A RE SI Banen Hoofd Business analyses en administratief service centrum ICI Industrial 5 GEMEENTE 11 RUCPHEN Medewerker bestuurssecretariaat m/v Tijd voor een andere omgeving? PZC Zaterdag 27 september 20081 31 En nu verder! Meer informatie vind je op www.aigemenezeeuwse.nl/nl/organisatie. Je kunt ook bellen met Leo Remijn, directeur, tei. (0118) 683 390. Je schriftelijke sollicitatie met cv stuur je voor 15 oktober a.s. naar: Algemene Zeeuwse, t.a.v. de directie, postbus 50,4330 ab Middelburg. Of naar: lremijngtalgemeneaeeuwse.nl. je kunt zeker verder. ICL Industrial Products Terneuzen B.V is sinds 1977 gevestigd in Terneuzen. Met eigen knowhow maakt ICL-IP Terneuzen een zeer divers productenscala. Onze producten zijn halffabrikaten en worden onder andere toegepast als additieven in plastics en coatings, in de oliewinning, als katalysatoren, in de productie van papier en karton, in de waterbehandeling, landbouw en fijnchemie (farmaceutische indus trie en foto-industrie). Onze kennis en multifunctionele installaties gebruiken we tevens voor producten volgens recepten van onze klanten (tollwork). Vanuit de locatie in Terneuzen vinden de producten hun weg over de hele wereld. In de klantorder gestuurde processen staan aandacht voor de mens, veiligheid, milieu en kwaliteit centraal. PRODUCTS TERNEUZEN BV Voor ons bedrijf in Terneuzen zoeken wij op korte termijn een Hoofd Business analyses en administratief service centrum. Uw functie U geeft leiding aan het administratief service centrum en draagt zorg voor de aanlevering van correcte administratieve gegevens. U maakt gedetailleerde analyses van de kosten en de kostprijzen van de producten en de installaties. U bent tevens verantwoordelijk voor het kostprijsmodel op basis van de actuele data-informatie. U adviseert gevraagd en ongevraagd de Managing Director en de Accounting en Control Manager. U bent verantwoordelijk voor de produc tie-administratie en de aansluiting ervan met de financiële administratie. U rapporteert aan de Accounting Control Manager en geeft leiding aan 3 medewerkers. Doelstelling van de afdeling Zorg dragen voor het vastleggen van alle financiële data in de financiële administratie. Verwerken van alle operationele en administratieve input in interne en externe rapportages. Uw profiel HBO-opleiding in Business administration of in een econo mische richting, welke enkele jaren geleden is afgerond. Kennis van Accounting is een pre. Enkele jaren werkervaring in dit vakgebied, bij voorkeur met het opstellen van kostenanalyses en kostprijzen. Tot zijn/haar competenties behoren onder andere integri teit, accuraatheid en een grote mate van zelfstandigheid. Goed ontwikkelde communicatieve vaardigheden. Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van ERP systemen, bij voorkeur SAP. Vaardig in PC-gebruik en actieve gebruiker van MS Office pakketten (Word, Excel, PowerPoint). Heeft u interesse? Stuur een schriftelijke sollicitatie voorzien van een recent c.v. en een korte toelichting waarom u denkt voor deze functie in aanmerking te komen, aan ICL-IP Terneuzen B.V., afdeling Human Resources, Postbus 318, 4530 AH Terneuzen of per e-mail naar tornijb@icl-ip.com. Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Meer bedrijfsinformatie vindt u op onze website: www.iclip-terneuzen.nl. ICL-IP Terneuzen B.V. Frankrijkweg 6, 4538 BJ Terneuzen (NL) Tel. +31 (0)115 689000 P. VAN EIJZEREN B.V. mechanisatie- constructie- en installatiebedrijf Quistenburg 21 4454 PZ Borssele Tel.: (0113)35 2040 Fax: (0113)3522 59 P. van Eijzeren b. v. in Borssele is actief in de metaalconstructie, landbouwmechanisatie en installatie. Wij zijn op zoek naar de volgende medewerkers: Constructiemedewerker Die minimaal MTS MBO werktuigbouw gehad heeft, zijn opleiding met praktische kennis heeft aangevuld Die ervaring heeft in een soortgelijke functie, klant- en