Sport t na stunt in Singapore tedenspecial Berlijn i ags verblijf in hartje centrum vanaf 89,- p.p. K NL Jans wordt een beetje verlegen Amrabat wil laten zien wat hij kan Ook Tshibamba krijgt een boete Toeschouwer neemt plaats onder de lat PZC Maandag 29 september 2008 31 Fernando Alonso scheurt langs de oude rechtbank tijdens de Grand Prix van Singapore. foto Wong Maye-E/AP ir het hippe en intrigerende Berlijn! Want -eldstad is een absolute aanrader voor lief van cultuur en historie, maar ook van een I uitgaansleven. Speciaal voor u als lezer van nt hebben we daarom een stedenspecial a lezersvoordeel samengesteld. U boekt al een 4-daagse autovakantie met verblijf sterren Sorat Hotel Ambassador Berlin (in ad!) vanaf slechts 99,- inclusief ontbijt! gebruik maakt van de actiecode WEG40002 tok nog eens 20,- korting (bij 2 pers.), ïl en ontdek deze bruisende wereldstad! Kan Berlijn is als een reis door de geschiedenis. Kkpoint Charlie, de Tiergarten, Potsdamer Platz en 5ttenburg. Wandel over de chique boulevard Unter j^En breng een bezoek aan de Brandenburger Tor. Fsdag en de fraaie Berliner Dom zijn uw bezoek meer I. De stad kent tevens talloze musea, zoals op het nsel' waar u maar liefst 8 musea tezamen vindt, ioet u in de Friedrichstrasse, het gigantische n op de Kurfürstendamm. De hippe wijk Kreuzberg, san het stadshart, biedteen bruisend uitgaansle- it hier grote, bekende clubs als Watergate, Club 103 deine, gezellige cafés en restaurants uit iedere hoek reld... Kerstmarkten in Berlijn! Vanaf 24 november t/m 24 december kunt u weer genieten van een sprookjeachtige sfeer op de 40 kerstmarkten in Berlijn! Hier kunt u uitstekend terecht voor al uw kerstinko pen en uiteraard de Duitse lekkernijen proeven! Wij wensen u alvast 'Viel SpaB'! Sorat Hotel Ambassador Berlin U verblijft in het3-sterren Sorat Hotel Ambassador Berlin, ge legen in hartje stad, nabij het bekende warenhuis KaDeWe aan de Kurfürstendamm. De metro en de bushalte liggen nabij. Adviesprijs vanaf 4 dagen €99,- 5 dagen 8 dagen 109,- 229,- Lezersprijs vanaf* €89,- €99,- €219, prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen, inclusief ontbijt. Aankomstdata Stedenspecial Berlijn: maandag en vrijdag van 7 november 2008 t/m 30 maart 2009. Informatie reserveren 4 ikboeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (autovakanties). Of bel met 0900-9697 (15cpm). Boek met de actiecode WEG40002 voor het lezersvoordeel! waarom zou je verder zoeken PZC Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Ik denk dat ik het recht heb om de leider van de ploeg te zijn, zonder dat ik voor m'n plek hoef te vechten. Het is mijn intentie om bij Astana te blijven, maar ik heb al een aantal goede aanbie dingen van andere ploegen." Wielrenner Alberto Contador in AS over de komst van Lance Armstrong naar zijn ploeg. „Het laatste half jaar voor Peking bestond uit trainen, eten en in mijn zuurstoftentje slapen. Best een prettige manier van leven vond ik dat eigenlijk. Overzichtelijk." Zwemmer Maarten van der Weijden won olympisch goud in Peking. In Revu. „Van voetbal geniet ik en door het voetbal geniet ik van het leven. Een miljoen op de bank verandert echt niks." Manchester United-vedette Cristiano Ronaldo over zijn le ven als multimiljonair. In VI. „Ik kreeg de extra kilo's er steeds moeilijker af voor een wedstrijd, moest zeven kilo zien kwijt te raken. En ik had al een heel laag vetpercentage." Judoka Henk Grol stapte over van de klasse tot negentig naar kilogram naar de klasse tot honderd kilogram. In Sportweek. „De wekker gaat vijf keer per week om zeven uur en het is heel anders dan acht, negen keer per dag in de buitenlucht staan. Maar je bouwt wel iets op wat voor de rest van je leven van jezelf is." Voormalig hockeyinternational Matthijs Brouwer stopte deze zomer met tophockey en kocht zijn tweede bedrijf. In De Pers. Trainer Ron Jans van FC Groningen werd gisteren na de thuiszege op Feyenoord (3-1) toegezongen door dui zenden toeschouwers in de Euroborg. De coach viert van daag zijn vijftigste verjaardag. „Ik werd er zowaar een beetje verlegen van", reageerde lans, die het publiek met een aan tal buigingen bedankte voor het eerbetoon. Jans sprak de hoop uit dat hij op zijn ver jaardag geen surpriseparty krijgt aangeboden. „Daar ben ik helemaal geen figuur voor. Ik ga liever naar de wedstrijd van ons belofteteam." De laatste loodjes wegen het zwaarst, zei Nordin Amrabat zaterdagavond na het duel met FC Volendam. De aanvaller van PSV doelde op de laatste dagen van de Ra madan, de Islamitische vastenmaand. Huub Stevens liet Amrabat - en ook Otman Bakkal - pas na rust invallen. Amrabat: „We hebben nu de laatste wedstrijd in de Rama dan gehad en hopelijk kun nen we vanaf nu weer snel la ten zien wat we in huis heb ben. De laatste dagen voelde ik met toch wel wat verzwakt en vond ik het persoonlijk wel zwaar." Diep triest. Zo typeerde trainer Mario Been van NEC de rode kaart voor zijn speler Joel Tshibamba direct nadat hij een doelpunt had ge maakt tegen Heracles Almelo. Kort geleden had clubgenoot Rutger Worm tegen De Graaf schap precies hetzelfde ge daan, toen die ook zijn shirt uittrok. Been: „Worm heeft toen een boete gekregen. Bij Joël Tshibamba zullen we daar ook toe overgaan. Belang rijk is dat zulke domme acties niet meer voorkomen. Hij du peerde niet alleen zichzelf, maar ook de club." In de wedstrijd Hansweert- se Boys tegen ZPR'84 in de vijfde klasse B van het zon dagvoetbal moest doelman Stefan Ridderhof kort voor rust geblesseerd het veld verla ten. Een reservedoelman was niet voorhanden, zodat nood gedwongen Patrick van der Doel, veldspeler in het derde elftal en toeschouwer, tussen de palen moest plaatsnemen. Dit leverde al kort na rust een doelpunt op van de bezoe kers (0-1). Hierbij bleef het echter, mede door enkele goe de reddingen van de invaller, die zijn ploeg zelfs nog langs zij zag komen: 1-1. 61 De kans is groot dat Dick Advocaat in november zijn aflo pende contract bij de Russische topclub Zenit Sint Peters- burg niet verlengt. De Nederlandse trainer liet op zijn 61e ver jaardagsfeestje aan de aanwezige Russische premier Vladimir Poetin doorschemeren dat hij serieus overweegt de club te ver laten. „Ik moet een belangrijk besluit nemen omdat mijn ge zin wil dat ik terugkeer naar huis", tekenden persbureaus op uit de mond van de Hagenaar. Advocaat is ereburger van Sint Petersburg, tevens de woon plaats van Poetin. De trainer maakte Zenit Russisch kam pioen, veroverde vorig seizoen met de club de Uefa Cup en won vorige maand ook nog de Europese Supercup door Man chester United te verslaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 67