Sport FC Dauwendaele verspeelt de winst Spaardeposito? Kies voor de zekerheid van de Rabobank. Gerritsen trefzeker voor Veere Nieuwdorp-Oostkapelle is een spektakelstuk J> Maximale score voor De Noormannen Topscorer Peter van Gorsel ziet de rode kaart in duel met Rillandia. Het is tijd voor een bank die het anders doet. Nieuwland is te sterk voor Bevelanders: 3-1-overwinning. 26 Maandag 29 september 2008 PZC W GOES - Veere won in de derde klas se A van het zaterdagvoetbal op ei gen veld met duidelijke cijfers van Heinkenszand: 3-1. Veere staat nu op de vierde plaats op de ranglijst. De Meeuwen pakte een punt bij Kapelle: 2-2. Veere-Heinkenszand 3-1: In de elfde minuut bracht Jelle Lukasse de thuisclub op voorsprong. Uit een strafschop zorgde Rene-Mi- chel Gerritsen kort voor rust voor 2-0. Via diezelfde Gerritsen werd het 3-0, waarna Rens Baas de eer redde voor Heinkenszand. Kapelle-De Meeuwen 2-2: Al na tien minuten zorgde Richard Bal met een puntertje voor 1-0. In de slotfase van de eerste helft kwam De Meeuwen langszij door een treffer van Sjoerd Wijkhuis. Na rust kopte Jon Herselman de thuisclub op voorsprong. Elf minu ten voor tijd kwam De Meeuwen lagnszij via een benutte penalty van Corné Nieuwkerk. In de slotminuut incasseerde Jon Herselman zijn tweede gele kaart. DFS-Wolfaartsdijk 4-0. Kevin Veer- hoek 1-0, Lennart Padmos 2-0, Huib Mortier 3-0, Lennart Padmos 4-0. Colijnsplaatse Boys-SKNWK 1-4. We sley Goud 0-1, Erwin Nelissen 0-2, Emiel Kuijten (eigen doelpunt) 1-2 We sley Goud 1-3, Christian van Vossen 1-4. ZSC62-AZVV 2-7. Ludovico Cantorra 0-1, Ludovico Cantorra 0-2, Gert-Jan Colijn 0-3, Bert Apperlo 0-4, Mustafa Yilmaz 0-5, Niels van de Moezel 1-5, Michael Peters 1-6, Bert Apperlo 1-7, Martin van der Schee 2-7. door Sven Bakker MIDDELBURG - Vol ongeloof verlie ten de voetballers van FC Dauwen daele zaterdag het veld. De Middel burgse formatie verspeelde in een knotsgekke slotminuut de winst te gen Rillandia: 2-3 Tot diep in de tweede helft werd er slecht tot matig gevoetbald door Dauwendaele. De thuisclub kwam 0-1 achter (doelpunt Tom van Els- akker) en begon eigenlijk pas te voetballen nadat Peter van Gorsel twintig minuten voor tijd rood kreeg. Hij duwde een speler omver en kon terecht inrukken. Vreemd genoeg ging FC Dauwen daele met een man minder beter spelen. Jasper Leuvelink was ver volgens tweemaal trefzeker (waar van één strafschop) en de buit leek binnen. Totdat het hardwer kende ploeg Rillandia een slotof- fensief inzette en via Amar Mailai- ne (2-2) en Ahmet Demir (2-3) als- Sigrel Burnet (links) voor gevaar in het duel Rillandia. foto Lex de Meester nog de zege greep. Bij de spelers van Dauwendaele was er na af loop ergernis te bespeuren. Ener zijds omdat er zo laat in blessure tijd verloren werd, anderzijds van wege het ietwat provocerende ge drag van de spelers van Rillandia. Zij daagden de thuisspelende ploeg voortdurend uit, maar toon den in ieder geval een ijzeren wil om te winnen. Daar ontbrak het bij Dauwendaele bijna de gehele wedstrijd aan. Het verlies van Dauwendaele kwam uit het niets. De ploeg won de eerste drie wedstrijden en scoorde liefst twintig keer. „Ik snap er niets van", zei aanvaller Jas per Leuvelink na afloop. „Iedereen heeft het over ondreschatting, maar die gedachte leefde helemaal niet bij ons." De gedaanteverwisseling van Dau wendaele en het uit handen geven van de zege werden naderhand toegeschreven aan de onervaren heid van het team. De gemiddelde leeftijd bij FC Dauwendaele ligt rond de 21 jaar. Oefenmeester Gérard de Nooijer was in eerste in stantie danig teleurgesteld, maar kon niet veel later de boel ook weer relativeren. „We hebben in elk geval weer twee keer gescoord en we creëerden veel kansen. Maar ja, we kunnen natuurlijk niet elke week met 7-0 winnen. En ach, de competitie duurt nog lang." FC Dauwendaele-Rillandia 2-3 (0-1). 