collega-vriendelijk is Minimaal in het bezit van rijbewijs B, van tekening kan werken Die zelfstandig machinedelen en constructies kan maken Magazijnmedewerker voor de constructieafdeling klant- en collega-vriendelijkheid is een vereiste Minimaal in bezit van rijbewijs B, een zelfstandige en flexibele werkhouding Bovenstaand persoon dient zelfstandig en in teamverband te kunnen werken. De werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen van vrachtauto's, zaag- en boorwerk voor klanten, voorraadbeheer materiaalmagazijn. Machinaal verspaner n/c Minimaal mts niveau en kennis van moderne technieken op dit vakgebied zijn een vereiste Allround magazijn/baliemedewerker Bekendheid met landbouwmachines en tractoren, accuraatheid en klantvriendelijkheid is een must Bovenstaand persoon dient zelfstandig en in teamverband te kunnen werken. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het te woord staan van klanten, bestellingen plaatsen bij onze leveranciers, ontvangstcontrole inkomende goederen, logistieke werkzaamheden m.b.t. planning transport van en naar ons bedrijf Bent u geïnteresseerd in een van deze functies? Schrijf dan binnen twee weken een korte brief met CV aan: P. van Eijzeren b.v. Quistenburg 21 4454 PZ Borssele e-mail mag natuurlijk ook, info@vaneijzeren.nl of neem telefonisch contact op met Cor van Eijzeren op telefoonnummer 0113-352040. Voor meer informatie over ons bedrijf kunt u kijken op www.vaneijzeren.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. "f: 1*5, LyjÉï 'r: ft; •- ,7". r v. I -/ - :Tf Msfc' Rucphen - Schijf - Sprtmdel - St.Wiüebrord - Zegge Rucphen groen en recreatief De gemeente Rucphen is een gemeente waar ruim 22.000 inwoners in een groene omgeving wonen en recreëren. Wij zijn bij de sector Bestuur en Ruimte voor de duur van 1 jaar op zoek naar: voor 34 uur per. week functieschaal 7 vacaturenr. A208/003264 Kijk ook op JobTrack.nl Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Fred Buermans, bereikbaar tijdens kantooruren op nummer 0165 - 349 709. Voor de volledige vacaturetekst en verdere informatie kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl of op www.werkeninwestbrabant.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze adveitentie wordt niet op prijs gesteld. Kom werken bij Algemene Zeeuwse. ...als Teammanager Acceptatie Schade. Je geeft leiding aan een enthousiast team van 18 medewerkers,, waaronder relatiebeheerders, acceptanten, schadebehandelaars en admini stratieve medewerkers, ie bent verantwoordetijk voor het opstellen, uitvoeren en realiseren van planningen, beleid op het gebied van verzekeringstechniek, automatiseringstrajecten en personele zaken. Samen met de directie stel je het jaarplan op en concretiseer je het binnen je team. Je beschikt over leidinggevende capaciteiten èn hebt een BBO-werk- en denkniveau. Vakdiploma's zijn essentieel. ...als Acceptant Bedrijven. Binnen het team Acceptatie sta je borg voor een uitstekende dienstverlening, terwijl je samen met de relatiebeheerder het intermediair ondersteunt. Deze samenwerking vindt voorai plaats op het gebied van alle schade- en inkomensverzekeringen, je voelt je thuis in een kleine organisatie, die actief is in de regionale markt. |e bent commercieel, oplossingsgericht en beschikt over de relevante Branchediploma's. Algemene Zeeuwse werkt ais dochter van De Goudse zelfstandig als schade verzekeringsmaatschappij in de provincie Zeeland voor particulieren en bedrijven. Op een unieke locatie in Middelburg recht tegenover het NS-station werken we met een team van 33 medewerkers, in de hechte en slagvaardige bedrijfscultuur is er volop ruimte voor ondernemerschap en persoonlijke ontwikkeling. De medewerkers kunnen rekenen op een uitstekende beloning - inclusief winstdeting en 13e maand - en prima secundaire arbeidsvoorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 121