Familieberichten 26 I Dinsdag 30 september 2008 PZC be En de vrede Gods, die alle verstand te boven gaat, zal uw harten en uw zinnen bewaren In Christus Jezus. Filippensen 47 Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan, in de volle overtuiging van haar geloof, van mijn innig geliefde vrouw, onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder Kommy van der Meet-Vaane 10-03-1936 28-09-2008 C.P. van der Meet Marja en joop Danny en Anna Sander Lyscha Rémy René en Marlies Kees en Charlotte Angelique Stefan Elma en Tonnie Patrick en Marline Ryanne Arnold en Sabrina Ronald De Boomgaarden 9,4464 AJ Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 3 oktober om 13.30 uur, in "De Levensbron", Mansholtlaan 1 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opb. 14:13 "Zalig de doden die in de Heere stengen Met veel verdriet geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve jongste zus, schoonzus en tante Kommertje v.d. Meet-Vaane Kommy echtgenote van C.P. v.d. Meet in de leeftijd van 72 jaar. Zierikzee: T. Vaane v.d. Weele Bussem: S.Vaane-v.d. Linde Scharendijke: j.C. Vaane A. Vaane-Groen Zierikzee: J. Smalheer-Vaane ).L. Smalheer P. Vaane j. Vaane- v.d. Linde Heinkeszand: C. Vaane-Blankenburgh L. Blankenburgh neven en nichten Na een kortstondig ziekbed heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Kommy v.d. Meet-Vaane Kerkwerve, J. Boot J. Boot v.d. Meet neven en nichten Bedroefd vernam ik het bericht van overlijden van mijn lieve ex-schoonmoeder, en lieve, altijd belangstellende oma van mijn kinderen, mevrouw K. v.d. Meet-Vaane Marja Zijderveld-Grootenboer Kees v.d. Meet en Charlotte de Lege Angelique v.d. Meet Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vriendin Kommy van der Meet-Vaane Sterke de Heere Kees en zijn kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. Gilles den Herder Ginie den Herder-Lievense Kinderen en kleinkinderen Zoutelande, 28 september 2008 Ontsteld hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kommy van der Meet-Vaane echtgenote van onze medewerker en collega Kees van der Meet Onze gedachten gaan uit naar Kees, de kinderen en klein kinderen en wij wensen hen sterkte en kracht toe om met dit verlies om te gaan. Namens directie en personeel van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' )ohan Hoekman Goes, 28 september 2008 Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat Marjan Roelse is overleden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit verlies. Mede namens alle cliënten en medewerkers van woon locatie Westerhof en Pluspunt Middelburg Peter Kemp regiomanager Philadelphia Zorg Zeeland Na een moeilijk laatste jaar is op 24 september overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Geijp-de Jong 4 22-07-1916 124-09-2008 weduwe van Anton Geijp Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Zorgcentrum De Zoute Viever, Kamer 133 Dongestraat 1 4388 VJ Oost-Souburg Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van De Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Volgens haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn broer en onze oom Johannes Jan van Maldegem Wij zullen hem missen. H.M. Steendijk-van Maldegem Neven en nichten Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet, en ze niet meer herkent. Als je toch blijft streven, om bij ons te Iwen, dan hopen wij dat je nu de eeuwige rust is gegeven. Geertruida Johanna Lems 21 februari 1916 t 29 september 2008 sinds 1993 weduwe van Bernardus Cornelis Sorgedrager Vlissingen: Anne Sorgedrager t Ilse en Wil Menno en Margot, Kanu, Luca Vlissingen: Piet Sorgedrager t Leiden: Riek Sorgedrager Vlissingen: Jetze, [eannette Sorgedrager-Wieland Denise, Manuel, Midas Mark, Simone Goes: Ben en Jeanne Sorgedrager-Zwartepoorte Raymond Sacha en Erik, Lieke Vlissingen: Tjeerd en Irma Sorgedrager-Regeling Floris en Mirjam Iris en Matthijs, Jelle Maassluis: Roeland en Karin Sorgedrager-Vos Klaas, Riemer, Hannah Correspondentie naar: J.B. Sorgedrager, Clijverstraat 4381 PV Vlissingen Met dank aan de artsen en verplegend personeel voor de liefdevolle verzorging in verpleeghuis de Vliedberg en zorgcentrum Ter Reede. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd zal plaatsvinden woensdag 1 oktober 2008 om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. "ik zal hem een hulp maken, die bij hem past" Genisis 2: 18b Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, vader en opa Marinus Jan de Smit echtgenoot van Catharina Hamelink 20 augustus 1939 128 september 2008 C. de Smit-Hamelink Gretha van Dam-de Smit Marc van Dam Marinus Matthijs Janet de Smit Colijnsplaatseweg 21 4486 AV Colijnsplaat Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het stilte centrum van "Monuta", Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op donderdag 2 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. De dienst van woord en gebed is op vrijdag 3 oktober om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente te Colijnsplaat. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in het zaaltje naast de kerk. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Intens aangeslagen en verdrietig, zijn wij door het over lijden van onze broer, zwager en oom Rinus de Smit Kingston-Tasmanië Ian en Jeanne de Smit-de Vries Wissenkerke Katie en Toon Wattel-de Smit Neven en nichten We wensen Rina en de kinderen veel sterkte toe. Openbaringen 21:4 de Here heeft tot zich genomen mijn broer, schoonbroer en oom Marinus Jan de Smit Rinus heeft een goede strijd gestreden, zijn beloning is nu bij de Heer. Australië: )an en Sjaan de Smit Leon en Karen Christa en Mark Janna en Chris Hillebrand en Emma Simone Saskia en Nathan Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Rinus de Smit Wij wensen Rina, Greta Mark en Mathijs en lanet veel sterkte toe. Familie van den Hurk Familie Verdoorn Familie Looff Familie Schrijver Colijnsplaat, 28 september 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74