opzegdienst ^1 H1ensenlinq.nl Familieberichten Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. V 30 I Donderdag 2 oktober 2008 PZC sd Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze medewerkster en collega Marjan Roelse Vanaf 01 januari 1974 was zij bij ons bedrijf in dienst. In de jaren dat zij bij ons werkzaam is geweest hebben wij haar leren kennen als een gewaardeerd medewerkster en collega. Zo blijft zij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 29 september 2008 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, zorgzaamheid en liefde, en vol bewondering hoe zij met haar ziek zijn is omgegaan, delen wij u mede dat van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder en oma Adriaantje van Iwaarden-Tuiten Jaantje echtgenote van Jan van Iwaarden in de leeftijd van 83 jaar. Scharendijke: Jan van Iwaarden Melissant: Karei en Karla Chantal Shciron Scharendijke: Marjolein en John Myron Christian 1 oktober 2008 Akkerbloemstraat 4 4322 CD Scharendijke Zaterdag 4 oktober is er van 15.00 tot 16.30 uur gelegen heid tot condoleren en afscheid nemen in Dorpshuis "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke, Liever geen bezoek aan huis Achter je ligt een leven van werken en plicht En juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Flink was jij jouw hele leven Moedig ben je tot het einde gebleven Wij zullen alle mooie eigenschappen van Marjan blijven herinneren. Leiding en collega's afdeling Verpakken A04 LétÉ Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van mijn lieve zuster, onze schoonzuster en tante Jenny Pilaar-Melse weduwe van Jan Pilaar Vlissingen: J.L. Melse J.E.C. Melse-van de Velde Grand Rapids (U.S.A.): J.J. Melse-Janse Neven en nichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu WMéé&tfï V; mg Y V:'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68