émhmsy '- I Colofon Familieberichten j .-a in —fr—K 28 I Donderdag 2 oktober 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-rnail tel fax pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmeriia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook Meer informatie op www.pzc.nl In liefde met allen heb ik geleefd In vrede met Christus ben ik heengegaan. Na een rijk en welbesteed leven is, zacht en kalm, van ons heengegaan onze schoonzus en tante Chermaine Blaakman-Teugeman weduwe van Jacobus Camiel Blaakman Hoofdplaat, 4 januari 1915 t Breskens, 30 september 2008 Familie Blaakman Neven en nichten Boulevard 21Breskens Correspondentieadres: S. Sijnesael-Bondewel Weykmanlaan 35,4511 CS Breskens De dienst van woord en gebed wordt gehouden op zaterdag 4 oktober om 09.30 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Vol trots en blijdschap laten wij jullie weten dat er bij ons een jongetje is geboren. We noemen hem ArneJohannes Arne Jan en Herda Heikamp Robber Schouwenbank 122 4301 ZS Zierikzee Koen Kool Leonique Vader hopen op D.V. 3 oktober te trouwen. De huwelijksvoltrekking vindt plaats om 13.45 uur in het stadhuis van Middelburg. Ons huwelijk wordt bevestigd door Ds. J.M.D. de Heer in een dienst die om 1 5.00 uur begint in de Ter Hoogekerk, te Middelburg. U bent van harte uitgenodigd op onze receptie van 20.1 5-21.30 uur in restaurant/partycentrum Landlust, Landlustweg 1 te Nieuwdorp. r Onze OMA WILMA COPPOOLSE is vanaf vandaag 50 jaar GEFELICITEERD OMA. Dikke Knuffel XXXXX MAXIMO &LÜNA Nu is het zo ver Mam Je Bent 50. we hebben zin in het FEESTJE, xxx Maarten, Wiebren Louise Tijmen, Ivo Tina Deborah Joost Ons bereikte het droevige bericht dat ons bestuurslid Ad de Leeuw plotseling is overleden. Wij wensen Marijke, Mariska, Mark en verdere familie veel sterkte toe. WE Oude Zandweg Meerkerkweg A. Dominicus (voorzitter) Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Ad de Leeuw Vader van onze gewaardeerde medewerkers Mariska en Mark. We wensen Marijke, Mariska, Mark en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Familie De Kok Medewerkers C1000 de Kok, Domburg "De Heer is mijn herder" Dinsdag 30 september is in de leeftijd van 96 jaar over leden onze lieve zorgzame moeder en oma Johanna Cornelia Boone-Verstraate weduwe van Johannes Boone Kats: Hans Boone Elly Boone-de Wild Josselien en André; Mare Lennaert (in herinnering) Zierikzee: Wim Boone (in herinnering) Zierikzee: Marijke Koopman Aak van Iersel Wendy Niels en Ghislaine Sigrid en Norman Middelburg: Henk Boone Corrie Boone-van den Berg Mark en Ingrid; Sasha Judith en Anton Sint Laurens: Rita Hanse-Boone Joop Hanse Danny en Marcia Sandy en Jochem Wij willen alle medewerkers van zorgcentrum "Sint Willibrord" en in het bijzonder van de "Rozenboog" hartelijk bedanken voor de goede zorgen, alle liefde en fijne momenten, die zij onze moeder gegeven hebben. Zorgcentrum "Sint Willibrord" Bachtensteene 1 (kamer 1.01), 4331 AB Middelburg Correspondentieadres: Noordweg 3914333 KC Sint Laurens De dienst waarin we haar leven- herdenken zal worden gehouden vrijdag 3 oktober om 11.45 uur in de kapel van Zorgcentrum "Sint Willibrord". Voor de dienst kunt u van 11.00 tot 11.30 uur op haar kamer afscheid nemen. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang struimte van de begraafplaats. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig heengegaan. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al zijn liefde en zorgen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve en zorgzame pa en opa Ahmed Hana echtgenoot van Dorothea Maria Hana-Hakkaart Rabat, 4 oktober 1938 t Hulst, 30 september 2008 Sluiskil: Dorice Hana-Hakkaart St. Jansteen: Rachida en Edwin Coone-Hana Sharon, Charlotte Oostburg: Azdine Hana Veldstraat 17,4541 GD Sluiskil U kunt afscheid nemen van Ahmed in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 3 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 4 oktober om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve ma en oma Jeanne Geerts weduwe van Emiel van Osselaer Hulst, 22 - 9 -1928 Hulst, 1 - 10 - 2008 Hulst: Annemarie en Fred Dewachter-van Osselaer Inge en Michiel, Suzanne en Martijn Sas van Gent: Monique en Hans Hemelaar-van Osselaer Maarten, Evert en Kim Kloosterzande: Peter van Osselaer Tosca van de Voorde t Jill en Joeri, Marnix Hulst: Karin van Osselaer Clinge: Martin en Karin van Osselaer-van Waterschoot Björn Hulst: Veronique en Edwin Altenburg-van Osselaer Robin, Jarno Hulst, 1 oktober 2008 Correspondentieadres: Schumannstraat 5,4561 W Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 4 oktober 2008 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna we ma vergezellen naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kapel. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Met verdriet geven we kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Jeanne Geerts weduwe van Emiel van Osselaer mevr. Nelly Nijs-Geerts mevr. Netty Geerts Neven en nichten Na een moeilijke laatste levensfase is overleden mijn broer, mijn zwager en onze oom Jan de Pagter Vlissingen: A. Adriaanse-de Pagter J. Adriaanse Kapelle: Janneke Willekes-Adriaanse Vlissingen: Pim en Renée Adriaanse-Ter Smitte Domburg, 30 september 2008 Molly Tesink-Hartink Bedankt voor alle jaren vriendschap. We kijken terug met dankbaarheid. Rust zacht. Ineke en Jacques Geysen Pieter en Heidy Jacques en Ingrid lanneke en Chris kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30