Ketting moet nog groeien in zijn rol JUÖi I Zierikzee speelt duel bij kunstlicht Schouwse Boys voorbij SSV'65 Inschrijving Senior Games van start Knock on Wood en Garage Slager winnen Morgen 4 oktober is het uw laatste voor de schitterende taxatie-driedaagse bij Van Oeveren-Vervaet in Goes! Wpzv ^kZ&y HI SPZC Vrijdag 3 oktober 2008 45 Aanvaller aast tegen Oostkapelle op tweede competitiedoelpunt. door Bas Koel GOES - Sinds de komst van Edwin Kriens als trainer is Marco Ketting (24) één van de drie spitsen bij Bruse Boys. Tot nu toe vond hij één keer het net, maar zaterdag hoopt hij daar tegen Oostkapelle verandering in te brengen. „Een of twee doelpunten zou lekker zijn, maar met een belangrijke assist zou ik ook tevreden zijn." De competitie is inmiddels vier wedstrijden oud en Ketting heeft één doelpunt gemaakt. Geen mon sterscore voor een spits. Toch maakt Ketting zich daar geen zor gen over. „Dit seizoen speel ik voor het eerst in de aanval. Vroe ger was ik altijd controlerende middenvelder." De verandering van positie heeft te maken met de komst van trai ner Edwin Kriens, die overkwam van eersteklasser GPC. „Kriens wil graag aanvallend voetbal spelen, met drie spitsen. Daarom is een aantal spelers op andere posities te rechtgekomen en daar moet ik nog even aan wennen." Ondanks zijn jonge leeftijd is Ket ting al een van de oudere spelers binnen de selectie. Hij is nu bezig aan zijn achtste seizoen als senior en is een speler die al vanaf jongs- af aan bij Bru voetbalt. Toch brengt dit geen extra druk mee. „De meeste jongens zijn maat twee of drie jaar jonger. Emiel Dorst en Peter Willemse, dat zijn een beetje de vaders van de groep, maar daar reken ik mezelf abso luut niet toe. We hebben een gezel- Marco Ketting Geboortedatum: 29 november 1983 Geboorteplaats: Spijkenisse Clubs: Spijkenisse in de F en E-tjes. Vanaf de D's tot senioren Bruse Boys. Hoogtepunt: Kampioenschap in de derde klasse met Bruse Boys in '04/'05. Het jaar daarvoor werden we kampioen in de vierde klasse en op eens werden we ook kampioen in de derde klasse. Dat was een verras sing." Dieptepunt: Degradatie naar de vierde klasse. Ik heb gelukkig nog nooit een zware blessure gehad, dus dit is wel het dieptepunt. Over zijn eigen spel is Marco Ketting beter afmaken." lige groep, met een hoop jonge ventjes die veel kunnen leren van de ouderen." Tot nu toe blijkt die combinatie matig tevreden. „Ik mis de scherpte nog voor de goal. Ik moet groeien in mijn rol als spits en de kansen die ik krijg, foto Marijke Folkertsma een goede. In de eerste vier wed strijden werd tweemaal gewonnen en twee keer deelde Bruse Boys de punten. „We zijn nog steeds onge slagen. Hebben twee keer gelijk ge speeld tegen goede ploegen, Serooskerke en Oranje-Wit, dus ik denk dat we tevreden kunnen zijn." Over zijn eigen spel is Ketting ma tig tevreden. „Ik mis de scherpte nog voor de goal. Ik moet groeien in mijn rol als spits, de kansen die ik krijg, beter afmaken. Mijn rol als aanspeelpunt daarentegen be valt wel goed." Aan het begin van het seizoen was al duidelijk voor Marco Ketting dat hij niet de goaltjesdief zou gaan worden. Daarom doet hij ook geen uitspraken over doelpunten- aantallen. „Ik heb twee functies voorin: het aanspeelpunt zijn, maar als de kansen er zijn, moet ik natuurlijk ook mijn doelpunten mee pikken. Ik hoop vooral te zor gen dat we als team uiteindelijk winnen. Want we willen serieus Marco Ketting bekleedt bij Bruse Boys een andere rol. Hij is dit voetbalseizoen niet langer con trolerende middenvelder, maar spits. meedoen om een periode." Met acht punten uit vier wedstrijden zijn de Boys uit Bruinisse in elk ge val goed op weg naar een eerste prijs, maar