S port
36 I Maandag 29 september 2008 PZC
UIT
mWMH
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Bennekom - GVW 1-1, Spaken
burg - Geinoord 6-3, Ajax - Hoek 1-1, Sparta N. -
SDC Putten 0-0, Jodan Boys - Volendam 3-1, DOVO -
l^selmeerv. 1-4, Kozakken Boys - Zwaluwen'30 4-1.
IJsselmeervogels 4 4 0 01215- 3
Spakenburg 4 3 1 0 10 11 - 5
Jodan Boys 4 2 1 1 7 9 - 8
Kozakken Boys 4 2 0 2 6 8 - 6
Volendam 4 12 1 5 10-7
Hoek 4 12 15 3-3
SDC Putten 4 12 1 5 3-3
Bennekom 4 12 1 5 3-4
Zwaluwen'30 4 1 1 2 4 8 - 9
GVW 4 1 1 2 4 4 -5
DOVO 4 112 4 4-9
Geinoord 4 1 0 3 3 6 - 10
Ajax 4 0 3 1 3 3 -7
Sparta Nijkerk 402 2 2 5-13
Eerste klasse C: Nw.Lekkerland - LRC 1-1, Ni
vo Sparta - Roda Boys 1-3, Tern.Boys - Zaamslag 0-2,
Achilles Veen - WGZ 2-2, Kloetinge - Rijsoord 0-1,
Wilhelmina'26 - GPC Vlissingen 0-0.
De Zwerver 2
LRC 2
3 0 0 3
4 0 0 4
2 - 9
0 - 12
Bruse Boys 3 0 0 0 0 0 0 -
Wemeldinge 2 300303-
LRC
4
3
1
0
10
10 -
2
Nw.Lekkerland
4
2
2
0
8
8 -
5
Rijsoord
4
2
2
0
8
6 -
4
Kloetinge
4
2
1
1
7
10 -
3
WGZ
4
1
3
0
6
6 -
4
Roda Boys
4
2
0
2
6
7 -
8
Zaamslag
4
2
0
2
6
8 -
10
GPC Vlissingen
4
0
4
0
4
3 -
3
Achilles Veen
4
0
3
1
3
5 -
7
Tern.Boys
4
0
2
2
2
2 -
5
Nivo Sparta
4
0
1
3
1
7 -
12
Wilhelm.'26
4
0
1
3
1
1 -
10
Tweede klasse E: Duiveland - SSV'65 2-2,
WC'68 - Arnemuiden 2-1, Nieuwdorp - Oostkapelle
4-6, Bruse Boys - Seolto 3-1, VCK - Oranje Wit 0-1,
Dinteloord - Serooskerke 0-0.
Derde klasse A: Veere - Heinkenszand 3-1,
DFS - Wolfaartsdijk 4-0, Colijnspl.Boys - SKNWK 1-4,
ZSC'62 - AZW 2-7, FC Dauwendaele - Rillandia 2-3,
Kapelle - De Meeuwen 2-2.
WC'68
4
3
0
1
9
8 -
Duiveland
4
2
2
0
8
10 -
Bruse Boys
4
2
2
0
8
5 -
Dinteloord
4
2
1
1
7
6 -
Oranje Wit
4
2
1
1
7
4 -
Arnemuiden
4
2
0
2
6
7 -
Serooskerke
4
1
3
0
6
4 -
Oostkapelle
4
1
2
1
5
10 -
^.Nieuwdorp
4
1
0
3
3
9 -
Seolto
4
1
0
3
3
5 -
SSV'65
4
0
2
2
2
4 -
VCK
4
0
1
3
1
2 -
DFS
4
3
1
0
10
13 - 5
FC Dauwendaele
4
3
0
1
9
22 - 4
SKNWK
4
2
2
0
8
12 - 4
Veere
4
2
2
0
8
7 - 2
AZW
4
2
1
1
7
11 - 8
Rillandia
4
2
0
2
6
10 - 7
Colijnspl. Boys
4
1
1
2
4
6 - 9
Kapelle
4
1
1
2
4
6 - 11
Wolfaartsdijk
4
1
1
2
4
4 - 9
ZSC'62
4
1
0
3
3
5 - 22
De Meeuwen
4
0
2
2
2
5 - 12
Heinkenszand
4
0
1
3
1
3 - 11
Derde klasse B: Internos
DSE 4-1, TSW Mer-
lijn - Noad'67 3-3, Klundert - WHS 1-2, The Gunners
- Beek Vooruit 2-2, Kogelvangers - Zwaluwe 0-3, Tho-
lense Boys - Olympia'60 3-2.
