JobTrack.nl Weet jij hoe Nederland veilig werkt? Inspecteurs arbeidsomstandigheden (m/v) Ministerie van SZW, Arbeidsinspectie, diverse standplaatsen www.werkenbijhetrijk.ri Werken bij betjgffg Als je verder denkt Kijk ook op Zaterdag 27 september 2008 PZC Jaarlijks gebeuren er in Nederland talrijke ongelukken op het werk. Zo'n 80 tot 100 daarvan met een dodelijke afloop, veelal als gevolg van menselijke fouten. Om werkgevers en werknemers scherp te houden is toezicht door een onafhankelijke instantie onmisbaar. De Arbeidsinspectie, onderdeel van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, houdt toezicht op de naleving van wet- en regelgeving op het vlak van arbeidsmarkt, arbeidsomstandigheden, arbeidsvoorwaarden en arbeidsverhoudingen. In het werk van de Arbeidsinspectie ligt sterk de nadruk op het opsporen en aanpakken van misstanden. Daarbij is sprake van zowel bestuurlijke als strafrechtelijke handhaving. Ook verzamelt de Arbeidsinspectie informatie op genoemde terreinen voor de politieke leiding en de beleidsdirecties van het ministerie. Draag jij bij aan een veilige en gezonde werkplek? Als inspecteur arbeidsomstandigheden werkje in de buitendienst. Je inspecteert bedrijven, onderzoekt ongevallen en wijst de weg naar veilig en gezond werken. Centraal staat het toezicht op arbeidsomstandigheden en werktijden. Met jouw overtuigingskracht en kennis van zaken zorg je voor de naleving van wet- en regelgeving. Je spoort strafbare feiten op en weegt bij gevaarlijke situaties af welke maatregelen door het bedrijf in kwestie genomen moeten worden. Verantwoordelijk werk waarbij je een grote mate van vrijheid hebt. Je plant zelf je dagelijkse werkzaamheden en werkt vanuit huis. De Arbeidsinspectie zorgt voor een volledig ingerichte tele/thuiswerkplek met alle benodigde faciliteiten, incl. een maandelijkse vergoeding. Ook krijg je een auto tot je beschikking. Je maakt deel uit van een team van inspecteurs, zodat je er niet alleen voor staat. Een uitgebreid opleidingstraject ondersteunt je om je functie goed uit te oefenen. Functie-eisen: je hebt een hbo-opleiding afgerond in technische of chemische richting. Of je hebt een technische mbo-opleiding met door relevante werkervaring verkregen hbo werk- en denkniveau. Je beschikt in ieder geval over drie jaar ervaring in de technische sector. Je bent resultaatgericht en dringt snel door tot de kern van een probleem. Je staat stevig in je schoenen en gaat een moeilijk gesprek niet uit de weg. Je kunt je zegje doen en later prima schriftelijk verantwoorden. Arbeidsvoorwaarden: het brutomaandsalaris bedraagt maximaal 3.776,- op basis van een 36-urige werkweek (schaal 10). Informatie en/of sollicitatie: www.werkenbijhetrijk.nl/SZW080049-BQ Hier vind je onder meer voor welke directies en standplaatsen momenteel inspecteurs arbeidsomstandigheden gevraagd worden. Ook vind je hier het sollicitatieformulier. Een assessment maakt deel uit van de procedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 132