Hf1'} zaterdag 1 november! Studiebijlage 2008 Hogeschool ffW Zeeland Ontdek onze opleidingen en beleef de persoonlijke sfeer op onze open dag kijk voor de tijden op www.hz.nl 20 I Vrijdag 3 oktober 2008 ...orn voor Hogeschool Zeeland te kiezen! Wil je een opleiding die past bij jouw interesses en waarmee je later een leuke, goede baan vindt? Bij ons zit je op de juiste plek! Feiten waar we trots op zijn Een grant deel van onze opleidingen staat in de nationale top IQ, een deel zelfs in de top 5 (Keuzegids Hoger Onderwijs ëOOT). Oe gemiddelde studieduur aan de HZ is het kortst van alle brede hogescholen in Nederland (onderzoek HBO-raad SOOS]. De HZ heeft het laagste uitvalspercentage van alle brede hogescholen in Nederland (onderzoek HBO-Raad ëÜOOB}. Uit landelijk onderzoek blijkt dat HZ-studenten bovengemiddeld tevreden zijn over hun opleiding (onderzoek HBO-Raad 2008). De beste Student Company van Nederland kwam in SOOS van, inderdaad, de HZ. Maar uiteraard is er meert Perfect qua grootte: met zo'n <4000 studenten kan de HZ persoonlijke aandacht garanderen en tegelijk alle belangrijke faciliteiten bieden. Volop keuze: de HZ biedt maar liefst 2? hbo-opleidingen, 3 mbo-opleidingen en 2 masters. Onderzoek is erg belangrijk op de HZ: studenten doen geregeld mee aan onderzoeksprojecten en halen daarmee keer op keer het nieuws. Actieve studenten: ook naast de studie heeft de HZ veel te bieden, van het zeer populaire HZ Cult tot HZ Sport en alles daartussen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 110