Zwaluwe
4
4
0
0
12
11 -
4
Tholense Boys
4
3
1
0
10
10 -
3
WHS
4
3
1
0
10
3
The Gunners
4
2
1
1
7
5
Internos
4
2
0
2
6
11 -
7
Klundert
4
2
0
2
6
7
Beek Vooruit
4
1
2
1
5
8
Noad'67
4
1
2
1
5
9
TSW Merlijn
4
0
2
2
2
10
Olympia'60
4
0
1
3
1
5 -
9
DSE
4
0
1
3
1
4 -
11
Kogelvangers
4
0
1
3
1
2 -
11
Vierde klasse A: De Noormannen - Apollo'69
4-0, Spui - Hoedekenskerke 6-2, Cadzand - H.Arends-
kerke 0-0, Nieuwland - Bevelanders 3-1, SVD - Borsse-
le 1-5, MZVC - Wemeldinge 0-2.
De Noormannen
4
4
0
0
12
19 -
3
Borssele
4
3
1
0
10
13 -
3
Spui
4
2
1
1
7
12 -
7
H.Arendskerke
4
2
1
1
7
7 -
6
Wemeldinge
4
1
3
0
6
8 -
6
MZVC
4
2
0
2
6
7 -
5
Hoedekenskerke
4
2
0
2
6
12 -
11
Nieuwland
4
1
1
2
4
6 -
10
SVD
4
1
1
2
4
4 -
11
Bevelanders
4
1
0
3
3
6 -
14
Cadzand
4
0
2
2
2
3 -
9
Apollo'69
4
0
0
4
0
2 -
14
Vierde klasse B: Krabbendijke - Smerdiek 6-1,
Vosmeer - Mevo 1-1, Waarde - Kruiningen 0-5,
ZPR'84 - Brouwershaven 4-2, WIK'57 - SPS 0-0, Yerse-
ke - SC Stavenisse 6-0.
Reserve eerste klasse: SSV'65 2 - ZBC'97 6
2-8, ASWH 3 - Bruse Boys 2 6-0, AZW 2 - Kapelle 2
3-0, Arnemuiden 2 - Groote Lindt 2 1-2, Rijsoord 3 -
Pelikaan 2 2-3, Zaamslag 2 - Tern.Boys 2 0-4.
Reserve derde klasse: DVO'60 2 - WHS 3
bno, Seolto 2 - Kogelvangers 3 3-2, Noad'67 3 - Klun
dert 2 0-2, DSE 2 - SPS 2 4-1, Unitas'30 9 - Internos
2 3-0.
