Familieberichten opzegaienst w Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwer Dit blijkt in de praktijk e tijdrovende zaak. 14 Maandag 29 september 2008 PZC sd Daarom hebben wij die handen en die armen. Om als het koud wordt rond het hart elkaar te verwarmen. Het was een gouwe gozer voor ons, mijn maatje en mijn liefde, een geweldige papsie en opa Theodorus Adrianus Mol Theo Middelburg Vlissingen 31 juli 1948 26 september 2008 Vlissingen: Elly René Sander Marije en Peter Rowen Oma Tiny Oma Anny Kees Anjelierenlaan 82 4382 VH Vlissingen Voor een laatste groet aan Theo bent u welkom op woensdag 1 oktober van 15.00 tot 15.30 uur, in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij samen met u onze herinneringen over Theo delen, waarna wij samen het glas willen heffen op onze Gouwe Gozer en er tevens gelegenheid is tot condoleren. Theo ouwe pik louw humor, kritische analyses, betrokkenheid, warmte en liefde zijn onvergetelijk. Op het strand ben je ver weg maar dichterbij dan ooit. Wij wensen Eli, Rene, Sander, Marije, Peter, Rowan en verdere familie alle liefde toe -Voor altijd in ons hart. lacco, Coos, Edo Vrienschap is onvoorwaardelijk Dag Theo Dag grote vriend Je blijft voor altijd bij ons. Coby en Klaas Erwin en Hannah Marsha t Wendy en Diederik Kristaen Sido Lieve Theo Veel te vroeg moest je ons verlaten, Een vriend van ons allen, je blijft voor altijd in ons hart. Rinus en Tineke Roland en Nathalie. Gianni, Jay Kai Rens en Chantal VLISSINGEN Op vrijdagavond 26 september 2008 is onze tennisvriend Theo Mol na een kortstondige ziekte toch nog plotseling overleden. Binnen de vereniging kennen we Theo als iemand die altijd opgewekt en enthousiast was en zich met hart en ziel voor de vereniging heeft ingezet. We zullen hem als sportvriend en mens erg missen. We zullen Theo dan ook niet vergeten en hebben hem voor altijd in het hart van onze vereniging gesloten. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Elly en de familie en wij wensen hun veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies. Bestuur en leden van LTC De Schelde Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze enthousiaste tennisvriend Theo Mol Meer dan twintig jaar speelde hij met grote inzet in verschillende teams van LTC De Schelde, ledereen die met hem gespeeld heeft bewaart daaraan de beste herinneringen. We zullen hem missen. Wij wensen Elly, kinderen en verdere familie veel sterkte om dit enorme verlies te dragen Zijn tennisvrienden van LTC De Schelde Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Ie hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden. En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan. Na een langdurig, doch buitengewoon moedig gedragen, lijden is in alle rust ontslapen onze lieve dochter Maria Jeanne Roelse -Marjan- Oost-Souburg t Middelburg 21 oktober 1954 27 september 2008 Onze dank gaat uit naar allen die haar geholpen hebben deze moeilijke periode door te komen. D. Roelse P.J. Roelse-Bouman Correspondentieadres: Multatulilaan 1 4382 BZ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Marjan te nemen op donderdag 2 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst, waarin ds. P. Boekesteijn zal voorgaan, zal aansluitend om 13.30 uurplaatsvinden. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Onze lieve, dappere zus en altijd belangstellende tante Marjan Roelse is niet meer. Ons verdriet wordt verlicht door de vele fijne herinneringen aan haar. Zij zal altijd een plaatsje in ons hart houden. Vlissingen Jos Roelse Riet Roelse-Daalhuizen Goes Wim Dominicus Leni Dominicus-Roelse Oost-Souburg Bas Roelse Dorien van Eenennaam Wageningen Margriet Roelse Martijn Luking Goes Jet Dominicus Jeroen van Broekhoven Middelburg Joos Dominicus Marieke de Rooij Tot onze droefheid ontvingen wij bericht van het overlijden van ons geliefde nichtje Marjan Roelse Wij zijn dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven. J. Pierens-Roelse C. Pierens L. Platteeuw-Roelse P. Platteeuw t J. Groenenberg-Roelse A.P. Groenenberg Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 29 september 2008 Ze verlaat de mensen die ze liefheeft Om te gaan naar hen die ze liefhad Op 27 september is overleden onze lieve Marjan Thom en Els Zijnen Sibylla en Mervin, lairo Rick en Marloes Ton Stanowicki en Sonja Gillissen Geesje en Mare, Loïs Lotte en Daniël Verdrietig nemen we afscheid van Marjan Roelse We zijn dankbaar voor de mooie jaren op de Spaier. Marjan heeft zich daar zeer thuis gevoeld. Ons medeleven gaat uit naar haar ouders en familie. Ouders en familie van gezinsvervangend tehuis de Spaier te Zoutelande Onze lieve oud-huisgenote Marjan Roelse Is er niet meer. Ze is 53 jaar geworden. We zullen haar missen, onze pittige, levenlustige, enthousiaste Marjan. Wij wensen Marjans ouders en verdere familie veel sterkte. Haar huisgenoten: Mieke, Marijn, Henk, Martine, Lianne, Tracy, Marijke en alle begeleiders. De Spaier 16 4374 DD Zoutelande 27 september 2008 Toch nog onverwacht bereikte ons het bericht dat is over leden Dick Zwijnenburg Vriend, collega en oud eigenaar van Hotel de Kroon zijn levenslust, vriendschap, ideeën, kracht en zakelijke inzet blijven ons bij. Peter en Marianne John en Marloes en medewerkers Hotel de Kroon (Ilenseiilinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Uit-VGardig alexandramarl<usse uitvaartverzorging uitvaarcwinkel geopend op afspraak info@uitvaartinzeeland.nl 0113 214291 06 10730321 www.uitvaartinzeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76