Er staat altijd een Van Koeveringe onder de lat bij Krabbendijke Zakelijk rijden volgens Zwartepoorte. 45 Vrijdag 3 oktober 2008 PZC B TVM overweegt jeugdopleiding HOOCEVEEN - De schaatsploeg van TVM overweegt na de Olympi sche Spelen van 2010 in Vancouver een eigen juniorenteam op te zet ten. Dat zei president-directeur van TVM, Arjan Bos, gisteren te- .gen RTV Drenthe. De commer ciële ploegen hebben tot 2010 een overeenkomst met de KNSB waar in is vastgelegd dat de schaatsbond de opleiding van de schaatsers ver zorgt. Uit onvrede met het gevoer de beleid gaat TVM na 'Vancou ver' mogelijk zelf de opleiding ver zorgen. 23e editie judotoernooi Hajimé Heinkenszand HEINKENSZAND - Voor de 23e keer houdt judovereniging Hajimé uit Heinkenszand haar' jaarlijks judo toernooi in de plaatselijke sporthal De Stenge. De deelnemende ploegen zijn To- kyokai, Garami, Yoshi, sportschool Geelhoed Walcheren, sportschool Geelhoed Beveland, OVJV, Michi- gami Katama Waza, Zierikzee, Be- rendrecht en de organiserende ver eniging Hajimé. De ëerste poulewedstrijden begin nen om 10.00 uur. De nieuwe BMW3 SerieSedan en Touring Alles wijst op de nieuwe BMW 3 Serie Sedan of Touring. Met zijn zeer gunstige verbruikscijfers en lage C02-uitstoot goed voor 41 groene energielabels. En met de Business Line uitvoering kan de cost of ownership nog verder omlaag: alle geliefde opties met aantrekkelijk prijsvoordeel. Zwartepoorte Goes bv Amundsenweg 33, 4462 GP Goes, T (0113) 24 52 45, www.zwartepoorte.nl Business Line, tijdelijk met gratis Navigation Pack: 16 inch lichtmetalen BMW wielen Automatische airconditioning H Park Distance Control achter Wi Alarmsysteem klasse 3 Navigatiesysteem Professional met 40 GB harde schijf Nederlandstalige spraakstunng 5$ Bluetooth telefoonvoorbereiding U betaalt slechts 1.995,- in plaats van 8.255,-. Een voordeel van 6.260,-. Overtuig uzelf en kom proefrijden. Vanaf 33.150,- of 625,- per maand voor Operational Lease bij 48 maanden en 20.000 km/jaar exclusief btw, brandstof en vervangend vervoer (BMW Financial Services). Gemiddeld verbruik van 4,7 tot 12,4 liter/100 km. C02-emissie van 123 tot 295 g/km. Wijzigingen voorbehouden. Afbeelding kan opties bevatten die niet tot de genoemde uitrusting behoren. Robin van Koeveringe: „Het doel van Krabbendijke is een plaats bij de eerste vier." foto Willem Mieras Koppositie staat op het spel in derby tegen Yerseke. door Marco Puik KRABBENDIJKE - Robin van Koe veringe (23) verdedigt al enkele sei zoenen het doel van Krabbendij ke. Als hij tenminste niet op zater dag moet werken. Is dat wel het ge val, dan staat zijn jongere broer Ra mon tussen de palen bij de hoofd macht. Morgen wacht voor Van Koeveringe en zijn teamgenoten de beladen topper tegen streekge noot Yerseke. Krabbendijke is deze voetbaljaar gang weer vierdeklasser. Twee sei zoenen lang mocht de club de smaak van een niveau hoger proe ven. Het laatste halfjaar van die pe riode maakte Van Koeveringe niet actief mee. Een kraakbeenblessure hield hem enkele maanden langs de kant. Zijn drie jaar jongere broer Ramon nam toen de plaats van hem onder de lat over. Dat sce nario zal zich dit seizoen nog een paar keer herhalen. „Door mijn werk als logistiek-plan- ner ben ik een keer of vijf per jaar niet aanwezig. Ramon werkt ook onregelmatig, maar we proberen het zo af te stemmen, dat het uitge sloten is dat we allebei afwezig zijn. Er staat dus altijd een Van Koeveringe onder de lat." Robin van Koeveringe was in de F-pupillen nog speler, maar werd een leeftijdscategorie hoger keeper. „In de E-tjes moesten we toch wat meer gaan lopen, dus ik dacht: ik word maar keeper. In die periode stond iedere wedstrijd nog een andere speler op doei, maar het keepen vond ik eigenlijk altijd al leuk." Op 17-jarige leeftijd zou Van Koe veringe de stap naar het eerste elf tal maken. De kampioensstrijd van Krabbendijke in het seizoen 2005/2006 beleefde zijn hoogte punt in Yerseke. Op de voorlaatste