Libéma Oproepkrachten Horeca en Facilitaire Dienst(m/v) Zeelandhallen Banen O JobTrack.nl Verzorgenden IC www.zorgstroom.nl Grontmij Voor onze vestiging in Middelburg zijn we op zoek naar enthousiaste collega's voor de volgende functies: Manager Bouwtechniek Accountmanager Water Industrie Adviseur Bodem en Milieu Adviseur Stedelijk Waterbeheer/Rioleringen Adviseur Elektrotechnische Gebouwinstallaties Tekenaar Infra Engineer Infra Designer Werktuigbouw 36 I Zaterdag 27 september 2008 PZC Kijk ook op De mooiste tijd beleef je bij Vakantieparken - Attractieparken Beurzen Evenementen Aan de basis van het succes van onze vakantieparken, attractieparken, beursaccommodaties en organisatiebureaus staan tevreden medewerkers die weten wat zij kunnen en moeten doen om ook onze 5,1 miljoen gasten per jaar de mooiste tijd te bezorgen. Dat doen we met aansprekende producten en bedrijven zoals Libéma Vakantieparken, Safaripark Beekse Bergen en Brabanthallen s-Hertogenbosch Zeelandhallen Goes ligt aan de rand van het gezellige Goes. Hier wordt de Zeeuwse gastvrijheid gecombineerd met kwaliteit en professionaliteit. Dat zorgt voor een perfecte basis voor een geslaagd evenement. De hallen tellen samen een vloeroppervlak van ruim 15.000 vierkante meter en kunnen eenvoudig in delen worden opgesplitst. Hierdoor is het complex geschikt voor kleine en grotere feesten, partijen, recepties en bijeenkomsten. Vanwege uitbreiding van het aantal evenementen zijn wij op zoek naar: Wij zijn op zoek naar oproepkrachten voor het nieuwe seizoen voor alle voorkomende horecawerkzaamheden, zowel in de bediening als in de keuken. Bij de Facilitaire Dienst moet je denken aan werkzaamheden als parkeerbeheer, op- en afbouw van evenementen en schoonmaak. Functie-eisen: je bent ouder dan 18 jaar. je bent bereid om in de avonduren en/of in het weekend te werken Je bent minimaal vier uur perweek beschikbaar. »- Je woont in de omgeving van Goes. Je bent enthousiast, representatief en flexibel. Boven alles ben je gastgericht, resultaatgericht en collegiaal. Wat wij je bieden: Leuke collega's, een inspirerende werkomgeving met leuke beurzen/evenementen en een beloning volgens de CAO Dagrecreatie. Enthousiast geworden? Mail een lijstje met persoonlijke gegevens of je CV, naar: Zeelandhallen t.a.v. Jeroen Botty, Postbus 309, 4460 AS Goes, e-mail: j.botty@zeelandhallen.nl Voor meer informatie bel 06-14230998. Kijk voor meer informatie over deze vacatures op www.libema.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorgstroom zoekt I W-WM Voor verpleegcentrum Buitenrust en voor zorgcentrum Swerfrust in Middelburg. Vacaturenummers 8.208,8.209,8.210. Contracturen zijn bespreekbaar. Kijk voor meer informatie op www.zorgstroom.nl of bel met de afdeling HRM, tel. 0118 - 684 000. GOES Komt verder' Zeelandhallen Goes is onderdeel van Libéma VVV Walcheren en Noord-Beveland is de regionale VW-organisatie binnen de gemeenten Veere, Noord-Beveland, Middelburg en Vlissingen. Er zijn drie afdelingen, namelijk: Vestigingen, Marketing en Communicatie en de boekingscentrale VVV Zeeland Vakantie. De VW Walcheren en Noord-Beveland bemiddelt al meer dan 30 jaar in de verhuur van particuliere vakantiewoningen in Zeeland. Voor de afdeling VW Zeeland Vakantie zoeken wij een: Meewerkend teamleider reserveringscentrale Functie-inhoud: realiseren van de doelstellingen van de afdeling en werkgebied passend binnen het beleidsplan, het activiteitenplan en de begroting; aansturen, begeleiden en coachen van de medewerkers; het aangaan en onderhouden van interne en externe klantcontacten. Wij vragen: een afgeronde HBO-opleiding met relevante werkervaring; kennis van twee moderne talen, waaronder Duits in woord en geschrift; een commerciële, dienstverlenende en resultaatgerichte instelling; aantoonbare leidinggevende ervaring; een flexibele en positieve persoonlijkheid met een gezonde dosis humor. Wij bieden: een boeiende en afwisselende werkomgeving; leuke collega's in een hardwerkend team; salariëring volgens de voorwaarden van WV Nederland. Solliciteren: Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Cleo Gussenhoven, manager Bedrijfsvoering, tel.: 0118-587703. Schriftelijke reacties met CV voor 6 oktober a.s. naar: VW Walcheren 8i Noord-Beveland, t.a.v. Cleo Gussenhoven, manager Bedrijfsvoering, Postbus 8, 4357 ZG Domburg, c.gussenhoven@vvvwnb.nl, www.vvvzeeland.nl Inlichtingen Voor meer informatie met betrekking tot bovenstaande vacatures kun je terecht op www.werkenbijgrontmij.nl of contact opnemen met Peter van den Dries, commercieel directeur, T 0118 65 25 00. Sollicitatie Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zien we graag binnen twee weken tegemoet. Deze kun je richten aan: Grontmij Nederland B.V., t.a.v. Marloes Janknegt, afdeling Personeel Organisatie Postbus 1265, 5602 BG Eindhoven, e-mail: marloes.janknegt@grontmij.nl. Grontmij, opgericht in 1915, is een multidisciplinair advies- en ingenieursbureau. Met ruim 8.000 professionals actief op het gebied van milieu, water, energie, bouw, industrie en infrastructuur. Wij willen de beste lokale dienstverlener zijn in Noordwest-Europa en meerwaarde leveren op het hele traject van ontwerp, advisering, engineering, contracting en management van multidisciplinaire projecten. Wij ontwerpen en realiseren plannen voor de toekomst door mensen en partijen in regio's bij elkaar te brengen en met elkaar te verbinden. Wij doen dat met respect voor de omgeving, voor onze klanten en voor elkaar. Grontmij heeft een notering aan de Effectenbeurs van Euronext Amsterdam. bestewsrkgevers I w bas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 146