h opzegdienst w li 01 Hlensenlinq.nl 32 I Woensdag 1 oktober 2008 PZC wa Degenen die ik liefheb verlaat ik om hen die ik liefhad terug te zien. Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, nemen wij afscheid van Jannetje Johanna Pilaar-Melse - Jenny - Zij was een lieve, zorgzame moeder en oma. Goes, 25 december 1918 Kruiningen, 29 september 2008 Breda: Janine en Cock Schipper-Pilaar Lisette en Jeronimo Viggo Sabine Goes: Marius en Anita Pilaar-de Nooy Marieke Frank Goes: Jan en Marlies Pilaar-Pepping Judith f Michiel en Tamara Dorianne Thijs Correspondentieadres: Kreekslagweg 12 4465 BK Goes Moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 in Goes, alwaar geen bezoek. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op maandag 6 oktober om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend bent u welkom in de ontvangstruimte van dit crematorium om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Met leedwezen vernamen wij het droeve bericht van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker Rinus de Smit Hij heeft zich vele jaren ingezet voor ons bedrijf. We wensen zijn familie veel sterkte toe de komende tijd. Aannemings- en Schildersbedrijf Snoep B.V. en medewerkers Wissenkerke ...waar Ik ben, daar zal ook mijn dienaar zijn. Indien iemand Mij dienen wilde Vader zal hem eren. (uit Johannes 12:26) Het heengaan van onze geliefde koster Rinus de Smit heeft ons diep getroffen. Met bewonderenswaardige trouw en toewijding heeft hij zich ingezet voor onze gemeente, tot het uiterste. Mogen zijn vrouw en kinderen, en allen die hem missen, steun vinden bij Hem die de zijnen heeft liefgehad tot het einde en hun een blijvende plaats geeft in het Huis van de Vader. Kerkenraad Protestantse gemeente te Colijnsplaat Molly was iemand, een voorbeeld voor velen. Intens verdrietig deel ik u mede dat mijn. door mij zo hoog gewaardeerde, trouwe en zeer geliefde maatje Elisabeth Harkink Molly na een aantal voor haar zo moeilijke jaren is overleden. Delft, 7 oktober 1922 Goes, 29 september 2008 Haar zeer bedroefde echtgenoot, dr. John Tesink s Mijn lieve John, Ik dank je voor de vele goede jaren in ons leven. Speciaal in de tijd dat ik invalide was. I Molly Tesink-Harkink Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 oktober 's avonds van 19.00 tot 19.45 uur in ons appartement nr. 17, van service- flat 'De Horst', Louise de Colignylaan 48,4461 WZ Goes. De uitvaartbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 4 oktober om 13.00 uur te Delft in de aula van de begraafplaats 'Jaffa' aan de Jaffalaan 10. Aansluitend volgt de begrafenis, waarna er in de aula gelegen- heid is tot condoleren. Voor de uitstekende en liefdevolle verpleging in TV1.2 van het zorgcentrum 'Ter Valcke' te Goes ben ik zeer dankbaar. Lieve tante Molly Na een lange lijdensweg eindelijk rust. Wat zullen we je missen. Veel liefs, Familie Nijzink Karen, Alvin Saskia Toon Helmy Kristie Bram Kleinkinderen Katten m» lÈÊm Ml SS:% Met onroeiïng hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde werkgever, de heer Wim Vette Wij wensen zijn vrouw, dochter en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Mosselkweek YE 79, Peter, Ab, Christiaan Dankbetuiging Een woord, een gebaar of een kaart het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Hartverwarmend was de belangstelling die wij mochten ondervinden bij het overlijden van onze moeder en oma Maria Scherbeijn-de Ruijsscher De belangstelling neemt het verdriet niet weg maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Wij danken u hartelijk voor uw steun, vriendschap liefde, kaarten en brieven. Families: Scherbeijn-Ploegaert Van denBosch-Scherbeijn Scherbeijn-de Zeeuw De Smit-Scherbeijn Van Dierendonck-Scherbeijn Breskens, oktober 2008 Jju -Sis In Memoriam 1 oktober 2003 1 oktober 2008 Ruud Verkaart Verdriet zie je niet je bent het soms went het soms niet. j.C. van Scha gen Anneke Eveline, Sandra en Jasper Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34