die blijven Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, maar intens verdrietig delen wij u mede dat is over leden mijn lieve man. onze vader en opa Krijn van Schelven Krijn Johan Brouwershaven, t Geertruidenberg, 24 maart 1925 1 oktober 2008 Lage Zwaluwe: C.E. van Schelven-Kieboom Fija Bolkenbaas-van Schelven Peter Bolkenbaas fordy Marissa Correspondentieadres: Groningenlaan 135 4926 GD Lage Zwaluwe Pa is overgebracht naar uitvaartcentrum Zuylen, Tuinzigt- laan 11 te Breda, waar u afscheid van hem kunt nemen op maandag 6 oktober van 11.30 uur tot 11.45 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats, na het afscheids bezoek, om 12.00 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn zwager, onze oom Krijn van Schelven L. J. van Schelven-Wisse Truus Nieuwenhuijse Lejo en Laura de Regt Kees en Rita van Schelven en kinderen Wij wensen tante Corry, Peter, Fija, Jordy en Marissa veel sterkte toe. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Willem Dekker betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Verwoerd-Dekker Goes, oktober 2008 Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en vele bloemen, kaartjes, telefoontjes en bezoeken na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder en oma Annie Dieleman-de Groene hebben ons gesteund in deze moeilijke periode. Hiervoor willen wij iedereen oprecht bedanken J.W. Dieleman, kinderen en kleinkinderen Nieuwvliet, oktober 2008 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame moeder en mijn lieve oma Catharina Dobbelaar-de Winter willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Marianne Ineke en Kees Johan en Lilian, Kristy Lewedorp, oktober 2008 Het heeft mij goed gedaan dat ik zoveel medeleven heb ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Walter Euler Ik ben dankbaar voor de steun en troost die u mij hebt gegeven. Sabine Euler Driewegen, oktober 2008 Geleefd, gelachen, gehuild, verweven Zullen we je nooit vergeten. Lieve Ben Veel te vroeg hebben we van elkaar afscheid moeten nemen. Papa en Mama van Rijswijk Ad Mariska Leo Margriet Richard Mariska Marleen Kevin, Linda, Ashley, Jayson, Lisenka, Remi, Joska, Annina, Yorick, Marcel, Rens, Jules, Niels, Lars Je verbondenheid met je hobby, roept bij ons herinneringen op. In gedachten blijf je altijd bij ons. Lieve Ben 'And so castles made of sand fall in the sea eventually' We zullen vooral je humor missen. Hans Petra, Agnes Marcus, Eva en Robin Piet Wilma, Evy en Rosanna Ons bereikte het treurige bericht dat Rob van Zeventer echtgenoot van onze medewerkster Riek van Zeventer-Beerendonk is overleden. Wij wensen Riek en haar familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verdriet. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland J.J.P.M. Asselbergs, burgemeester G. Benou, locosecretaris Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rob van Zeventer echtgenoot van onze collega Riek van Zeventer-Beerendonk Wij wensen Riek, Marjolein, Marcel, Luciën, Irma, Froukje, Christian, Sabine en de verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's van de afdeling Financiën, Juridische zaken en Control van de gemeente Schouwen-Duiveland Zierikzee, 3 oktober 2008 uitvaartverzorging bachvveg 2 middelburg J tel. 0118 46 22 05 www.hjObse-uitvaart.nl EA Uitvaartbegeleiding "omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient" S 06 - 407 96 513

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 100