ZBC'97 6
4
4
0
0
12
15 -
4
Unitas'30 9
4
4
0
0
12
23 -
2
ASWH 3
4
4
0
0
12
15 -
5
Internos 2
4
3
0
1
9
9 -
7
Groote Lindt 2
4
3
0
1
9
15 -
9
Klundert 2
4
2
2
0
8
8 -
3
Tern.Boys 2
4
2
2
0
8
11 -
3
Seolto 2
4
2
1
1
7
11 -
8
Pelikaan 2
4
2
1
1
7
10 -
9
DVO'60 2
3
2
0
1
6
11 -
6
Zaamslag 2
4
2
0
2
6
7 -
6
TSW Merlijn 2
2
1
1
0
4
9 -
6
Arnemuiden 2
4
1
2
1
5
8 -
5
WC'68 2
3
1
1
1
4
8 -
6
AZW 2
4
1
1
2
4
8 -
8
Noad'67 3
4
1
0
3
3
11 -
8
Kapelle 2
4
1
0
3
3
1 -
5
SPS 2
4
1
0
3
3
5 -
17
Bruse Boys 2
4
1
0
3
3
4 -
13
DSE 2
4
1
0
3
3
8 -
24
Rijsoord 3
4
0
0
4
0
3 -
16
Kogelvangers 3
4
0
1
3
1
11 -
16
SSV'65 2
4
0
0
4
0
4 -
18
WHS 3
2
0
0
2
0
0 -
11
Reserve tweede klasse: De Meeuwen 2 -
VCK 2 0-2, Serooskerke 2 - Kloetinge 3 4-1, Arnemui
den 3 - Oostkapelle 2 1-4, Dauwendaele 2 - SKNWK
2 6-2, Veere 2 - Rillandia 2 2-0, Hoek 3 - Krabbendij
ke 2 4-1.
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Nuenen - PSV 1-1, WSC -
Geldrop 1-2, Dongen - Internos 2-0, RCS - OSS'20
2-4, Best Vooruit - Theole 0-0, Unitas'30 - Unitas 2-2.
Vierde klasse B: De Schutters - HSC'28 2-1, Al
liance - Meto 2-1, Robur - Nw. Borgvliet 2-2, Odio -
Victoria'03 0-0, NSV - Grenswachters 1-1, Hoeven -
Walcheren 8-2.
Hoeven
Victoria'03
Alliance
Walcheren
NSV
Nw. Borgvliet
Odio
HSC'28
De Schutters
Meto
Grenswachters
Robur
Vijfde klasse A: Graauw - Koewacht 0-4, Sluis
- Vogelwaarde 4-2, IJzendijke - Philippine 2-0, Corn
Boys - Sluiskil 3-1, Groede - Schoondijke 5-1, Terhole
- SDO'63 2-4, Hoofdplaat - Hulsterloo 1-3.
Vlissingen 2
MOC'17 2
Rood Wit W 2
4 0 1 3 1 6-13
4 0 1 3 1 4-12
10 0 1 0 1 - 3
4
3
1
0
10
15 -
5
4
2
2
0
8
6 -
3
4
2
2
0
8
5 -
3
4
2
1
1
7
11 -
11
4
1
2
1
5
6 -
5
4
1
1
2
4
7 -
6
4
1
1
2
4
4 -
6
4
1
1
2
4
6 -
9
4
1
1
2
4
3 -
6
4
0
3
1
3
4 -
5
4
0
3
1
3
5 -
8
4
0
2
2
2
7 -
12
Reserve eerste klasse: Zeeland Sport2 - Phi
lippine 2 4-1, Domburg 2 - Breskens 2 2-3, Goes 2 -
Steen 3 bno, Zeelandia M.3 - Luctor'88 2 5-4, Axel 2
- Patrijzen 2 4-2, Steenbergen 2 - HW'24 3 4-0.
