De Bevelanden J.C. Hoekman Terneuzen en Hulst 32 I Vrijdag 3 oktober 2008 PZC Zover wij konden zijn wij met je meegegaan de laatste fase moest je alleen doorstaan. Moeder, je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Heel trots zijn wij, zo een moeder (en oma) te hebben gehad. je blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Heel erg verdrietig, maar zeer dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, en nog steeds voor ons betekent, blijft zij met heel veel goede en mooie herinneringen in onze gedachten. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Liza Maria Verstraeten weduwe van Jan Jacobus Jacob Dieleman in de leeftijd van 67 jaar. IJzendijke: Petra en Jeroen Stéphanie Kimberley Marieke Jarno Temeuzen: Peter en Sandra Amira Thimo f Chiara Terneuzen: Jean Pierre 30 september 2008 Fahrenheitlaan 4 4532 JR Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 6 oktober om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. m- Nooit meer - Logeren bij jou - Snoepjes als je langs kwam - Eieren zoeken in de tuin - Samen op vakantie - Naar de kinderboerderij Oma we houden van je en zullen je missen Stéphanie, Kimberley, Jarno Marieke V' uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Voor een zorgzame begeleiding üitvaartzorgcentru.m Geioeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Ook mijn tijd is gekomen, ik wil mijn echte vrienden hartelijk bedanken. Gré Na een bijzonder leven met veel dierbare herinneringen is een bijzonder mens, mijn innig geliefde vrouw overleden Margretha Elisabeth Reichardt-Veenis - Gré - in de leeftijd van 85jaar. Kattendijke: A.G. Reichardt Goes, Ter Valcke, 1 oktober 2008 Correspondentieadres: Monnikendijk 15, 4474 NB Kattendijke De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 6 oktober om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Kattendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Liever geen bezoek aan huis. Lieve Gré zo lang was het zo gewoon dat je er altijd was, we moeten nu afscheid nemen van jou. Dit doet ons verdriet en het is moeilijk verder te gaan zonder jouw aanwezigheid. Driewegen: Han en Petra van Westen Henken Nanda Luc, Menno Rachel en Pieter Sander, Mathijs ■XW ,1 rife! il Sfcai ju ii» jl g i»} Na het overlijden van mijn lieve Bram Collens heb ik zoveel lieve, warme reacties gekregen op welke manier dan ook, die me zó goed hebben gedaan. Ze hebben mij kracht gegeven voor de toekomst. Omdat het voor mij niet mogelijk is om jullie hiervoor allemaal persoonlijk te bedanken wil ik op deze manier iedereen laten weten, dat ik jullie steun enorm heb gewaardeerd. Belinda Collens-Schroots Vlissingen, oktober 2008 Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Janny Verkaart-Siesse Het gemis is er niet minder om, maar het is fijn te weten dat ze bij zoveel mensen geliefd was. Joop Verkaart Ronald en Linda Miranda en Marcel Lindy Robbin Zierikzee, oktober 2008 Dagblad PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. Het is gezond werk, waarbij u veel beweging krijgt. Bovendien is het uitstekend te combineren met andere bezigheden. VERDIENSTEN De hoogte van uw verdiensten zijn afhankelijk van de wijk die u bezorgt. Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Ga naar en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op mettelnr. 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar. Tevens dient u bij aanmelding in het bezit te zijn van een geldig legitimatie bewijs. Indien van toepassing dient een tewerkstellings vergunning worden overlegd. Dichtbij Media. Wegener JA, ik wil dagbladen bezorgen xê Geboortedatum (min. 15 jr.) Vul déze bon in en stuur het (zonder postzegel) naar: Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 713.4460 WB Goes 03-10-1998 03-10-2008 Lieve Klaas, Lieve Pa Alles waar je echt van houdt zal liefde blijven geven. Ook al is het niet gebleven, het blijft een deel van je bestaan, een stuk van je leven. Ria, Leilah, Klaas en Tim Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Dagblad PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. Het is gezond werk, waarbij u veel beweging krijgt. Bovendien is het uitstekend te combineren met andere bezigheden. VERDIENSTEN De hoogte van uw verdiensten zijn afhankelijk van de wijk die u bezorgt. Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Ga naar en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op met telnr. 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar. Tevens dient u bij aanmelding in het bezit te zijn van een geldig legitimatie bewijs. Indien van toepassing dient een tewerkstellings vergunning worden overlegd. DichtbijMedia. Wegener JA ik wil dagbladen bezorgen Geboortedatum (min. 15 jr.) Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) n: Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 713,4460 WB Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60