Familieberichten M.J. Oortman 30 I Zaterdag 27 september 2008 PZC be Rectificatie Verdrietig zijn wij nu onze geliefde zus, schoonzus en tante Marie van 't Leven-Versprille overleden is. St. Versprille (in herinnering) C. Versprille (in herinnering) M. Versprille-Dees (in herinnering) W. Schouwenaar-Versprille H. Schouwenaar (in herinnering) B. Versprille (in herinnering) C. Versprille-Kriekaard S. Versprille M.Versprille-Hollemans Neven en nichten Krabbendijke, 24 september 2008 Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is over leden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jannetje Paulina Hannewijk sinds 14 januari 1987 weduwe van fohannis Westveer in de leeftijd van 90 jaar. Goes: A.M. Slabbekoorn-Westveer J.W. Slabbekoorn Wolphaartsdijk: H.L. Westveer M. Westveer-Meire Hoboken (België): L. Westveer R. Westveer-Meire (in herinnering) Wolphaartsdijk.M.H. van Wel-Westveer |.D. van Wel (in herinnering) Middelburg: S.|. de Vries-Westveer A.A. Schoenmakers Klein- en achterkleinkinderen Goes: A.S. Hannewijk Goes, 25 september 2008 Zorgcentrum 'Ter Valcke' Correspondentieadres: Westerscheldestraat 137,4335 NE Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden dinsdag 30 september om 13.00 uur in verenigingsgebouw 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Brug' gelegenheid tot condoleren. Met dank aan het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Ter Valcke' voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. flSSÏ Willig] Voor de belangstelling na het overlijden van onze neef, de heer M.A.Hoogesteger wil ik u mede namens de familie hartelijk dank zeggen. Uit aller naam M.J.Muilenberg-Hoogesteger Middelburg, september 2008 Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Jacoba van Akkeren-Kabbedijk hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven, bloemen of aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. kinderen klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, september 2008 Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en mijn schoonzoon Marinus de Blaeij Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons tot grote steun geweest. Door de overweldigende belangstelling op de dag van de begrafenis, is het mogelijk dat wij niet iedereen persoonlijk een bedankkaart hebben gestuurd. Wilt u deze dankbetuiging dan als zodanig beschouwen. Mede namens de kinderen, kleinkinderen en mijn moeder T.G. de Blaeij-de Putter Temeuzen, september 2008 Troost zit in de kleine dingen, een schouderklopje, een lieve lach, het spontaan delen van dierbare herinneringen, een warme groet op een moeilijke dag. Hartelijk bedankt voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het onverwacht overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Piet Dieleman weduwnaar van Leneke Kaijser fenny en Matthijs, Youri, Yannick Rick en Karin, Danitsja, Diémo Terneuzen, september 2008 Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het over lijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Jacobus Pieter van Langevelde Vanwege de grote belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. A.F. van Langevelde-van der Borgt Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Kapelle, september 2008 willen wij u hartelijk dank zeggen. Het heeft ons heel goed gedaan. Cora en Tinus Peteren Tiny René Ronald en Ineke Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, september 2008 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Lieve familie, vrienden en kennissen van Joke Spelier-Rijk Wij willen jullie bedanken voor alle hartverwarmende blijken van medeleven. Ed en Petra jochem, Femke Barbara en Nick Sara, Tim september 2008 Hartverwarmend waren uw reacties in de vorm van kaarten, brieven of uw aanwezigheid na het overlijden van mijn liefste vrouw en onze moeder Maria Kamstra-Willemstein Heel veel dank. Paul Kamstra kinderen Dankbetuiging Uw hartelijk medeleven, persoonlijk en schriftelijk, was hartverwarmend bij het overlijden van onze lieve man, vader, opa en broer Adrie de Meijer Het hééft ons erg goed gedaan en we willen u hiervoor hartelijk danken. De belangstelling was enorm en het is helaas onmogelijk voor ons om iedereen persoonljk te bedanken, daarom doen we het op deze manier. Sannie de Meijer-Schilleman Bram en Peter Leen en Monique Sonja en Peter Roy Marthijn Rini en Magda Terneuzen, september 2008 Voor uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en omama Cornelia Seits-Versluis Dankbetuiging Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Bram Sturm heeft ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor oprecht danken. Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, september 2008 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom Jacobus Maarten Verhage heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Familie Brasser-Verhage Familie Lampert-Verhage Veere, 27 september 2008 Lieve Janet, Eigenlijk zouden wij vandaag moeten proosten op je 40-ste verjaardag met een glas bubbels en je nog vele jaren moeten toewensen. Dit heeft helaas niet zo mogen zijn. Wij missen je nog iedere dag en hebben het er moeilijk mee. Gelukkig zijn wij niet alleen in dit gemis en met dit verdriet, ledereen bedankt voor de schouderklopjes, de handdrukken, de kaarten en de sms-jes. Huibert, Patrick en Shannon Door de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa Johannes van 't Westeinde - fan - is het ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom zeggen wij langs deze weg iedereen hartelijk dank. Het is voor ons een troost. J.M. van 't Westeinde-Rijk Kinderen en kleinkinderen Ovezande, september 2008 -tv m Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, die wij van u mochten ontvangen, na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Anna Johanna van der Sluis-van Burg zeggen wij u hartelijk dank. Namens, IDtnstnUnf.nl opzegaienst Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hief bij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1 .(XX) instanties. Ga naar v u aan. Zierikzee, september 2008 w.mensenlinq.nl en meld AFWEZIG huisarts te Kloetinge 6 oktober t/m 10 oktober 2008 WAARNEMING: dr Gevaert tel: 0113-214450 dr Rijken tel: 0113-252797 dr Schruer tel: 0113-214373 dr Schoot tel: 0113-215003 Voor avond -/nacht en weekenddiensten: Huisartsenpost de Bevelanden Tel: 0900-1785 ïrkleiqkinderen r*— ;-ïï Uw medeleven na net overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Marinus Eckhardt Rinus heeft ons hef l goed gedaag i hiervoor Kfuiningen, september 2ÖÖ8' 1 SAü A-I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58