Steenbergen 2
Zeelandia M.3
Zeeland Sport 2
Axel 2
HW'24 3
Breskens 2
Goes 2
Domburg 2
Steen 3
Patrijzen 2
Philippine 2
Luctor'88 2
Reserve tweede klasse: MOC'17 3 - Alliance
2 0-4, Moerse Boys 3 - Unitas'30 3 4-1Goes 3 - Dos-
4
3
1
0
10
13 -
4
4
3
0
1
9
21 -
14
4
2
1
1
7
9 -
7
4
2
1
1
7
14 -
13
4
2
0
2
6
13 -
14
4
2
0
2
6
9 -
11
3
2
0
1
6
9 -
12
4
1
1
2
4
7 -
8
3
1
0
2
3
4 -
5
4
1
0
3
3
8 -
11
4
1
0
3
3
5 -
10
4
0
2
2
2
12 -
15
Veere 2
4
4
0
0
12
15 -
2
Serooskerke 2
4
4
0
0
12
9 -
1
Arnemuiden 3
4
3
0
1
9
16 -
5
Oostkapelle 2
4
3
0
1
9
7 -
3
FC Dauwendaele 2
4
2
1
1
7
16 -
9
VCK 2
4
2
1
1
7
10 -
4
De Meeuwen 2
4
2
0
2
6
7 -
4
Hoek 3
4
2
0
2
6
10 -
11
Kloetinge 3
4
0
1
3
1
2 -
9
Rillandia 2
4
0
1
3
1
4 -
12
SKNWK 2
4
0
0
4
0
2 -
15
Krabbendijke 2
4
0
0
4
0
2 -
25
Best Vooruit
Geldrop
Nuenen
OSS'20
Internos
RCS
Dongen
WSC
Unitas
Unitas'30
PSV
Theole
3
1
0
10
6 -
1
3
0
1
9
6 -
3
2
2
0
8
5 -
2
2
1
1
7
6 -
4
2
0
2
6
8 -
5
2
0
2
6
13 -
12
2
0
2
6
4 -
4
2
0
2
6
4 -
6
1
1
2
4
6 -
7
1
1
2
4
4 -
5
0
1
3
1
4 -
10
0
1
3
1
3 -
10
Hulsterloo
4
4
0
0
12
16 -
2
ko 3 1-3, Steenbergen 3 -
Devo 2 1
-5,
NSV 2 -
Virtus
IJzendijke
4
4
0
0
12
12 -
3
2 0-2, FC Bergen 2
SC Gastel 3 3-2.
Koewacht
3
3
0
0
9
20 -
3
Groede
4
3
0
1
9
13 -
5
Alliance 2
4
3
1
0
10
9
- 3
Graauw
3
2
0
1
6
5 -
4
Moerse Boys 3
3
2
1
0
7
14
- 7
Com Boys
4
2
0
2
6
7 -
7
Dosko 3
4
2
1
1
7
14
- 8
Sluiskil
3
1
0
2
3
5 -
6
Unitas'30 3
4
2
1
1
7
13
- 9
Schoondijke
3
1
0
2
3
5 -
7
Goes 3
4
2
1
1
7
10
- 9
Sluis
3
1
0
2
3
7 -
11
Virtus 2
3
2
0
1
6
7
- 5
Philippine
4
1
0
3
3
8 -
13
FC Bergen 2
4
2
0
2
6
7
- 6
Hoofdplaat
3
1
0
2
3
4 -
9
Devo 2
4
1
1
2
4
10
- 12
Vogelwaarde
4
1
0
3
3
8 -
16
NSV 2
4
1
0
3
3
4
- 5
SDO'63
4
1
0
3
3
5 -
15
SC Gastel 3
4
1
0
3
3
8
- 11
Terhole
4
0
0
4
0
3 -
17
Steenbergen 3
MOC'17 3
4
1
0
3
3
6
- 14
4
1
0
3
3
8
- 21
HULST - Christoph Praet (midden) wordt fel op de huid
gezeten door Jerfey Booy van Zeelandia Middelburg. De
4
3
0
1
9
15 -
5
3
3
0
0
9
10 -
2
4
3
0
1
9
8 -
10
4
2
1
1
7
12 -
8
3
2
0
1
6
7 -
3
3
2
0
1
6
7 -
5
3
1
1
1
4
8 -
7
4
1
1
2
4
8 -
9
4
1
1
2
4
6 -
9
4
1
0
3
3
