J Familieberichten Colofon Familieberichten <#"1 28 I Vrijdag 3 oktober 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl w t sSMbsyw Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon: Finn Koen Maarten Minderhoud Geboren op 01 -10-2008 Iedereen die langs wil komen, is van harte welkom. Graag tijdens de kraamdagen. Jackie en Sabine Minderhoud Eva Besnyöstraat 9 4361 DB Westkapelle Wij willen hierbij iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, kaarten en bloemen die wij ontvangen hebben voor ons 50-jarig huwelijksjubileum Het was een geweldige dag! Bram en Annie Versluis Biervliet Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Aafke de Vries sinds 2003 weduwe van Lieven Adriaan Baak in de leeftijd van 67 jaar. Goes: L.A. Baak M.E. Visser Naomi Dominique Vlissingen: A. Baak W.P.M. Krijger Patty Maxwell 1 oktober 2008 Leeghwaterstraat 67 4382 JL Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van onze moeder en oma te nemen op maandag 6 oktober van 16.15 tot 16.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 17.30 uur de plechtigheid, vooraf gaande aan de crematie, plaatshebben in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn dan bent u toch van harte uitgenodigd. Veilig in Jezusarmen. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevol leven, is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en vriendin Jacomina Suzanna Cijsouw-Blok sinds 25 maart 1991 weduwe van Pieter Cijsouw in de leeftijd van 71 jaar. Waarde: J.J. Blok M.J. Blok-Lobbezoo Marknesse: A.J. Lagendijk-Blok Til. C. Lagendijk (in herinnering) Middelburg: K. Cijsouw M. Cijsouw-van de Voorde Westkapelle: M. Cijsouw (in herinnering) Westkapelle: A. Cijsouw M. Cijsouw-van Oosten Neven en nichten Schiedam: Fr. M.S. van der Veer 2 oktober 2008 Kon. Beatrixstraat 5 4414 AN Waarde Onze zuster, schoonzuster en tante is thuis opgebaard, alwaar zaterdag 4 oktober van 16.00 tot 17.30 uur gelegen heid is tot condoleren. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt maandag 6 oktober om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk, Raadhuisstraat 15 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd centrum, Koninginne weg 2 te Waarde gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verbijsterd door de snelheid waarmee net leven door de dood is ingehaald. Geheel onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van Jacob van der Craats papa van Michelle en Jordi 11 maart 1968 1 oktober 2008 Bornem (B): Wilma en René Miranc/a Sluiskil: Chris en Christine Jessica, Joyce Lamswaarde: Conny en John Adrie, Christof Axel: Silvia en Eddy Alicia, Shania Antwerpen (B)Brenda en Guido Sophie, Jul ie Zandstraat: Cindy en Werner Dylan Corr.adres: Frans Halsstraat 19 4571 MN Axel De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 7 oktober om 10.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "De Halle", Rooseveltlaan la te Axel. (jag broertje B< kan helaas geen afscheid nemen ik kan helaiS's niet bij je zijn Maar ik denk aan jou en voel de pf; Pijn die een leven langzal duren Het had ook anders kurjpen zijn -.je zusje Siivr. De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven de leegte zonder jou zal altijd bij mij blijven maar veel fijne herinneringen verzachten mijn smart voorgoed uit mijn wereld maar altijd in mijn hart van je zus Conny Hé broer wat heb je ons nu geflikt je bent zomaar weggegaan zomaar helemaal alleen ik hoop dat je de arm, de troost en de liefde die je al ruim 25 jaar moest missen nu terug hebt gevonden wil je mam de groetjes doen en haar een dikke kus geven van mij je zal altijd in mijn hart zitten vanaf dat ik geboren ben tot ik je weer zie jij was mijn broer, ik was jekado ik hou van je Cindy Papa, Jacob Rust zacht Wij zullen altijd aan je blijven denken. Michelle, Jordi en Dorthy Ome (Jacob) "Soepkip" Rust zacht Vergeten doen wij je nooit. Rowdy, Sharon Fabian, Amber, Naomi, Alexandra, Paula en Johan Verdrietig en geschrokken hebben wij vernomen dat de vader van onze (mede) leerling Jordi van der Craats is overleden. Jordi, we wensen jou, je moeder en je zus troost en kracht om dit verdriet een plekje te geven. Namens leerlingen, juffen en meesters van de Korczakschool af d. 5.O. Peter van Buuren, locatieleider Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen is heengegaan mijn schoonzus, onze tante en oudtante Jozina Hameling sinds 1989 weduwe van Cornells Onderdijk in de leeftijd van 89 jaar. Arnemuiden: P. Hameling t L. Hameling-Sturm I. Kusse-Hameling K. Kusse Kwadendamme: J. Hameling A.Verbeek achterneven en achternichten Vlissingen, 1 oktober 2008 Correspondentieadres: Nieuwstraat 17,4341 AR Arnemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 6 oktober van 10.30 tot 10.45 uur in het verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hervormde Kerk te Arne muiden. De rouwdienst, welke geleid wordt door Candidaat D. Jongeneel, zal gehouden worden om 11.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraaf plaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth". Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd. Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een langzaam afnemende gezondheid, is in de leeftijd van 88 jaar overleden, onze pa, schoon-pa en opa Jacobus fan Wolfert weduwnaar van Cornelia Maria Cathalina de Kraker Zaamslag: Karela Scheele-Wolfert Adri Scheele Gilbert Devonport (Tasmanië): Johan Wolfert Nathalie Wolfert-aan de Wiel Yuri Naomi Axel: Jenny Molewijk Terneuzen, 2 oktober 2008 Correspondentieadres: Maatstraat 1 4543 PX Zaamslag Maandag 6 oktober wordt er om 13.30 uur een Dienst van Woord en Gebed gehouden in "de Rank", Zaagstraat 3 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Rank".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56