23. Tom van Elsakker 0-1, 76. Jasper Leuvelink 1 -184. Jasper Leuvelink 2-1 90. Amar Mailaine 2-2, 90. Ahmet De mir 2-3. Gele kaart: John Westrate, Hu- seyin Dogan, Tom van Elsakker en Ah met Demir (Rillandia). Rode kaart: 70. Peter van Gorsel (Dauwendaele). Scheidsrechter: D. Alssema (Goes). Aan tal toeschouwers: 150. GOES - Nieuwdorp en Oostkapelle vermaakten het publiek in de tweede klasse E van het zaterdag voetbal. Het werd 4-6. WC'68-Arnemuiden 2-1: Arne- muiden was in de eerste helft een klasse beter. De 1-0 via Arjen Re- ijnoudt was terecht. Arnemuiden verzuimde echter verder afstand te nemen en kort voor rust schoot Bart Smit de thuisclub langszij. Na de pauze pakte WC'68 de winst dankzij Piet de Graaf. Nieuwdorp-Oostkapelle 4-6: Ar jen Pattenier tekende voor 0-1 waarna Niels Mulder de thuisclub langszij kopte. Via opnieuw Patten ier werd het 1-2, maar door twee treffers van William Sallet kwam Nieuwdorp op 3-2. Na een fout van keeper Van Wageningen zorg de Turan Dogan voor 4-2. Arjen Pattenier verkleinde de marge ver volgens tot 3-4, waarna Harold Vermeulen Oostkapelle uit een strafschop langszij schoot. Uit een scrimmage zorgde Anton Kruit voor 4-5 en Harold Vermeulen be paalde de eindstand op 4-6. VCK-Oranje Wit 0-1: Het enige doelpunt viel in de 32e minuut en kwam op naam van Zuidgeest. Dinteloord-Serooskerke 0-0: Serooskerke was voetballend de be tere ploeg, maar wist het over wicht nauwelijks in kansen om te zetten. Bruse Boys-Seolto 3-1. Jaap van Dam 0-1, Gert-Jan Polhuijs (eigen doelpunt) 1 -1Olaf Willemse 2-1Mats Willemse 3-1. Duiveland-SSV'65 2-2. David den Hol lander 0-1, Ronald Zwager 1-1, Dennie Ie Comte 2-1, Christiaan Boon 2-2. Het is tijd voor de Rabobank. Kijk op rabobank.nl Rabobank door Marco Puik GOES - In de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal kende De Noormannen op eigen veld wei nig problemen met Apollo'69: 4-0. De Noormannen-Apollo'69 4-0: De Noormannen was de bovenlig gende ploeg en na 24 minuten te kende Mark Minderhoud voor 1-0. Tom Hengst zorgde kort voor rust voor 2-0. Daar tussendoor miste Niek Minderhoud een strafschop. Dertien minuten voor tijd zorgde Hengst voor 3-0, waarna Bart Dek kers in de slotfase de eindstand op 4-0 vastlegde. Nieuwland-Bevelanders 3-1: In een leuke wedstrijd opende Den nis van Belzen in de 33e minuut de score voor de thuisclub. Diezelf de speler zorgde twee minuten la ter ook voor 2-0. Uit een voorzet van Carsten Fe- leus bepaalde Michael van der Schoore de ruststand op 3-0. De tweede helft was voor Bevelan ders, dat via Mark van der Moere tegen scoorde. In de slotfase eindig de een inzet van de bezoekers nog op de paal. MZVC-Wemeldinge 0-2: De thuisclub was totaal niet bij de les. Na twaalf minuten zorgde Wilco Zuijddijk voor 0-1. Ook de tweede helft bracht geen beterschap voor MZVC, dat toe moest zien hoe Pie- ter Bolle voor de 0-2-eindstand zorgde. De MZVC-keeper Steven Mans ontsnapte aan rood, toen hij een doorgebroken speler neerhaal de. Spui-Hoedekenskerke 6-2. Veli Eryü- rük 1-0, Veli Eryürük 2-0, Sebastian La Grand 2-1, Rowin Oveling 3-1, Veli Eryürük 4-1, Bernard Prevost 4-2, Veli Eryürük 5-2, Mark van Minnen 6-2. SVD-Borssele 1-5. Kevin Koudenburg 1-0. Marc van Haneghem 1-1, Mare van Haneghem 1-2, Stefan Boonman 1-3, Stefan Boonman 1-4, Stefan Boon man 1-5. VIERDE KLASSE B WIK'57-SPS 0-0. ZPR'84-Brouwershaven 4-2. Mourad Gocun 1-0, Patrick Berrevoets 1-1, Frank Kristalijn 1-2, Mourad Gocun 2-2, Yilmaz 3-2, Omer Ozturk 4-2. Vosmeer-Mevo 1-1. Mohammed Allali 1 -0, Jan-Thijs Berrevoets 1 -1 Yerseke-Stavenisse 6-0. Bart van Ste- veninck 1-0, Roel van Leeuwen 2-0, Bart van Steveninck 3-0 en 4-0, Mark Goeman 5-0, Bart van Steveninck 6-0. Krabbendijke-Smerdiek 6-1. Danny Weber 1-0 en 2-0, Bart Stoutjesdijk 2-1, Leander Brinkman 3-1 (eigen doel punt), Martin Bal 4-1, Ronald Zuidweg 5-1, Elco Jansen 6-1. Waarde-Kruiningen 0-5. Arno van de Berge 0-1 en 0-2, Edwin van Houte 0-3, Cees Hommel 0-4, Claudi Kouhou- manina 0-5.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28