3 -
13
4
0
2
2
2
6 -
11
4
0
0
4
0
6 -
14
Yerseke
4
3
1
0
10
17 -
4
Heinkenszand 2
4
4
0
0
12
17
Krabbendijke
4
3
0
1
9
17 -
9
Tern.Boys 3
4
3
0
1
9
13
Kruiningen
4
3
0
1
9
14 -
8
De Meeuwen 3
4
3
0
1
9
13
Vosmeer
4
2
2
0
8
10 -
6
Bevelanders 2
4
3
0
1
9
9
WIK'57
4
2
1
1
7
9 -
9
Serooskerke 4
4
2
1
1
7
13
ZPR'84
3
2
0
1
6
11 -
7
GPC Vlissingen 3
4
2
0
2
6
10
SPS
3
1
2
0
5
5 -
3
Zaamslag 3
4
1
1
2
4
9
Mevo
4
1
2
1
5
8 -
10
FC Dauwendaele 3
3
1
0
2
3
12
■^•Waarde
4
1
0
3
3
10 -
17
Nieuwdorp 2
4
1
0
3
3
6
SC Stavenisse
4
1
0
3
3
3 -
14
Oostburg 4
4
1
0
3
3
9
Brouwershaven
4
0
0
4
0
12 -
20
Zeelandia M. 6
3
1
0
2
3
2
Smerdiek
4
0
0
4
0
7 -
16
Oostkapelle 3
4
0
0
4
0
7
Reserve tweede klasse: TSC 2 - Kogelvan-
gers 2 3-2, Oranje Wit 3 - The Gunners 2 1-2, Heer-
jansdam 3 - WGZ 3 3-1, Pelikaan 3 - Kloetinge 4 5-0,
WHS 2 - Zwaluwe 2 1 -3, Dinteloord 2 - Serooskerke
3 3-0.
Dinteloord 2
Heerjansdam 3
The Gunners 2
WHS 2
Oranje Wit 3
Zwaluwe 2
WGZ 3
Pelikaan 3
TSC 2
Kloetinge 4
Serooskerke 3
Kogelvangers 2
Reserve derde klasse: De Meeuwen 3 -
Serooskerke 4 2-1, GPC Vlissing.3 - Oostkapelle 3
3-2, Bevelanders 2 - Oostburg 4 4-3, Zeelandia M. 6 -
Nieuwdorp 2 1-0, Heinkenszand 2 - Tern.Boys 3 3-0,
Zaamslag 3 - Dauwendaele 3 2-10.
5
5
10
9
16
9
14
4
3
1
0
10
14 -
6
4
2
2
0
8
16 -
8
4
2
1
1
7
11 -
6
4
2
1
1
7
10 -
8
4
2
1
1
7
8 -
7
4
2
0
2
6
6 -
9
4
1
2
1
5
4 -
4
4
1
2
1
5
4 -
7
4
1
1
2
4
7 -
6
4
1
1
2
4
5 -
6
4
0
1
3
1
5 -
13
4
0
1
3
1
3 -
13
Reserve hoofdklasse: GPC Vlissing.2 - Kozak- Reserve derde klasse: Duiveland 2 - Noad'67
Tweede klasse E: SC 't Zand - Madese Boys
1-2, Dubbeldam - Oosterhout 4-0, Haarsteeg - RKD-
VC 4-0, Vlissingen - Vlijmense Boys 6-3, Terneuzen -
EBOH 0-0, Steenbergen - IFC 1-4.
IFC
Vlissingen
Haarsteeg
Oosterhout
SC 't Zand
RKDVC
Terneuzen
EBOH
Dubbeldam
Madese Boys
Vlijmense Boys
Steenbergen
Derde klasse A: Roosendaal - Aardenburg 4-1,
HW'24 - Zeelandia M. 3-3, Dosko - MOC'17 2-0, Zie-
rikzee - Goes 0-0, Steen - Halsteren 0-1, FC Bergen -
BSC 1-1.
Roosendaal
FC Bergen
Halsteren
Goes
Zierikzee
Dosko
HW'24
Steen
Aardenburg
Zeelandia M.
