Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Zaterdag 27 september 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@weoenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Een uniek mens is van ons heengegaan. Nu zijn we verbijsterd en bedroefd. Maar hij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk die hij achterlaat. Overal en altijd verspreidde hij warmte en liefde. Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omring den, overleden mijn lieve man en onze papa Johan 't Hart Hans 14 februari 1964 t 25 september 2008 Goes: Bianca Dominique Kay Nick Zaandam, 25 september 2008 Kennedylaan 37 4463 GV Goes Hans is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 29 september van 19.30 tot 20.00 uur. De samenkomst is op dinsdag 30 september om 13.00 uur in kerkgebouw "De Hoogte", Populierenstraat te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Goes. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in de aula van Monuta op de begraafplaats aldaar. Zie ook www.monuta.nl/gedenkplaats 1948 8 oktober 2008 Woensdag 8 oktober a.s. vieren wij ons 60-jarige huwelijksfeest Wilt u ons gelukwensen, dan bent u van 16.00 uur tot 18.00 uur welkom in Hotel Piccard. Badhuisstraat 178 te Vlissingen Kobus Saar van den Heuvel-PIeijte Duijvendrechtstraat 2, 4382 EV Vlissingen Vrijdag 3 oktober hopen onze ouders f/i/€t rm en 07tu/ c/c GBayten hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. U bent van harte welkom om hen te feliciteren tussen 15.30-18.00 uur aan de Hogelandseweg 7 te Grijpskerke. Wij willen hierbij iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, kaarten en bloemen die wij ontvangen hebben voor ons 50-JARIG HUWELIJKSJUBILEUM Het was een geweldige dag! Dien en Ko Reinhoud Oud-Sabbinge Lieve Hans Ik zal je ontiegelijk missen, je was als een broer voor me. Nadia van Zijl Michael Dieleman Verdrietig om zijn overlijden, maar dankbaar voor zijn leven, gedenken wij onze zwager, oom en vriend Hans 't Hart Je blijft altijd in onze gedachten. Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Vrienden In dierbare herinnering Op 25 september 2008 is door een noodlottig ongeval overleden onze zoon, broer, kleinzoon en oom )ohan 'tHart Hans Goes, 25 september 2008 Moeder Pa en Dien Oma Broer, zussen en kinderen De gemeenteraad van Goes heeft met ontsteltenis kennis genomen van het plotseling overlijden van llhn Moe/ echtgenoot van onze griffiemedewerkster Joke Boel-Baarends We spreken de hoop uit dat Joke veel energie en kracht zal vinden om dit grote verlies te dragen. De gemeenteraad van Goes de griffier drs.J.W. Scherpenzeel de voorzitter drs. D.J. van der Zaag Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze oud collega 'f(f/n f/ioef Wij wensen Joke en familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen Abi warmtetechnieken installatiebedrijf Middel burg Met verslagenheid namen we kennis van het overlijden door een tragisch ongeval van onze collega en werknemer Hans 't Hart Wij hebben Hans leren kennen als een vrolijke spontane integere hard werkende man. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Directie en collega's PijCo Uitzendbureau Het lijkt altijd ergens anders te gebeuren En dan is het ineens zo dichtbij Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden, als gevolg van een noodlottig ongeval, van Hans 't Hart Sinds 2 jaar was Hans betrokken bij ons bedrijf, wij hebben hem ervaren als een betrouwbare vakman en aangenaam persoon. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Directie en collega's van Ruwbouw Montage Bedrijf Met ontsteltenis en intens verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van onze leerlingen Kay en Nick Hans 't Hart Wij wensen Kay en Nick, hun moeder, broer en verdere familie en vrienden heel veel kracht toe in het omgaan met dit verlies. Groep 2: Jeffrey, Roberto, Pieter, Iwan, Joost, Leroy, Shane, Jorick, Wouter, Kimberley, Davie, juf Ankie, juf Rinske, juf Suus en juf Janet Groep 3: Bryan, Joyce, Betul, Ayhan, Jeroen, Stefan, Jennifer, Robin, Sander, Nanda, Kevin, Whitney, Ali, Rebecca, juf Laura, juf Rinske, juf Nelleke, juf Carola en meester Jaap Namens de andere leerlingen, team, m.r., o.r., ouders van de Deltaschool en directie en bestuur van Stichting De Korre, Jannie van Dommelen, directeur van de Deltaschool Met ontzetting hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van Hans 't Hart vader van Kay die reeds enkele jaren als leerling van de Deltaschool zijn groene lessen volgt op het Edudelta College Goes. Namens het Edudelta College Goes, Ton Tissink, vestigingsdirecteur Met zijn hart en zijn hoofd sprak hij recht, Maar juist die twee organen verloren het gevecht. Zo is het goed. Alles is nu gezegd. Intens bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij kennis dat voor ons veel te vroeg uit ons leven is weggenomen mijn lieve man, onze vader, stiefvader, schoonvader en grootvader Mr. Wilhelmus Maria Jan Hoppers - Wim - Vice-president van de rechtbank te Middelburg echtgenoot van Elisabeth Maria Smit Brunssum, t Vlissingen, 8 oktober 1945 25 september 2008 Vlissingen: Els Hoppers-Smit Beuningen: Joop Hoppers Saskia Wilmink Roos, Daan Beuningen: Maartje Hoppers Vincent Bosse Niek Hulst: Peter Brand Anita Merekx Hulst: Veerle Brand Roelof Buffinga Eva, Sophie Boulevard Bankert 544,4382 AC Vlissingen. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 30 september van 11.00 uur tot 12.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106, 4382 LC Vlissingen. Hierna zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaats vinden. Het was de wens van mijn man dat u in plaats van bloemen een kleine bijdrage schenkt voor een goed doel t.n.v. het Steunfonds van de Rotary te Vlissingen, postbankrekening 22 57 842. Het bericht dat onze collega Wim Hoppers vice president in de rechtbank Middelburg, tengevolge van een fatale ziekte is overleden, raakt ons zeer. In hem verliezen wij niet alleen een goed rechter, maar vooral ook een betrokken en sympathieke collega, een warm mens. Wij missen hem. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en overige familie. Namens de rechtbank Middelburg L.A.M. van Dijke president Bedroefd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze zeer geliefde rotary vriend Mr.W.M.J.Hoppers Met Wim verliezen wij een inspirerende en betrokken Rotari an die in binnen- en buitenland de rotary idealen heeft uitge dragen.. Wij zullen hem nimmer vergeten en in ere gedenken. Moge zijn vrouw Els en familie troost vinden in de vele goede herinneringen. Rotary Club Vlissingen, J.W.Molster, voorzitter W.van der Windt, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30