Familieberichten Colofon Familieberichten 8 I Maandag 29 september 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Helaas blies na 90 minuten de "Grote Scheidsrechter" voor het einde van de wedstrijd en moesten we afscheid nemen van ons trouw en zeer gewaarde lid Wim ÜSoe/ Wim mocht van de "Scheids" maar 62 jaar worden. We zullen zijn inzet, voorrrzetten, grrrappen, gnrollen, humorrr en adviezen nooit vergeten en wensen Joke, familie, kennissen en bekenden veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. De Roburfamilie en de Stichting Vrienden Van Robur Los en vrij dat wierd ik heden en al het gene dal ik meest ontzag, gaf mij, oud en stram van leden weer den jong en vrijen dag. Heden overleed mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Levina Janneke Meertens weduwe van Willem Izaak Catsman in de leeftijd van 86 jaar. Willem Coriene sr. Coriene jr. Carmen Oostburg, 26 september 2008 Correspondentieadres: W.L. Catsman van Maeriantpark 49 2902 BR Capelle aan den IJssel Vrede laat Ik u. Mijn vrede geef Ik u; joh. 14:27 a Na een moeilijke laatste periode is overleden mijn schoon zuster en onze tante Adriana Cornelia Geldof 10 januari 1922 28 september 2008 Frans Dekker Piet en Anneke Mattie en Arie Corrie en Rob Marian en les Ans en [an Oostkapelseweg 3 4353 ED Serooskerke Donderdag 2 oktober zal een herdenkingsdienst gehouden worden in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Serooskerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petruskerk. Met verslagenheid namen wij kennis van het bericht dat onze medebewoner Wim Hoppers toch nog onverwacht is overleden. Een warm en sympathiek mens is uit ons midden weg genomen. Wij hoopten dat hij nog vele jaren aan de boulevard zou kunnen genieten. Wij wensen Els, kinderen en familie veel troost toe. Vereniging van eigenaars Deurloo H. Hospes, voorzitter -In plaats van kaarten- In de schaduw van de bomen. Te midden van ons die hij liefheeft. Als een vriendelijk mens. Zonder spijt, zonder schaamte. Heeft hij kort na zijn liefste maatje de wereld verlaten, onze lieve broer, zwager en oom Cornells Martinus Maria de Jonge weduwnaar van Loes de Jonge-Böttcher Ginneken en Bavel Middelburg 13 oktober 1926 26 september 2008 Riet Zuidgeest-de longe Joop Zuidgèest t George de longe Ria de.Jonge-Toumoy Jan de Jonge t Loes de Jonge-Tournoy Wim Verblauw Ben de Jonge Corry de Jonge-de Koning t Tiny van der Weide-de Jonge Henk van der Weide t Correspondentie naar: G.B. de ionge, de Meesterstraat 39,4384 HE Vlissingen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd zal plaatsvinden op dinsdag 30 september om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen van 14.00 tot 14.15 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar de lieve verzorgers van de pallitatieve zorg van 't Gasthuis te Middelburg. De Here is mijn herder Psalm 23 Geheel onverwacht heeft de HERE tot Zich genomen Anthon Koole weduwnaar van Aaltje Zaal in de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam: Familie Koole Familie Zaal 27 september 2008 Nieuwstraat 8 4493 BD Kamperland Anthon is thuis opgebaard, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dinsdag 30 september van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed waarvoor u wordt uit genodigd, vindt plaats op donderdag 2 oktober om 13.00 uur in kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in het dorpshuis "Jhr. Mr. de Casembroot" te Kamperland. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, toch nog plotseling is overleden mijn broer en onze oom Cornelius Adrianus In de Weij in de leeftijd van 73 jaar. Krabbendijke: A. In de Weij 's-Hertogenbosch: Christian Prins-In de Weij Hans Prins Jordi jarno Bergen op Zoom, 27 september 2008 Correspondentieadres: Fregatlaan 34 5237 PT 's- Hertogenbosch De crematieplechtigheid wordt woensdag 1 oktober om 15.00 uur gehouden in crematorium Zoomstede. Masten- dreef 5,4623 RE Bergen op Zoom. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Plotseling werd uit ons midden weggenomen onze behulp zame en meelevende buurman Anthon Koole Fam Geluk; Fam Marcusse; Fam vd Maas; Fam v Goudswaard; Mevr. Versluijs; Fant Gunter; Fam Clement; Fam Geelhoed Kamperland, 27 september 2008 Ie was een rots in de branding en koerste recht door zee. Ie trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet altijd mee. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve ma, oma, omie en vriendin Anna Catharina de Nijs-Erregeerts weduwe van Adrianus Anthonius de Nijs Terneuzen t Koewacht 22 mei 1918 27 september 2008 Koewacht: Nettie en John t Bastiaansen-van Pienbroek Bianca en Paul, Aron, Erlijn Dennis en Marjan, Marit. Erik Terneuzen: Piet de Putter Correspondentieadres: Kerklaan 48,4576 AZ Koewacht U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 1 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 3 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 7 did it my way Rust zacht oma, omie Bianca, Paul, Aron en Erlijn Op zaterdag 27 september 2008 hebben wij afscheid genomen van onze oma en omie Anna de Nijs je was voor ons een sterke, wijze en bijzondere vrouw. Rust zacht. Dennis, Marjan, Marit en Erik Bastiaansen-Ars En als ik dood ga, huil maar niet. Ik ben niet echt dood moet je weten. 't Is maar een lichaam dat ik achterliet, Dood ben ik pas, als jij me bent vergeten. Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Elisabeth Maria Theadora van der Jest - Betty 16 september 1943 126 september 2008 Elly en Frans Conny en Jan Willem Bertram en Suzan Jacqueline en Rob Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: E.M.W. Donselaar Margrietstraat 14 4307 BV Oosterland De crematie plechtigheid zal worden gehouden woensdag 1 oktober om 14.00 uur in het crematorium te Rotterdam- ZuidMaeterlinckweg 101. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenlteid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8