Nazomeren op Texel Slechts KRAS.NL VENETIË, FLORENCE ROME 3 dagen strand, zee, bos en duinen 10-daagse busvakantie Italië voor de lezers van deze krant! Maandag 29 september 2008 PZC Zo dichtbij en toch even helemaal weg. Op Texel kunt u lekker uitrusten, uitwaaien en bijkomen van alle dagelijkse beslommeringen. Geniet van het strand, de duinen, de bossen en de gezellige Texelse dorp jes. Op het eiland zijn diverse musea waaronder Ecomare. Kortom er zijn volop mogelijkheden voor een geweldig verblijf op dit prachtige eiland. U verblijft in 4-sterren Hotel Greenside aan de rand van het dorp De Koog. De luxe kamers beschikken over een afge scheiden woon- en slaapgedeelte, televisie en radio, minibar, internet en balkon of terras. De badkamers zijn van alle gemakken voorzien. Absoluut hoogtepunt in het hotel is het hoge culinaire niveau. Dit ontdekt u tijdens uw diner in res taurant "Wambinge", maar ook tijdens het zeer uitgebreide ontbijtbuffet. Verder beschikt het hotel over een Grand Café, terras, sauna, Turks stoombad en Fitness. Inhoud arrangement welkomstkoffie 2x overnachting op een luxe kamer 2x uitgebreid Texels ontbijtbuffet entree Schipbreuk-en Juttersmuseum Flora lx 3-gangen diner op dag van aankomst rituals badproducten op de badkamer plattegrond van Texel gratis gebruik fitness, Turks stoombad en sauna Boekje over Texelse producten Alle dagen gebruik van een fiets Adviesprijs 191,50 Lezersprijs 119,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Eenpersoonskamer toeslag 35,- p.n. Toeslag op vrijdag- en zaterdag nacht: 15,00 p.p.p.n. Kinderen: 0 t/m 3 gratis en 4 t/m 11 jaar 17,50 p.n. voor logies met ontbijt. Vraag ook naar de luxe wellnesskamers en suites die u met een toeslag kunt boeken. Toeristenbelasting 1,00 p.p.p.n. Géén reserveringskosten. Dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2008 m.u.v. de feestdagen. Informatie reserveren )f boek opwww.pzc.nl/webwinkelcategoriereizen (hotelarrangement). U kunt tevens telefonisch boeken bij Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op 0571-277744. SEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. «ppBSjfs K 50 1 lezerskorting (bij 2 pers.l^ vanaf Dag 8: laatste hoogtepunt van deze reis is Pisa, wereldberoemd vanwege de scheve toren. Dag 9 10: terugreis naar Nederland. Onderweg nog een over nachting in Zuid-Duitsland. ALTIJD DICHT BIJ HUIS OPSTAPPEN Om het reizen voor u zo comfortabel mogelijk te maken, selecteerden wij ruim 70 opstapplaatsen verspreid door Nederland! Vanuit uw opstapplaats wordt u naar het wissel- punt in Asten gebracht, vanwaar de reis van start gaat. VERTREKDATA LR 35.000 September 19 van €-540 voor €515 Oktober 10 van €513 voor 488 Oktober 17 van €-5+3 voor €488 Deze korting is alleen geldig met de speciale actiecode WEG40006. Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur/ reisleider, tussenovernachtingen op de heen- en terugreis, verblijf in toeristenklasse hotels, 9 x ontbijt, excursiepro gramma. Prijzen zijn p.p. bij een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR235000 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 35.000, actiecode WEG40006. Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting waarom zou je verder zoeken SCR Normaal vanaf 513 nü met actiecode... Voordelig kennismaken met de mooiste steden van Italië? Dan is deze reis beslist iets voor u! Speciaal voor lezers van de krant selecteerden wij een 10-daagse bus vakantie naar onder meer de unieke waterstad Venetië, kunststad bij uitstek: Florence en de Eeuwige Stad Rome, met tal van bezienswaardigheden waaronder het Vaticaan, deTrevifontein en het Colosseum. Bovendien rijden we ook nog naar het bekende Pisa. Normaaltbetaalt u voordeze reis 513, maar met de speciale actiecode WEG40006 ont vangt u bij 2 personen een korting van maar liefst 50! Hierdoor boekt u al vanaf slechts 488 inclusief rondreis per Comfort Class bus meer beenruimte), verblijf in goede hotels, ontbijt en interessant excursieprogramma. UW REISPROGRAMMA IN 'T KORT Dag 1 2: met een overnachting in Duitsland komen we op zaterdag aan in Noord-ltalië. Dag 3: we beginnen de reis direct met één van dé mooiste steden: Venetië. Deze unieke waterstad telt talloze kanalen, bruggen, pleinen en gondels. We zien onder meer de San Marco-basiliek. Dag 4: op weg naar Toscane bezoeken we de oude universiteits stad Padua. Dag 5: aandacht voor Florence, de belangrijkste kunststad ter wereld. Befaamd zijn o.a. het Baptisterium, de magnifieke Dom met de koepel van Brunelleschi en Giotto's klokkentoren, het Palazzo Vecchio; nog altijd de plaats van waaruit de stad wordt bestuurd, het Uffïzi Museum met de beste collectie Italiaanse Renaissance en de Ponte Vecchio, met winkeltjes aan weerszijden. Dag 6: op het programma staat een dagtocht naar Assisi, de stad van de heilige Franciscus. Dag 7: een hele dag in het teken van Rome! Uiteraard nemen we u mee naar de mooiste plekjes van de stad, zoals het Vaticaan, het Colosseum, de Trevifontein, de Spaanse Trappen en het antieke Forum Romanum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6