BSC
MOC'17
Vierde klasse A: Zeeland Sport - Oostburg
0-1, Domburg - Breskens 3-2, Patrijzen - Clinge 4-2,
Hontenisse - Luctor'88 0-6, Axel - Biervliet 0-1, Ria
4
3
1
0
10
13 -
3
4
3
0
1
9
16 -
7
4
3
0
1
9
10 -
7
3
2
1
0
7
9 -
4
3
2
1
0
7
8 -
5
4
2
0
2
6
11 -
13
4
1
1
2
4
8 -
8
3
1
1
1
4
4 -
4
4
1
1
2
4
8 -
11
4
1
0
3
3
11 -
14
4
1
0
3
3
6 -
9
4
1
0
3
3
9 -
14
3
1
0
2
3
5 -
13
2
0
0
2
0
1 -
7
4
4
0
0
12
15 -
5
4
2
2
0
8
6 -
2
4
2
2
0
8
4 -
1
4
2
1
1
7
8 -
3
4
1
3
0
6
2 -
1
4
2
0
2
6
4 -
7
4
1
2
1
5
6 -
6
4
1
2
1
5
3 -
3
4
1
1
2
4
4 -
8
4
0
1
3
1
6 -
10
4
0
1
3
1
2 -
6
4
0
1
3
1
3 -
11
Roosendaal 2
HW'24 2
Baronie 2
Halsteren 2
Internos 2
RCS 2
RKsv RCD 2
EBOH 2
Oosterhout 2
JEKA3
Gilze 2
4 3 1 0 10 12-
4 - 5
5 - 7
8 - 6
3 - 7
2 - 10
ken B. 2 2-4, Nivo Sparta 2
-Sliedrecht 2 1-1, LRC 2-
2 0-3, Wemeldinge 2
Bruse Boys 3 bno, Kruiningen
W - Jong Ambon 0-4.
2 4-0, Unitas'30 2 - Vlissingen 2 4-2, Hontenisse 2 -
Rijsoord 2 0-4, Kloetinge 2
WGZ 2 1-1, De Zwer-
2 - H.Arendskerke2 2-3, Mevo 2
Colijnspl.B.
2 5-0,
MOC'17 2 2-2,
Zierikzee 2
Zeelandia M.2
6-2,
ver 2 - Heerjansdam 2 0-3, Hoek 2
ASWH 2 2-2.
Apollo'69 2 - Yerseke 2 2-4, Kapelle 3
SSV'65 3 3-5.
Domburg
4
3
1
0
10
18 -
7
Rood Wit W 2 -
Walcheren 2 uitg, Steen 2 - SC Gas-
Luctor'88
4
2
1
1
7
13 -
6
tel 2 1-3.
Hoek 2
4
3
1
0
10 12 -
3
Yerseke 2
4
4
0
0
12 14
- 3
Jong Ambon
4
2
1
1
7
12 -
7
WGZ 2
4
3
1
0
10 10 -
2
Noad'67 2
3
3
0
0
9 17
- 1
Axel
4
2
1
1
7
7 -
3
Dosko 2
4 3
1
0 10 14 -
5
Heerjansdam 2
4
3
0
1
9 13 -
5
SSV'65 3
4
3
0
1
9 18
- 7
Ria W
4
2
1
1
7
5 -
6
Zierikzee 2
4 3
0
1 9 17-
8
Rijsoord 2
4
3
0
1
9 11 -
6
Kruiningen 2
4
2
0
2
6 11
- 8
Patrijzen
4
2
0
2
6
14 -
13
SC Gastel 2
3 3
0
0 9 11-
2
ASWH 2
4
2
2
0
8 9 -
5
Duiveland 2
3
2
0
1
6 5
- 4
Clinge
4
2
0
2
6
9 -
11
Terneuzen 2
4 3
0
1 9 12 -
7
Sliedrecht 2
4
2
1
1
7 15 -
5
H.Arendskerke 2
4
2
0
2
6 7
- 8
Oostburg
4
2
0
2
6
4 -
6
Unitas'30 2
4 3
0
1 9 11-
10
Kloetinge 2
Wozakken B. 2
3
1
2
0
5 7 -
6
Mevo 2
4
1
0
3
3 9
- 12
Biervliet
4
1
1
2
4
6 -
13
Hontenisse 2
4 1
2
1 5 6-
10
4
1
0
3
3 9 -
19
Apollo'69 2
4
1
0
3
3 5
- 15
Breskens
4
1
0
3
3
8 -
9
Walcheren 2
3 1
1
1 4 8-
10
GPC Vlissingen 2
4
1
0
3
3 4 -
14
Colijnspl. Boys 2
4
1
0
3
3 5
- 16
Zeeland Sport
4
1
0
3
3
4 -
9
Steen 2
3 0
1
2 13-
7
Nivo Sparta 2
4
0
1
3
1 4 -
10
Kapelle 3
3
1
0
2
3 5
- 16
Hontenisse
4
0
2
2
2
5 -
15
Zeelandia M.2
4 0
1
3 19-
15
JUNIORENVOETBAL
A-JUNIOREN
Derde divisie D: Desk - RKWO 0-0, ASWH -
JEKA 4-2, Kloetinge - Spartaan'20 0-3, Kozakken
Boys - BW 1-4, Madese Boys - Internos 2-1, Braban-
tia - Vlissingen 2-1.
