Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 30 september 2008 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzclamilleberichten@wegRnernieuwsmertia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl De Heer is mijn herder Psalm 23 Dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, maar verdrietig om haar heengaan, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Johanna Catharina Goedbloed-Huser sinds 1981 weduwe van Leendert Willem Goedbloed Vlissingen, 20 maart 1911 Gorinchent, 28 september 2008 Ebenthal: Elly Pfeifer-Goedbloed Siegfried Pfeifer Marco Katharina Michelle en Matthias Leerdam: Ankie van der Pol-Goedbloed Simon van der Pol Carlijn Harm Lennert en Rayka Leerdam, Eiland 98 Correspondentieadres: A.), van der Pol-Goedbloed Hazelegerö, 4143 CZ Leerdam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 2 oktober om 12.30 uur in crematorium "Noorderveld", Structuurbaan 1 te Nieuwegein. Vertrek vanuit het rouwcentrum Rehoboth, Tiendweg 118 te Leerdam om 11.30 uur. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd tot het bijwonen van de koffietafel in het crematorium. Frank van Dijk haar levensgezel Niko en Tamara Hinssen-Dhaenens, Yelena en Luka Natascha Dhaenens Angeliek Dhaenens en Karei Lippens Alex van Dijk Chris van Dijk en Sarah Ruys haar kinderen en kleinkinderen Jan en Annie Hamelink-Calon haar ouders melden u met diepe droefheid het overlijden van mevrouw Regina Hamelink Weduwe van de heer Yvan Dhaenens Levensgezellin van de heer Frank van Dijk Vlissingen (NL) 2-11 -1954 t Gent 25-9-2008 De uitvaartdienst, waarop u vriendelijk wordt uitgenodigd, heeft plaats in de Aula van het Crematorium 'Westlede' te Lochristi (B) op donderdag 2 oktober 2008 om 10.30 uur. Vrienden en kennissen die geen rouwbericht ontvingen, gelieven dit als kennisgeving ais aanvaarden. Burg. Jos. Chalmetlaan 30, B-9060 Zelzate lavahof 22,4531 HWTemeuzen Rouwcentrum VERHOEVEN B-9060 Zelzate - T. 09-3458486 www.verhoeven.rouwcentrum.be Verdrietig geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn broer en onze oom Johannes Jan van Maldegem Wij zullen hem missen. H.M. Steendijk-van Maldegem Neven en nichten Nooit vragend, nooit klagend je lasten in stilte dragend, je gaf ons liefde, bezorgdheid en trouw Wij hebben genoten van de jaren met jou Wij weten dat het jou goed heeft gedaan Maar wij zullen je missen bij het verder gaan Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een laatste moeilijke periode van ons is heen gegaan mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Jacobus Joosen - Ko - in de leeftijd van 78 jaar. Krabbendijke: J.N. (oosen-van Kruiningen Krabbendijke: Anita en Jacco van Koeveringe-Joosen Robin en Chantal Ramon jonique Bergen op Zoom: Marian Joosen Goes: Peter en Hanna Joosen-Bordui Goes, 29 september 2008 Aalbessestraat 30 4413 DE Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar woensdag 1 oktober van 15.00 tot 16.30 en van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren. De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. vrijdag 3 oktober om 13.00 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa Je hield zoveel van ons, wat zullen we je missen. Robin en Chantal Ramon [onique Na een moeilijke laatste levensfase is toch nog plotseling overleden onze lieve broer, zwager en oom Jacobus Joosen ~Ko~ Zaltbommel: Rinus Joosen Rie Joosen - van Liere Krabbendijke: Bep Zuidweg - (oosen Jaap Zuidweg t Krabbendijke: Piet (oosen t Janny Joosen - Wiskerke Krabbendijke: Jan Joosen Neel - loosen - van Kruiningen Waarde: fan van Kruiningen Plonie van Kruiningen - Goedegebuur Neven en nichten Krabbendijke, 29 september 2008 Bedroefd zijn wij omdat is overleden onze lieve oma Ko Joosen We zullen hem missen. Anja en Bram Koeman Ellen en Rian Koole José en Paul Matthijsse Pieter en Marjolein (oosen en kinderen Een bijzondere man, moedig tot het laatst, is overleden, onze vroegere buurman Ko Joosen Wij leven mee met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Leen en Tannie Nieuwenhuize Peter en (eannette [acquelien en Ko Marleen en Mart Paul en Leone en kinderen Krabbendijke, 29 september 2008 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden, onverwacht van ons is heengegaan Tona van der Weele Toos weduwe van David Abraham Kramer in de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: J.P. de Jonge-Geelhoed Colijnsplaat, 28 september 2008 Correspondentieadres, Westhavenstraat 4a 4486 AD Colijnsplaat Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 2 oktober van 9.15 tot 9.30 uur in het Monuta stiltecentrum voor Noord Beveland, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend vindt om 10.00 uur de samenkomst plaats in bovengenoemd stiltecentrum. Waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begra fenis is er gelegenheid tot samenzijn in het stiltecentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Waarom jij? We waren zo gelukkig en het is heel erg jammer dat onze relatie niet langer mocht duren.... Geheel onverwachts is overleden een uniek mens, mijn lieve Hans Ronald jeroen Een uniek mens is plotseling van ons heengegaan... Geheel onverwacht is overleden onze lieve vriend en maatje Hans de Looff 19 oktober 1944 t 27 september 2008 "Hans was een bevlogen musicus Con en Achim lack en (ohn Corrie en Wim Frans en Peter Janneke en Peter Leo Correspondentieadres: Zieken 73A, 2515 SB Den Haag Overeenkomstig zijn wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. There are loving hearts that wait you, in the land to which you go. Onverwacht is onze violist Hans de Looff overleden. Wij zullen zijn muziek, zijn inzet voor ons koor, maar bovenal hem erg missen. Namens het Scheldeloodsenkoor R.A van der Voort, Voorzitter J.P.G.M. Florie, Secretaris De viool was zijn leven. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plot seling overlijden van Hans de Looff Hans was als violist 40 jaar lang een gedreven en trouw lid van Het Zeeuws Orkest. We zullen hem missen. Namens St. Het Zeeuws Orkest Leen van Gelder, voorzitter Wietske Lelie-Haarsma, secretaris Namens de Orkestraad van Het Zeeuws Orkest Elly Kopmels, voorzitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48