morgen wacht de altijd lastige uitwedstrijd tegen Oostka pelle. „Zaterdag zal heel moeilijk worden. Vorig seizoen hebben we twee keer verloren van Oostkapel le. Het is een fysieke tegenstander, die door het thuispubliek vaak twee keer zo fel de wedstrijd in gaat. Toch denk ik dat wij er met drie punten weggaan. Het zal clo se zijn, maar wij hebben daar nog iets recht te zetten en dat zal mij ie der geval genoeg motiveren." WÊÊÊÊÊIÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ (Fra) - De Voest (ZAf) 6-4 7-5, Gicquel (Fra) - Mahut (Fra) 6-3 7-6 (4). Stuttgart. Vrouwen. Tweede ronde: Jankovic (Ser/2) - Alona Bon- darenko (Oek) 6-2 6-0, Venus Williams (VSt/6) - Katerina Bondarenko (Oek) 6-4 6-2, Zvonare- va (Rus/7) - Bartoli (Fra) 6-2 6-0, Safina (Rus/3) - Pironkova (Bul) 6-1 7-6 (6), Petrova (Rus) - Schnyder (Zwi) 6-4 6-1. WIELRENNEN Mons-en-Pévèle. Circuit Franco-Beige. Eer ste etappe, Maubeuge-Mons-en-Pévèle: 1. Boonen (Bel) 187,9 km in 4.04.45 (46,06 km/uur), 2. Farrar (VSt), 3. Roelandts (Bel), 4. Van Dijk (Ned), 5. Gilbert (Bel), 6. Flecha (Spa), 12. Löwik 0.04, 13. Tankink, 14. Veelers, 23. De Kort, 31. Curvers, 32. Giling. ZAALVOETBAL Zierikzee. Recreatieve competitie. Eerste klasse: Café De Vlinder-IJtama Arpi 7-3, Van Oeveren/WIK-Nugrin/Sjaak 6-1, Stella Boys-Braber Groenvoorziening 1-2. Stand: New York Pizza 2-6, Café De Vlinder 2-4, IJtama Arpi 2-3, Braber groenvoorziening 2-3, Van Oeveren/WIK 2-3, Stella Boys 3-3, Nugrin/Sjaak 3-1. Tweede klasse: Motoren Boys-Airpack 5-1, IPZ-Knock on Wood 4-5, FC Kerkwerve-Gara- ge Slager 2-7. Stand: Garage Slager 3-9, Knock on Wood 3-9, Via Remaco 2-6, Motoren Boys 3-3, IPZ 2-0, Airpack 2-0, FC Kerkwerve 3-0. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl goes - Voetbalclub Zierikzee speelt volgend weekend op eigen veld voor de eerste keer een com petitiewedstrijd bij kunstlicht. Het thuisduel met Zeelandia Middel burg in de derde klasse wordt op zaterdagavond gespeeld in plaats van op zondagmiddag. De aftrap is om 19.30 uur. Het licht is zo'n an derhalve maand geleden goedge keurd voor competitiewedstrijden. goes - Voor de zaalvoetballers van Schouwse Boys kostte het geen en kele moeite om zich ten koste van SSV'65 voor de tweede ronde van de bekercompetitie te plaatsen. Ook zonder wisselspelers was de eersteklasser de Goese ploeg met 4-12 de baas. Voor Schouwse Boys, waren Ing- mar Quist (5x), Thomas Vos (3x), Serge Berrevoets (2x) en Vincent Bakker (2x) productief middelburg - Deelnemers aan de Senior Games 2009 kunnen zich sinds vrijdag aanmelden via de in ternetsite www.seniorga- mes2009.com. In Zeeland gaan 4500 topsporters van vijftig jaar en ouder in Europees verband de strijd aan met elkaar. Er staan 22 sporten op het programma. Voor de meeste takken van sport sluit de inschrijving op 1 mei 2009. zierikzee - De zaalvoetballers van Garage Slager en Knock on Wood hebben in de tweede klasse van de ZieZaVo-competitie ook na drie duels nog een honderd-procentsco re. Beide teams won: Garage Slager met 7-2 van FC Kerkwerve, Knock on Wood met 5-4 van IPZ. In de eerste klasse is alleen New York Pizza nog zonder puntenver lies. IJtama Arpi verloor immers van Café De Vlinder. Morgen is uw laatste kans om uw auto of bestelwagen bij Van Oeveren-Vervai in Goes te laten oppoetsen, te laten taxeren en te kijken welke interessante inruilmogelijkbeden of aanbiedingen ervoor u zijn. Dit mag u niet missen. Kom dus zeker even bij ons langs en laat u venassen. Tot dan! Vrijdag 3 oktober, 14.00-19.00 uur Zaterdag 4 oktober, 10.00-17,00 uur Albert Plesmanweg 2, 4462 GC Goes Telefoon (0113) 212 730 www.vanoeveren-vervaet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 75