Stand: Internos 4-9; Spartaan'20 4-9; ASWH 4-9; Ma
dese Boys 4-9; RKWO 4-7; JEKA 4-6; BW 3-6; Vlis
singen 4-6; Brabantia 4-6; Desk 3-1; Kloetinge 4-0;
Kozakken Boys 4-0.
B-JUNIOREN
Derde divisie D: RCS - Nuenen 1-1, Internos -
Haarsteeg 2-4, Kloetinge - BW 6-1, RKDVC - Theole
1-1, Halsteren - WSC 2-1, Sarto - Noad 1-3.
Stand: Noad 4-10; Internos 4-9; Sarto 4-9; Nuenen
4-7; Haarsteeg 4-6; Kloetinge 5-6; RKDVC 4-5; Theo
le 4-5; Halsteren 4-3; WSC 4-2; RCS 4-2; BW 3-1.
C-JUNIOREN
Derde divisie D: Desk - JVOZ Cortgene 2-0,
SC 't Zand - Jeka 4-1, BW - Sarto 1-3, Sliedrecht -
Kloetinge 1-0, Noad - ASWH 1-3, OJC Rosmalen -
UNA 1-0.
Stand: SC 't Zand 4-12; Desk 4-12; JVOZ Cortgene
4-9; Sliedrecht 4-8; ASWH 4-7; UNA 4-7; OJC Rosma
len 4-7; Sarto 4-3; Kloetinge 4-1; Jeka 4-1; BW 4-1;
Noad 4-0.
Eerste klasse A: Odysseus'91 - Ter Leede 2
2-1, SC 't Zand - Jodan Boys 5-4, Oostkapelle - RCL 2
3-3, Berkel - Wartburgia 2 2-1, Smerdiek - CSW 1-1,
Stedoco 2 - Muiden 3-1.
wedstrijd in de derde klasse van het zondagvoetbal ein
digde in een 3-3-gelijkspel. foto Camile Schelstraete
SC 't Zand
4
12
25-6
Ter Leede 2
4
9
10- 4
Muiden
4
9
17-13
Jodan Boys
4
6
11- 8
Odysseus'91
4
6
8- 7
Stedoco 2
4
6
5-9
CSW
4
5
5-7
Smerdiek
4
4
6-7
RCL 2
4
4
7-11
Oostkapelle
4
3
10-11
Berkel
4
3
6-13
Wartburgia 2
4
1
4-18
Vijfde klasse B: Ouwerkerk - Val Aan 3-4, FC
Moerstraten - Dreischor 1 -2, Lepelstr. Boys - Kwaden-
damme 0-7, Hansw. Boys - ZPR'84 1-1, WW'67 -
Renesse 1-1, NVS - Volharding 4-1, Lewed. Boys - Vos
meer 4-1 gest.
ZPR'84
Kwadendamme
NVS
Lewed. Boys
Hansw. Boys
Val Aan
WW'67
Renesse
Dreischor
Volharding
FC Moerstraten
Ouwerkerk
Lepelstr. Boys
Vosmeer
Reserve eerste klasse: Roosendaal 2 - EBOH
2 4-2, Baronie 2 - Oosterhout 2 2-0, JEKA 3 - Inter
nos 2 2-5, RCS 2 - HW'24 2 2-2, RCD 2 - Halsteren 2
0-0.
