Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Woensdag 1 oktober 2008 PZC Sluittijd'èn overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags-voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maif pzcfamilieberichten wegenemieuwsmeriia .ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondagvan 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Hij was voor ons: een kameraad en echtgenoot, een vriend en vader, een speelmakker en Opa Piet. Maar bovenal een goed en integer mens. Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is na een liefdevolle verzorging in "De Blaauwe Hoeve" te Hulst, van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Petrus Charles Aerts Piet echtgenoot van Iréne Maria Augusta Aerts-de Bock Vogelwaarde, t Hulst, 20 augustus 1937 29 september 2008 Temeuzen: Iréne Aerts-de Bock Roosendaal: Luc en Inge Aerts-van der Vooren Iris, Esmée, Jamo Temeuzen: Ronald en Claudia Aerts-Vink Sander, Carmen Oude Vaart 120,4537 CCTerneuzen U kunt afscheid nemen van Piet in het Rouwcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Temeuzen, op vrijdag 3 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 4 oktober om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Temeuzen, waarna om 12.00 uur de crematieplechtig heid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot het eind toe liefdevol verzorgd in Verpleeghuis "Cornelia", afdeling Vliedberg, is op 90-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze geliefde tante Willemijntje van der Hulle Mina - sinds 8november 1995 weduwe van Pieter Leendert Meerman Piet en Conny Zierikzee, 29 september 2008 Correspondentie-adres: P. A. van der Hulle Donkereweg 14 4317 AN Noordgouwe Wij willen u gelegenheid geven om afscheid te nemen van tante Mina op donderdagavond 2 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. Ingevolge haar wilsbeschikking zal de crematie in stilte plaatshebben in het crematorium te Middelburg. Na moeilijke laatste levensjaren is overleden onze schoonzus en tante Mina Meerman-van der Hulle Haamstede: Piet en Wil Meerman Sneek: Lidie Joeri Laila Middelburg: Marion en Wiebe Jesse Jelmer "De Heer is mijn herder" Dinsdag 30 september is in de leeftijd van 96 jaar over leden onze lieve zorgzame moeder en oma Johanna Cornelia Boone-Verstraate Kats: Hans Boone Elly Boone-de Wild Josselien en André; Mare Lennaert (in herinnering) Zierikzee: Wim Boone (in herinnering) Zierikzee: Marijke Koopman Aak van Iersel Niels en Ghislaine Wendy Sigrid en Norman Middelburg: Henk Boone Come Boone-van den Berg Mark en Ingrid; Sasha Judith en Anton Sint Laurens: Rita Hanse-Boone Joop Hanse Danny en Marcia Sandy en fochem Wij willen alle medewerkers van zorgcentrum "Sint Willibrord" en in het bijzonder van de "Rozenboog" hartelijk bedanken voor de goede zorgen, alle liefde en fijne momenten, die zij onze moeder gegeven hebben. Zorgcentrum "Sint Willibrord" Bachtensteene 1 (kamer 1.014331 AB Middelburg Correspondentieadres: Noordweg 3914333 KC Sint Laurens De dienst waarin we haar leven herdenken zal worden gehouden vrijdag 3 oktober om 11.45 uur in de kapel van Zorgcentrum "Sint Willibrord". Voor de dienst kunt u van 11.00 tot 11.30 uur op haar kamer afscheid nemen. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang struimte van de begraafplaats. Verdrietig en toch dankbaar zijn we dat we zo lang met elkaar verbonden waren. Nu is Jo bij haar Hemelse Vader. Ermelo: C. Feij-Verstraate Middelburg: W. Verstraate E. Verstraate-Klercq Apeldoorn: Tj. Loodewijk Delft: H. Verstraate-Röelofs Koudekerke: H. Verstraate M.E. Verstraate-Kranendonk Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het heengaan van onze innig geliefde tante Jo Johanna Catharina Goedbloed-Huser Kinderen Suurmond 28 september 2008 Rust zacht lieve Regina Pa en ma Hamelink André Hamelink Louis Hamelink Gerarda Hamelink-van Dijk En kinderen Bedroefd zijn wij omdat is overleden onze lieve ome Ko Joosen We zullen hem missen. Anja en Bram Koeman Ellen en Rian Koole José en Paul Matthijsse Pieter en Marjolein loosen en kinderen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van" het overlijden van de heer Ko Joosen Wij herinneren hem als een enthousiaste, betrouwbare medewerker en altijd opgewekte collega. Hij hield van zijn vak en toonde ook na zijn pensionering grote betrokken heid bij ons bedrijf. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel AMZ-De Muynck Borssele zv Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Hink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet ons zo 'n pijn. Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man en mijn fijne vader Johannes Hendrikus Kuper -Henk in de leeftijd van 81 jaar. Nel Kuper-Meijer Monique Kuper t Martin Kuper 29 september 2008 Berkenstraat 10 4388 LL Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Henk te nemen op vrijdag 3 oktober van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de afscheidsdienst plaatsvin den in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer en onze oom Henk Kuper (Ome Henk) A.M. Kwakkelaar-Kuper H. Kwakkelaar f Christa en Johan Ben Loek en Karin Leo en Karin Harry en Jopie Marjan en Wolf Wij hebben vernomen dat na een kortstondige ziekte onze zwager, oom en oudoom Henk Kuper op maandag 29 oktober is overleden. Vlissingen: A.A. Elve-Meijer Koudekerke: Roland en Ellen Finscha en Malcolm Vlissingen: Kees en Conny Vlissingen: Michel en Mirjam Marco, Shannen, Silvia, Niels Wij wensen Nel en Martin heel veel sterkte toe. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Hans de Looff Namens de familie: L Poerstamper-Jelderda Kinderen en kleinkinderen Neven en nichten De Lamp die we 's nachts ontsteken is klein van pit en heeft slechts weinig olie Maar brandend in het hart van de immense duisternis kent zij geen schroom Want de waarheid van het licht dal haar creëert is eeuwig. (Rabhulranath Tagore) Met pijn in ons hart, maar dankbaar om wie hij was geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze geliefde zoon, broer, oom en oudoom Hans Alphons Augusta Mussche geboren te Sas van Gent op 22 april 1954, overleden op 25 september 2008 eveneens te Sas van Gent. Hans is in besloten kring gecremeerd. Wij hebben geen rouwkaarten verstuurd en verzoeken een ieder die zich bij het overlijden van Hans betrokken voelt deze bekendmaking als zodanig te beschouwen. Sas van Gent Mevr. A. Musche-van Avermaete Frank Mussche Afsnee (België)) Ankie Mussche en Pierre Steenbrugge Merelbeke (België) Wendy Vereecke, Johan Copieters en Femke Correspondentieadres: F. Mussche, Poeldijk 22,4551 GV Sas van Gent tel. 0115-453995 e-mail: fmussche@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48