speeldag hadden de Krabbendij- kenaren één punt voorsprong op de rivaal. In het onderlinge treffen kwam Yerseke op een 2-o-voor- sprong. In blessuretijd maakte Krabbendijke echter nog gelijk en nam daarmee een voorschot op de promotie. „Als ik aan Yerseke denk, komt die wedstrijd iedere keer in me naar boven. Duels tussen Krabbendijke en Yerseke zijn altijd wedstrijden op zich. De klassering op de rang lijst maakt niets uit." De doelman is duidelijk over vorig seizoen, toen Krabbendijke op de laatste plaats eindigde in de derde klasse. „De competitiestart was nog goed, maar daarna heeft eigenlijk nie mand meer zijn oude niveau ge haald. We zijn in een negatieve spi raal terechtgekomen. De winst op Apollo'69 (0-3) bracht wat geloof terug, maar daar na moesten we opnieuw nederla gen slikken. In de tweede seizoens helft verloren we vaak met kleine Krabbendijke maakt zich op voor de derby tegen Yerseke. Het is een speciale wedstrijd, ongeacht de stand op de ranglijst. Robin van Koeveringe kijkt ernaar uit. cijfers. Dat we degradeerden was terecht, want we kwamen kwali teit tekort." Krabbendijke begon de huidige competitie met negen punten uit vier duels. „Of ik tevreden ben met onze start? Ja en nee. Het pun- tenaantal is volgens verwachting, maar ik had niet gedacht dat we van Kruiningen zouden verliezen (2-4). De drie ploegen waarvan we hebben gewonnen had ik echter sterker in geschat. Het doel van Krabbendijke is een plaats bij de eerste vier. Persoonlijk denk ik dat een positie bij de eerste twee er in zit. De komende wedstrijden wor den al meteen cruciaal." UIT BILJARTEN Driebanden. Vierde divisie. 's Lands Welvaren 3-Wellse Vaart 2 4-4: Piet van Essen-Michael Zwakenberg 15-30, 49; Syl via Eckel-Ronny Mathysen 5-25, 49; Wim Wal- raven-Henk Burgers 25-16, 57; André Schou- wenaar-Kim van der Mast 20-14, 38. GOLF St. Andrews. Alfred Dunhill Links Cham pionship. Stand na na eerste ronde: 1Fisher (Eng), Hansen (Den) 64 (-8), 3. Kaymer (Dui) 65, 4. Fraser (Aus), Warren (Sch), Bourdy (Fra), Sandelin (Zwe), Orr (Sch), Aiken (ZAf), Wall (Eng), Brier (Oos), Howell (Eng) 66, 77. Lafe- ber 7192. Derksen 72, 115. Luiten 73. TENNIS Tasjkent (Oez). Vrouwen. Tweede ronde: Peng Shuai (Chn/1)-Rus (Ned) 6-1 7-5, Cirstea (Roe/3)-Lapoesjenkova (Rus) 6-1 6-4, Nicules- cu (Roe/6)-Sjvedova (Kaz) 6-3 4-3 opgave, Lar- cher De Brito (Por)-Poetjsek (WRu) 6-4 6-1. Tokio. Mannen. Derde ronde: Roddick (VSt/2)-Melzer (Oos/14) 7-6 (2) 6-2, Gonzalez (Chl/3)-Delic (VSt) 6-4 7-6 (4), Gasquet (Fra/4)-Nishikori (Jap) 6-1 6-2, Del Potro (Arg/5)-Nieminen (Fin) 6-1 6-3, Schüttler (Dui/12)-Joezjnf (Rus/8) 6-3 6-7 (12) 6-4, Fer rer (Spa/1 )-Suzuki (Jap) 4-6 6-3 6-2, Berdych (Tsj/9)-Robredo (Spa/6) 7-6 (6) 6-2. Vrouwen. Tweede ronde: Wozniacki (Den/1 )-Morita (Jap) 6-2 6-1, Stosur (Aus)-Medina (Spa/2) 6-1 7-5, Wozniak (Can/8)-Fuda (Jap) 6-1 6-1, Pavl- joetsjenkova (Rus)-Fujiwara (Jap) 6-2 6-4. Stuttgart. Vrouwen. Tweede ronde: Jankovic (Ser/2) - Alona Bondarenko (Oek) 6-2 6-0, Ve nus Williams (VSt/6) - Katerina Bondarenko (Oek) 6-4 6-2, Zvonareva (Rus/7) - Bartoli (Fra) 6-2 6-0, Safina (Rus/3) - Pironkova (Bul) 6-1 7-6 (6), Petrova (Rus) - Schnyder (Zwi) 6-4 r 6-1. WIELRENNEN Mons-en-Pévèle. Circuit Franco-Beige. Eer ste etappe, Maubeuge-Mons-en-Pévèle: 1. Boonen (Bel) 187,9 km in 4.04.45 (46,06 km/uur), 2. Farrar (VSt), 3. Roelandts (Bel), 4. Van Dijk (Ned), 5. Gilbert (Bel), 6. Flecha (Spa), 12. Löwik 0.04, 13. Tankink, 14. Veelers, 23. De Kort, 31. Curvers, 32. Giling. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl Thorkildsen Europees atleet van het jaar RIJSWIJK - De Noorse speerwerper Andreas Thorkildsen is uitgeroe pen tot Europees atleet van het jaar. Thorkildsen prolongeerde dit jaar in Peking zijn olympische ti-* tel. De Russische polsstokhoog- springster Jelena Isinbajeva werd woensdag al gekroond tot Euro pees atlete van het jaar. ••■.•rp»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 87