s rlL De goedkoopste autoverzekering BcnZckcr van Nederland? Familiebericht Adrie Tissink Adrie Tissink Adrie Tissink 10 I Maandag 29 september 2008 PZC wa Ik moet nu gaan 't Is mijn tijd Maar ik weet niet waar naar toe Iemand wijst mij wel de weg Zo zal ik dan ook gaan Naar een plek waar het altijd vrede is Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Jochomina Jacoba Korevaar-van Maris -Mien- weduwe van Jan Korevaar Vlissingen t Middelburg 3 augustus 1930 27 september 2008 Wilma en Ad de Pagter-Korevaar Ingrid en Leonard Milan Mirelle en Jurgen Iris Rob en Paula Korevaar-Palmkoeck |an en Anneke Korevaar-Maljaars Carmen Lydia Correspondentieadres: W. de Pagter-Korevaar Noordbeekseweg 7,4386 AE Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haaf te nemen op woens dag 1 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Intens verdrietig door de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij kennis dat plotseling is overleden Jacobus van Langevelde Ko 15 april 1932 26 september 2008 Krabbendijke: A.J. van Langevelde-Polderman Middelburg: Cora en Hans Jebbink-Leijs St. Maartensdijk: Ria en Anné Meloen-Leijs Krabbendijke: Ella en Bram Meloen-Leijs Huijbergen: Willy en Dick Ekker-Leijs Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bramestraat 20 4413 EX Krabbendijke We nodigen u uit om afscheid van Ko te nemen op woensdag 1 oktober om 13.00 uur in de zaal van Dorps huis de Meiboom, Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Seen bezoek aan huis. Totaal onverwacht is overleden onze lieve opa Ko Eduard en Elvira, Siena Arjen en Debora, Philippe Lian en Bob, Kevin, Justin Danielle Gerard en Lonneke, doen, Ju/ie Diana Mi Met groot verdriet moeten wij afscheid nemen van onze geliefde broer en oom Jacobus van Langevelde echtgenoot van A.J. van Langevelde-Polderman Krabbendijke: C.S. van Kruiningen-van Langevelde Jan-Kees en Nek Ko en Jacqulien Delft: S.C. van Hekken-van Langevelde Marcel en achterneven en nichten Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten, de blik in je ogen deed ons vaak zo 'n zeer, de man van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je voor ons hebt gedaan Verdrietig en met een gevoel van groot gemis, delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa, opa, schoonzoon, broer, zwager en oom Joost Pieter Snoep echtgenoot van Johanna Catharina Maria Risseeuw 4-11-1934 f 26-09-2008 Groede: J.C.M. Snoep-Risseeuw Eindhoven: F.C. Snoep R.M. Vermeulen Micky en Ed Kelly Stellenbosch: professor J.L. Snoep Zuid Afrika Oostburg: mevrouw F.M. Risseeuw-de Kramer J.J.L. Snoep t Oostburg: L.J. van de Velde-Snoep A.A. van de Velde Hoek: C.J.M. Peperzak-Risseeuw W.C. Peperzak Eernegem(B): A.|. Risseeuw S.M. Risseeuw-Strubbe Neven en Nichten Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van verpleeghuis De Stelle voor de liefdevolle verzorging. Groede, Burg. J.C. Everaarslaan 4 4503 AB De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 1 oktober om 13.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wegens familieomstandigheden is autobedrijf Alex van de Velde bv Mariastraat 3, 4505 AT Zuidzande op woensdag 1 oktober vanaf 11.00 uur gesloten. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste zorgzame man, onze vader en opa Johannes Jan van Maldegem Echtgenoot van J.E. van Maldegem-Luyk In de leeftijd van 83 jaar J.E. van Maldegem-Luyk Lies Petry-van Maldegem Detlef Petry Ko van Maldegem Helma vanMaldegem-Slabbekoorn Febe en Pieter Wendel en Corjan Renée Han lankees van Maldegem Hennie van Maldegem-Spaargaren Marga en Michel Danique jan en Jolijna Lian Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Allévo Zorgcentrum "Cornelia voor de liefdevolle verzorging die jullie aan mijn man en onze vader hebben gegeven. Zierikzee, 27 september 2008 Allévo Zorgcentrum "Cornelia" Correspondentieadres: Mevr. J.E. van Maldegem-Luyk p/a Zorgcentrum Cornelia, Afd. Polderland Ernil Sandstromweg 2 4301 NW Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 2 oktober om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 15.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd. Adrie Na een moedig strijden, is thuis zacht en kalm van ons heengegaan, mijn geliefde man, onze broer, zwager, oom en opa Middelburg, t Wemeldinge, 18 april 1936 72 jaar 28 september 2008 Wemeldinge: MargjeTissink-den Hollander Zussen en zwagers fam. Tissink schoonzussen en zwagers fam. den Hollander Oosterscheldestraat 8, 4424 EP Wemeldinge Er is gelegenheid om van Adrie afscheid te nemen op donderdag 2 oktober van 12.45-13.10 uur in dorpshuis "de Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge (4424 CA). De dienst van herinnering zal om 13.15 uur plaats vinden in "de Wemel". Om 14.00 uur begeleiden we Adrie naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna ontmoeten we elkaar in "De Wemel". Liever geen bezoek aan huis. Het "Anker" in onze familie is na een langdurig ziek zijn vredig ingeslapen "Wat zullen we je missen" Cathrien en Kees Laurien Annie en Frans Corry Neven en nichten Wemeldinge, 28 september 2008 Zondagmorgen bereikte ons het droevige bericht dat onze oud-voorzitter en mede-oprichter is overleden. Jarenlang was hij de draaiende motor van onze vereniging. Wij wensen Magda en de familie heel veel sterkte met het verlies van Adrie. 't bestuur van MC de Sproeier Wemeldinge - 't" 'Y§'' f 0f BenZeker.r vergelijkt en helpt u op weg!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10