tunnel onder spoor Kapelle Aed bij voetbalclub Ontheffing 'Polenhotel' Goes stuit op bezwaar RECLAME vrijdag en zaterdag: 4 tompoezen voor 2,99 Brainstormen over toekomst van Yerseke B PZC Vrijdag 3 oktober 2008 27 Fiets/voetgangersbrug station Kapelle GOES - De gemeente Goes zit fout door voor vijf jaar ontheffing te verlenen voor een 'Polenhotel' aan de Stoofstraat in de binnenstad, vindt bewoner Edu Karelse van de Stoofstraat. Hij heeft officieel be zwaar gemaakt. Volgens Karelse is de brandveiligheid in het geding, is sprake van verkeer- en geluidhin der en handelt Goes in strijd met het eigen bestemmingsplan. Er is, aldus Karelse, ook alleen onthef fing aangevraagd voor Stoofstraat 2o, terwijl Stoofstraat 8 en 10 ook voor huisvesting van buitenlandse werknemers wordt gebruikt. Goes wilde het pension overigens in juli nog sluiten, maar kwam daarop te rug na een oproep van het uitzend bureau dat het gebouw huurt. Brood- en banketbakkerij Opril Grote Markt 4 J.D. van Mellestraat 32 Goes-tel. (0113) 21 5614 UW WARME BAKKER WOLPHAARTSDIJK - Aed-hartmachi- nes zijn in opkomst. Voetbalvereni ging Wolfaartsdijk in Wolphaarts- dijk heeft er recent één gekocht a ruim 2.000 euro. De investering is het geld meer dan waard, vindt het bestuur, als er in bijvoorbeeld vijf of tien jaar één mensenleven mee kan worden gered. Tien club leden hebben een opleiding ge volgd om de defibrillator te bedie nen. Alle namen van deze leden staan met mobiel nummer bij de aed in het materialenlokaal. YERSEKE - Inwoners van Yerseke krijgen donderdagavond 9 oktober de kans om te discussiëren over de toekomst van hun dorp. Dat ge beurt op een bijzondere manier, namelijk aan de hand van een film en interviews die in dorpshuis De Zaete worden vertoond en zo een soort debat moeten uitlokken. De gemeente Reimerswaal hoopt er zo achter te komen of ze op de goede weg zit met de door een pro jectgroep opgestelde toekomstvisie voor Yerseke, die is gebaseerd op drie pijlers: aquacultuur, recreatie en wetenschap. Er ligt echter nog niks vast, dus ook ideeën van in woners kunnen erin worden ver werkt. Stationsstraat beplanting DCl meettechniek parkeerterrein plantsoen Stationsgebouw Spoorwegovergang 1 WÊÈÉÈÊÊiÊÊÊÊÊ^k jÉÉÉËi Fietsers gebruiken de hellingbaan, met een totale lengte van 560 meter om aan de overkant te komen. Toekomstige wijk Zuidhoek Spoorwegovergang Voetgangers klimmen via het trappenhuis de brug op De helling wordt 4 procent maar eigenlijk zou de 2 procent moeten zijn PZC Felix Binicewicz bron gemeente Kapelle De traverse kost naar schatting 3,8 miljoen, een tunnel 4,1 tot 5 miljoen euro. De locatie van de nieuwe spoorbrug (traverse) bij het station van Kapelle Trappenhuis t.b.v. voetgang Beesienmarki 16 - 4461 CT Goes Tel, 01 13 - 506063 HvTtt, thomimltje. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 79