verzakkingen bij sanering achter geraniums Jaar cel voor ontucht met meisje Nut pakt uit met culturele activiteiten a.s. zaterdag valt er weer heel wat te genieten in Binnenuit fo|H H9H www.binnenuit.nl uit B PZC Donderdag 2 oktober 2008 2 7 huidverzorgingsinstituut laserontharing permanente make-up huidproblemen Opril B eesten markt t f 4461 AM Goes Tel. (0113) 22 63 42 m" «i Rechtbank veroordeelt man voor misbruik van zijn jonge pleegdochter. MIDDELBURG - Een celstraf van acht tien maanden waarvan zes voor waardelijk. Die straf legde de Mid delburgse rechtbank gisteren op aan een 48-jarige inwoner van het Vlaamse Zwalm. Hij had zijn pleegdochter een aantal malen sek sueel misbruikt toen ze tussen de acht en de tien jaar oud was. Het misbruik vond met name plaats in zijn woning in Zwalm. Maar ook eenmaal op zijn boot op de Ooster- schelde. Twee weken geleden verklaarde de man tegenover de rechtbank dat hij niets meer wist van het feitelij ke misbruik. Hij zou op die mo menten beneveld zijn geweest door het gebruik van drank en me dicijnen. De rechtbank gelooft daar niets van. De rechters vinden het zeer kwalijk dat de man dat geheugen verlies simuleert en geen verant woording durft af te leggen voor zijn daden. Ze nemen het hem ook zeer kwalijk dat hij een pleeg kind misbruikte terwijl hij wist dat zulke daden zeer ernstige gevol gen hebben voor kinderen. Twee weken geleden eiste de offi cier van justitie een celstraf van twee jaar tegen de man. toe help ik de kleinkinderen (elf in totaal) en achterkleinkinderen (dertien) in de tuin." De familie komt ook vaak op bezoek. De kin deren komen elke week langs voor een kopje koffie. „En ik heb m'n volière met vogeltjes in de achter tuin, daar geniet ik ook veel van." De familie Feleus zijn echte buiten mensen. Christiaan heeft altijd bui- 'Ik ben laatst weer goedgekeurd voor mijn rijbewijs' ten gewerkt. Hij was cultuurtechni cus. Sportvelden aanleggen, hel pen^ bij de aanleg van vliegveld Midden-Zeeland en nu dus af en toe bij zijn familie helpen in de tuin. „Je moet veel liefde hebben voor je werk, anders wordt het niks. En je moet een vrouw heb ben die je steunt. Anders red je het niet." Christiaan was altijd veel van huis. De hele week was hij aan het werk door heel Nederland. Zijn vrouw zat dan thuis met de kinderen. „Ach, hij kon buiten de provincie meer geld verdienen, dat maakte veel goed. Het scheelde meer dan honderd gulden met het werk dat hij eerst hier deed," zegt Elizabeth. In 1959 verhuisde het gezin van Zierikzee naar Goes. Ze gingen in de Tulpstraat wonen. Eerst op nummer 35, maar omdat daar geen parkeergelegenheid was, kochten ze later het huis ernaast. Vroeger was het een midden standswijk waar veel ambtenaren en leraren woonden. „Zeg maar het Goese Meer van toen," zegt Christiaan. „Maar het is nog steeds een fijne wijk hoor. Nooit gedonder, geen mensen op de stoep zoals je in sommige volksbuurten ziet. En van kinderen heb je ook geen last meer, dië zitten allemaal binnen achter hun computer." WISSENKERKE - Zanger-verteller Willem Vermandere, theatergezel schap Rijn en Trijn en pianist-zan ger Little Willie Littlefield komen deze maand naar Noord-Beveland op uitnodiging van het Nutsdepar- tement. Vermandere treedt vrijdag 10 okto ber vanaf 20.00 uur op in Onder de Toren in Wissenkerke. Entree 15 euro. Een dag later, zaterdag 11 oktober, spelen de clowns Rijn en Trijn in De Brug in Colijnsplaat lip en Janneke. Het optreden voor kinderen van drie tot acht jaar be gint om 14.00 uur. Entree 4 euro. Little Willie Littlefield die samen werkte met grote namen als Nat King Cole en Count Basie, is zater dag 25 oktober vanaf 20.00 uur in de Zeelandnet Studio in Kamper land. Entree 12,50 euro. Reserve ren via jpschipper@zeelandnet.nl of via 0113-371672 (tussen 17.00 en 22.00 uur). ■„i-'TUW- MEUBELËR Op het terrein van de familie Pik aan de Goese Jacob Valckestraat verrijst volgend jaar het appartementencomplex Villa Valcke. De buurt juicht de bouw toe, want het terrein is nu verwilderd. Omwonenden zijn wel bang voor schade als Sagro de bodem van het terrein schoonmaakt. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 55