hard toe aan uitbreiding Zeelandia en gemeente bereiken een akkoord Duwcombinatie in de problemen Paddenstoelen zoeken in het bos 15 %Sflii IMS PZC Vrijdag 3 oktober 2008 I 2 7 Grote Kade 40/42 GOES Segeersstraat 66/68 MIDDELBURG TERNEUZEN - Sleepboten van de sleep- en bergingsbedrijven Mul traship en Union zijn woensdag avond laat de duwboot Thibo uit Wijnegem te hulp gekomen op de Westerschelde. De duwboot was met twee bakken vol cement op weg van Terneuzen naar Hans- weert. In de Put van Terneuzen ging het mis. De duwbak Mare sloeg los op het moment dat de koppeldraad brak. De toegesnelde sleepboten Multra- tug 9 van Multraship en Gent van de Union sleepten de bak naar de oostbuitenhaven, waar hij op het remmingwerk werd afgemeerd. De Multratug 6 begeleidde de Thi bo en de tweede duwbak, Leo, ook naar Terneuzen. Er werden pompen aan boord van de Leo ge zet, omdat de voorpiek water maakte. Medewerkers van scheeps werf De Schroef uit Sluiskil heb ben het lek gedicht. WESTENSCHOUWEN - Staatsbosbe heer organiseert de komende we ken elke zaterdagmiddag en twee keer op zondagmiddag een pad denstoelenexcursie door de bos- wachterij Westerschouwen. Die vinden plaats op 4,11,18,19, 25 en 26 oktober en 1 november. Startpunt van de twee uur duren de tocht is de excursieschuur aan de entree van de boswachterij bij Westenschouwen. De excursie be gint steeds om 13.30 uur. Opgeven is noodzakelijk en kan bij de VW Haamstede of via 0900 2020233. door Esme Soesman ZIERIKZEE - Bakkerijgrondstoffenfa- brikant Zeelandia en de gemeente Schouwen-Duiveland hebben gis terochtend een akkoord bereikt over het bestemmingsplan bedrij venterreinen Zierikzee. „Het was een zeer goed gesprek. Verhelderend naar beide kanten toe", aldus wethouder Roel van der Wekken gisteravond tijdens een vergadering van de commissie openbare ruimte. In de nieuwe ver sie van het plan wordt naast de (sub)bestemming bakkerijgrond- stoffenfabriek ook melding ge maakt van de milieucategorie (4.1). Daarmee heeft Zeelandia de garantie niet in de bedrijfsvoering Uit een exploot van tk.-gerechtsdeurwaar- der P.J. Dielen te Terneuzen d.d. 23 sep tember 2008 blijkt, dat ten verzoeke van 1. de coöperatie Coöperatieve Rabobank Walcheren/Noord -Beveland U.A., geves tigd te Middelburg en 2. de naamloze ven nootschap Rabohypotheekbank N.V., gevestigd te Amsterdam, aan Frank de Graer en Tessa Dierickx beiden zonder bekende woon- en of verblijfplaats, danwel kantooradres of vestigingsplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend een afschrift van de notariële akte van geldle ning met hypotheekstelling dd. 05 mei 2004, met sommatie om binnen twee dagen het daarin vermelde verschuldigde te vol doen, bij gebreke waarvan de daarvan ver bonden onroerende zaak openbaar zal wor den verkocht en dat de verkoop daarvan zal plaatsvinden op donderdag negen oktober 2008, des namiddags om 15.30 te Goes aan de Anthony Fokkerstraal 100 in Hotel Goes Van der Valk. Van dit exploot kunnen belanghebbenden een afschrift verkrijgen op onderstaand adres. VAN OAM-MK C-S-CERKf irrSDtllRWAAROI-RS Axclsostraai 12 4537 AJ Terncu/cn T: 0115 - 61365! F: 0115 - (iWHI t R: dcurwaiiriicr8(it:vaniJiuiun.e-lwltanil.nl beknopt te worden. Het voorgaan de plan bood die zekerheid in de visie van Zeelandia niet. Aan de toegestane bouwhoogte wordt niet getornd. Nagenoeg alle frac ties uitten op dit vlak hun zorg, in verband met investeringen in de toekomst. Om de maatvoering op te schroeven, moet echter het hele zichtlijnenbeleid op de schop. Van der Wekken: „Dat is niet iets dat je er even ambtelijk infietst. Daar zou een grote maatschappelijke dis cussie over moeten worden ge voerd." Wel kan middels bestem mingsplanwijzigingen hoger wor den gebouwd. Ook verhuizing naar een ander deel van het bedrij venterrein is mogelijk. -53 V.O.F. Van Bevbrex-Morks Havenplein 3 4301 .JT> Zierikzee Telefoon 011 l -41595 i tv.deurloozlkrikzee.nl Asielkatten met beheerder Jolanda Meerman op de achtergrond. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 67