Colofon Familieberichten De Bevelanden j.C. Hoekman 28 I Vrijdag 3 oktober 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tei fax 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon: Finn Koen Maarten Minderhoud Geboren op 01 -10-2008 Iedereen die langs wil komen, is van harte welkom. Graag tijdens de kraamdagen. Jackie en Sabine Minderhoud Eva Besnyöstraat 9 4361 DB Westkapelle Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Aafke de Vries sinds 2003 weduwe van Lieven Adriaan Baak in de leeftijd van 67 jaar. Goes: L.A. Baak M.E. Visser Naomi Dominique Vlissingen: A. Baak W.P.M. Krijger Patty Maxwell 1 oktober 2008 Leegh'waterstraat 67 4382 IL Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van onze moeder en oma te nemen op maandag 6 oktober van 16.15 tot 16.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 17.30 uur de plechtigheid, vooraf gaande aan de crematie, plaatshebben in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn dan bent u toch van harte uitgenodigd. Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25, 4431 DC s-Gravenpoldcr www. vanderhooftuitvaar tzorg. n 1 info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVEL AND' (0111) 45 07 17 of RlEN DE BrUIJNE JOHAN HOEKMAN Werckendetstraat 4. Postbus 189, 4300 AD ZlERIKZEE (0111) 46 26 00 I Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nt We'll meet again, don't know where, don't know when But I know we'll meet again some sunny day Keep smiling through just like you always do Till the blue skies drive the dark clouds far away Met dankbaarheid, omdat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat is overleden mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame, trotse vader en opa Carl Ferdinand Gernler - onze Pim - Medan (Indonesië), 5 augustus 1919 Drager van het Mobilisatie Oorlogskruis f Goe.s, 1 oktober 2008 Goes: E.R. Gemier-Verboom Kattendijke:]e\\Q en Marjolein Jesper en Barbara Heinkenszand: Sylvia Carmen en Ferhan 's-Heer Arendskerke.Bart en Wara Tubbs «i* Chiang Mai: Wanphen en Shirley Louise de Colignylaan 5b 4461 SK Goes Mijn man, onze vader en opa heeft er voor gekozen zijn lichaam ter beschikking te stellen aan de medische j wetenschap. Met dank aan huisarts Dr. Schruer voor de zorgzame begeleiding. Wij dragen de vrolijke en fijne herinneringen aan onze lieve Opa voor altijd in ons hart! Mazzeltjes Opa Pim! Jesper Barbara Carmen Ferhan Veilig in Jezusarmen. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevol leven, is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en vriendin Jacomina Suzanna Cijsouw-Blok sinds 25 maart 1991 weduwe van Pieter Cijsouw in de leeftijd van 71 jaar. Waarde: J.J. Blok M.J. Blok-Lobbezoo Marknesse: A.J. Lagendijk-Blok Th. C. Lagendijk (in herinnering Middelburg: K. Cijsouw M. Cijsouw-van de Voorde Westkapelle: M. Cijsouw (in herinnering) Westkapelle: A. Cijsouw M. Cijsouw-van Oosten Neven en nichten Schiedam: Fr. M.S. van der Veer 2 oktober 2008 Kon. Beatrixstraat 5 4414 AN Waarde Onze zuster, schoonzuster en tante is thuis opgebaard, alwaar zaterdag 4 oktober van 16.00 tot 17.30 uur gelegen heid is tot condoleren. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt maandag 6 oktober om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk, Raadhuisstraat 15 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd centrum, Koninginne weg 2 te Waarde gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig en geschrokken hebben wij vernomen dat de vader van onze (mede) leerling Jordi van der Craats is overleden. Jordi, we wensen jou, je moeder en je zus troost en kracht om dit verdriet een plekje te geven. Namens leerlingen, juffen en meesters van de Korczakschool afd. 5.O. Peter van Buuren, locatieleider Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCENTRU M ÊEtbELOOZEPAD 20,4463 A) Goes (0113) 227525 m Vooreen volledige en waardige verzorging van urtvaarten In geheel Midden-Zeeland Laat me alsjeblieft gaan. Vaarwel. Ik hou van jullie allemaal voor altijd. Gijs Voor ons te vroeg maar op zijn eigen tijd is overleden onze Gijsbert Elderhorst 11-10-1977 30-09-2008 Maaike Hoogkamer Liesbeth Maas Maria Meijers Pieter Henrike, Otto Willemijn Jeroen Elderhorst (in gedachten) Ben Truus Elderhorst-Bolkenstijn Leo de Groot Rian van Tilburg Theo Ada Hoogkamer-Herruer £S Remco Patricia, Cheyenne, Danny Tosca Lange Geere 16 4331 LX Middelburg Gijs is bij zijn moeder thuis, wie afscheid wil nemen is welkom. De crematieplechtigheid zal plaats vinden maandag 6 oktober a.s. om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de Groene Papagaay, Langeviele 61Middelburg. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van onze neef Gijsbert Bij het verwerken van dit ongelofelijke verlies wensen wij familie en vrienden veel sterkte. Middelburg: Jan en Riet Maas Rob en Astricl Zoutelande: Kees en Maja Maas Ilse en Benno Rudy Gijsbert Elderhorst Een prachtig mens kon en wilde niet meer verder. Als iemand aan me vraagt: "Hoe gaal het? Zeg ik: Het gaat goed In plaats van "Bijna alles in het leven doet me pijn (Bram Vermeulen Intens verdrietig maar ook heel sterk omdat zoveel lieve mensen rondom Gijsbert samen de kracht vinden om dit grote verlies te dragen. Ankie Boon en Ger Wolters

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30