Reserve tweede klasse: Dosko 2 - Terneuzen
Derde klasse 803: TEC - Papendrecht uitg, Zie
rikzee - Smerdiek 2 1-2, WIK'57 - Tricht 1-5, GJS -
Nieuwdorp 0-1, SC Everstein - Kerkwijk 3-2, Oostka
pelle 2 - SC Gastel 0-2.
Stand: Nieuwdorp 4-9; GJS 4-9; Smerdiek 2 3-9; SC
Everstein 4-7; Tricht 3-6; Zierikzee 3-6; SC Gastel
4-6; Papendrecht 3-3; Oostkapelle 2 3-1; Kerkwijk
3-1; WIK'57 4-1; TEC 2-0.
Derde klasse 831: SC Gastel - Madese Boys
1-4, Marjola Girls - Schijf 3-0, Terneuzen - Gilze 5-0,
Vivoo - GSBW 2-1, Steen - Sarto 2-1, OW'67 - Kaai-
se Boys 2-0.
Stand: Terneuzen 4-12; Marjola Girls 4-12; OW'67
3-9; Steen 3-6; Madese Boys 4-4; Schijf 3-4; Vivoo
3-4; SC Gastel 4-4; Gilze 4-4; Kaaise Boys 3-1; Sarto
3-0; GSBW 4-0.
Vierde klasse 804: Hardinxveld - Patrijzen
1-3, Wieldrecht - Kruiningen 0-5, Wolfaartsdijk - Alm-
kerk uitg, FC Dauwendaele - Wemeldinge 7-3, IJzen
dijke - De Meeuwen 12-1
Stand: IJzendijke 4-10; De Meeuwen 4-9; Kruiningen
3-7; Wemeldinge 3-6; Almkerk 2-6; Patrijzen 3-6; FC
Dauwendaele 4-6; RCS 3-2; Wieldrecht 3-0; Wolf
aartsdijk 3-0; Hardinxveld 4-0.
^-Vierde klasse 841: BSC 2 - Roosendaal 0-3,
Virtus - Internos 8-1, Divo - RSV 8-0, Nw.Borgvliet -
Dioz 5-0, DVO'60 - Hulsterloo 4-1, Dosko - Rimboe
5-2.
Stand: Roosendaal 4-12; Divo 4-12; Virtus 3-9;
Nieuw Borgvliet 4-9; DVO'60 4-7; Dosko 4-6; BSC 2
4-6; Dioz 4-3; Internos 4-3; Rimboe 4-1; Hulsterloo
3-0; RSV 4-0.
Vijfde klasse 806: Veere - Dauwendaele 2
uitg, Zaamslag - SVD 14-0, Nieuwdorp 2 - Tholense
Boys 3-0, Nieuwland - Bruse Boys 16-0, ZSC'62 - Koe
wacht 3-1, Oostburg - Walcheren 2-2.
Stand: Zaamslag 4-12; Oostburg 3-9; ZSC'62 4-7;
Walcheren 3-7; Veere 2-6; Nieuwdorp 2 4-6; Nieuw
land 4-4; Koewacht 4-4; Dauwendaele 2 2-3; Tholen
se Boys 2-0; SVD 4-0; Bruse Boys 4-0.
Vijfde klasse 851: NVS - Axel 1-4, MOC'17 -
Vivoo 2 1-2, FC Bergen - Vogelwaarde 0-4, Hontenis
se - Halsteren 6-0, WW'67 - Marjola G. 2 0-5, Cluzo-
na - Dosko 2 3-1.
Stand: Marjola Girls 2 4-12; Axel 4-12; Vogelwaarde
4-9; Halsteren 4-7; Hontenisse 3-6; Cluzona 4-5; Vi
voo 2 4-5; WW'67 4-2; Dosko 2 2-1; NVS 4-1; FC
Bergen 3-1; MOC'17 4-0.