opzegaienst Familieberichten C fïlensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. tel. 0118-612868 de Groot-de Kam bv 28 I Dinsdag 30 september 2008 PZC be "Sometimes I cried my heart to sleep Shuffling days and lonesome nights Sometimes my courage fell to my feet" "Thursday's Child" Bedroefd delen wij u mee dat, na een jaar van dappere strijd, rustig is heengegaan mijn lieve man en mijn lieve vader, onze broer, zwager en oom Wim J.J. Vette Willem Jozias Jeroen Echtgenoot van Corinne Vette-Visser Vader van Annelies 25-05-1944 t 28-09-2008 Ondanks zijn moed en optimisme kon hij deze ongelijke strijd niet winnen. Wij hebben diepe bewondering voor zijn wilskracht. Yerseke: Corinne Vette-Visser Tilburg: Annelies Vette en Joseph Benjaminsen Amersfoort: Kees en Lia Vette-van Eeden Yerseke: Lea van de Velde-Vette Adri van de Velde, in memoriam Amersfoort: Jankees en Hetteke Vette-Breuking Krabbendijke: Adri en Lian Visser-Heijnen Elly en Izak Vogelaar-Visser Oostvoorne: Berty van den Berge-Visser, in memoriam Ad van den Berge Kruiningen: Irene en Ben van Velzen-Visser Neven en Nichten In de dienst ter nagedachtenis aan Wim, welke zal worden gehouden op donderdag 2 oktober a.s. om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Yerseke, zal voorgaan ds. W.F. van de Woestijne. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de Nederlands Hervormde Kerk. Hierna is er een samenzijn in kerkelijk centrum 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke. Wij zijn zeer erkentelijk voor de liefdevolle verzorging die Wim heeft mogen ontvangen in het Oosterschelde ziekenhuis, revalidatiecentrum de Lindenhof en in het verpleeghuis Ter Valcke. Corresponden ti eadres Damstraat 113,4401 AS Yerseke Wij treuren diep om het verlies van onze lieve oom Wim Vette Lieve Wim, wij zullen je warmte en humor vreselijk missen. Yerseke: Jan-Willem en Holly Vette-Sanderson Poppy, Lóli en Willem Utrecht: Nienke Vette Goes: Jan-Kees van de Velde en Petra van der Weele Sommelsdijk: Joep en Liesbeth Vermeulen-Vette Olivier Utrecht: Kees Vette en Marije Veenboer Amsterdam: Emily Vette Utrecht: Susanne Vette In gedachten zijn wij bij Corinne, Annelies en Joseph. Yerseke, 28 september 2008 Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve en buitengewoon gezellige oom Wim Vette Nienke, Antoinette en Jeroen Janneke, Maartje Loes en Jordy, Annemarie en René Steven Wij wensen tante Corinne, Annelies en Joseph alle steun en sterkte toe. Onze lieve oom, collega en mede-directeur Wim Vette is overleden. Hij heeft zich vele jaren met hart en ziel ingezet voor ons bedrijf. Wij gedenken hem met veel eerbied en respect: Directie Vette Verhaart BV Jan-Willem en Nienke Vette Yerseke, 28 september 2008 Met leedwezen vernamen wij het droeve bericht van het over lijden van ons gewaardeerd lid, de heer Wim Vette Bestuur en leden Visserijvereniging Yerseke Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van Wim Vette We zullen zijn betrokkenheid en vrolijke noot binnen onze club altijd blijven herinneren. We wensen zijn familie sterkte toe in de komende tijd. Modelvliegtuigclub Zuid-Beveland Yerseke Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-directeur Wim Vette Wim zal in onze herinnering blijven als een betrokken per soonlijkheid. Iemand die altijd voor ons klaar stond. Wij zullen hem missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, dochter en de familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Medewerkers mosselhandel Vette Verhaart B.V. Medewerkers oesterhandel Jan Vette B.V. Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl u itvaa rtverzorgi ng Lieve Mw de Steur-Bimmel Bewoners en personeel 't Zeepaardje Buitenrust Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoon zuster en tante Neeltje de Steur-Bimmel Wij wensen Lou en kinderen sterkte toe. M.C. Bimmel-de Wolf (an en Coby van Oosten Heden overleed na een liefdevolle verzorging in "Buitenrust" en "Rustenburg" te Middelburg onze lieve schoonzus en tante Nel de Steur-Bimmel in de leeftijd van 93 jaar. L. Bosschaart-de Steur C. v. Mersbergen-de Steur L. de Steur-Wisse L. Boone-de Steur M.B. Boone M. Maljaars-de Steur P. Goudappel-de Steur J. de Steur-Post Neven en nichten Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De vroegere moeder en oma was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij "Dank je voor al wat je hebt gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne jaren, delen wij u mede dat op 93-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mijn overoma Neeltje Bimmel echtgenote van Laurus de Steur Domburg t Middelburg 4 oktober 1914 28 september 2008 Middelburg: L. de Steur Sjaak en Cobi de Steur-Vader Petra en Cynthia Lisa Roeland Grijpskerke: Leny en Bertus Kramer-de Steur Hugo Leontien Hoek: Rens en Anneke de Steur-Matthijsse Bastiaan Annemiek en Bas Marlieke Goes: Hans en Anja de Steur-Veerhoek Giel en Hanna Manon en Stefan Joost en Andrea Ruben en Regilla Tirsa Tobias Myrthe Wij bedanken een ieder die heeft bijgedragen aan haar verzorging. Correspondentie-adres: I.J.L. de Steur Abeelseweg 31 4335 [W Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 oktober van 14.00 tot 14.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Hierna zal de afscheids- dienst, geleid door Ds. Bakker, worden gehouden om 14.45 uur in de aula van het rouwcentrum. Aansluitend zal om 15.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in eerder genoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76