1 l Ada Mouws-van Rossum v- ARENSMAN 30 I Vrijdag 3 oktober 2008 PZC be Jeteven begint als sneeuwvlok. Sommige sneeuwvlokken vallen aan het begin, anderen aan het eind van de gletsjer. Langzaam schuift het leven naar de zee. Ada's vlokje is uitgegroeid tot een mooi kristal. Tijdens jouw reis heb je velen ondersteund bij de afdaling. Maar plotseling brak je af en stortte in zee. Je zat aan de buitenkant en je kristal was bijna direct gesmolten. Maar jij blijft altijd stralen in onze herinneringen. Totaal onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lievevrouw -V Brouwershaven, 24 maart 1955 t Veldhoven, 1 oktober 2008 Toon Mouws V Loes t, Milou t, Bram, Flip, Freek Familie van Rossum Familie Mouws Korenbloemlaan 23, 5513 AT Wintel re De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op maandag 6 oktober om 11.00 uur in de Immanuelkerk, Teullandstraat 1 te Veldhoven. Aansluitend brengen we Ada naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats De Hoge Boght, Eindhovensebaan 25 te Veldhoven. Na afloop is iedereen van harte welkom om samen te zijn in de hal van de Immanuel kerk. Ada is thuis. Als u nog even bij haar wilt zijn, dan kan dat op zaterdag 4 oktober en zondag 5 oktober van 14.00 uur tot 16.00 uur. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden, op de leeftijd van 41 jaar, van mijn kleinzoon, onze neef en achterneef Peter Meesen Oma Meesen Ooms, tantes, neven en nichten - - 1 f'&ÉT SP^Éf "Het komt allemaal zoals het komen moet en het komt allemaal op Zijn tijd" Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Rob van Zeventer echtgenoot van Riek van Zeventer-Beerendonk 27 januari 1945 1 oktober 2008 Burgh-Haamstede, Riek van Zeventer- Beerendonk Goes, Marjolein en Luciën van der Heijden Froukje Nieuwerkerk, Marcel en Irma van Zeventer ChristianSabine 4328 CK Burgh-Haamstede Appelmeet51 De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 6 oktober om 14.30 uur in de RK kerk "Onze Lieve Vrouwe op Zee", Serooskerkseweg 2 te Burgh-Haamstede. Aansluitend vindt om 16.30 uur de crematieplechtigheid plaats in de aula van het crematorium, Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid wordt u in de'gelegenheid gesteld de naaste familie persoonlijk te condoleren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Voor aanvang van beide diensten is er bij de ingang gelegen heid tot schriftelijk condoleren. Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen is heengegaan mijn schoonzus, onze tante en oudtante Jozina Hameling sinds 1989 weduwe van Cornelis Onderdijk in de leeftijd van 89 jaar. Arnemuiden: P. Hameling t L. Hameling-Sturm 1. Kusse-Hameling K. Kusse Kwadendamme: J. Hameling A.Verbeek achterneven en achternichten Vlissingen, 1 oktober 2008 Correspondentieadres: Nieuwstraat 17,4341 AR Arnemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 6 oktober van 10.30 tot 10.45 uur in het verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hervormde Kerk te Arne muiden. De rouwdienst, welke geleid wordt door Candidaat D. Jongeneel, zal gehouden worden om 11.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraaf plaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenhèid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth". Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn bedroefd door'het verlies van ons trouwe lid en vis vriend Rinus de Smit Bestuur en Leden Noord-Bevelandse Hengelsportvereniging Veel te vroeg maar met mooie herinneringen is van ons heengegaan onze vriend Rob v Zeventer Wij wensen Riek, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Engel en Corrie Jonker Hij echter vol van de Heilige Geest, staarde naar de hemel en zag de heerlijkheid van Goden Jezus, staande aan Gods rechterhand,en zei: Zie, ik zie de hemelen geopend en de Zoon des mensen, staande aan Gods rechterhand En toen hij dat had gezegd, gaf hij de geest. Handelingen 7 vers 55, 56 Na een dapper gevecht dat hij zo moedig heeft gestreden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Arthur Walter Karei Verhagen Soerabaja, 4 augustus 1935 t Goes, 30 september 2008 - Hedwig Verhagen-Saltzmann Marjory Jacqueline Johnny Arthur Janet Robbie Esther King Regina Gerard Ricardo Natasja Klein- achterkleinkinderen Wilhelminastraat 24 4484 AH Kortgene Er is gelegenheid om afscheid van Arthur te nemen en tot condoleren op maandag 6 oktober van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal de afscheidsdienst om 11.15 uur in de aula van het uitvaartcentrum worden gehouden. Hierna begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Hoofdstraat te Kortgene waar om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn dan bent u toch van harte uitgenodigd. Opa we zullen u missen, maar zien u zeker terug! Shannen, Abigail, Ricardo, Lavanna Opa we zullen u missen maar u blijft altijd in ons hart! Chantal, Mike, Patrick, Arthur, Jameelah, Stefhanie, Valentino, Juanita en Adaline Opa, we missen u! Xavier, Robert Jeffrey, Josine, Rosaly, Regino Lieve opa Geen grapjes, sigaretjes en zoentjes meer, Maar ook geen pijn. We missen u maar we zien u weer terug in het Hemels Koninkrijk. Raymond - Laura - Rebecca en Deborah Yuen Samen gezellig bij Bobje, chocomel erbij en gek doen. Samen waren we tot het eind. Opa, missen doen we u al We houden van u Rachel - Robbie Mandy - Jacco - Kylie - Jacey Kelly Paola We kunnen geen spinnen meer vinden De gitaar ligt onder de stof en de Indische lessen zijn gestopt. Lieve opa we missen u zo verschrikkelijk erg. Talitha, Roshanna en Sem Sterkenburg ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A BOSLAND K. BREEN M G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Ui jl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 82