tir j 024-3650360 PZC O Friedrichshafen Grenoble ©Nice ©Innsbruck Salzburg Genève ©Zürich Milaan-Bergamo Milaan-Malpensa ©Turijn reizen@wegener.nl 2.1 reizen Zaterdag 27 september 2008 NEDERLAND OOSTENRIJK FRANKRIJK ITALIË Vliegvelden in wintersportgebieden DUITSLAND „l. Wintersportregio's: o.a. Vorarlberg (o.a. Bregenzerwald, Montafon), Arlberg gebied (o.a. St. Anton, Lech), Kleinwalsertal, Sankt Mo- ritz, Graubünden, Laax, Allgau. Vanuit Nederland: Transavia (Rot terdam, twee keer per week), In- terSky (Rotterdam, een keer per dag). Vanuit Duitsland: InterSky (Keulen-Bonn, twee a drie keer per dag), InterSky (Munster-Osna- brück, een keer per dag). Wintersportregio's: o.a. Alpe d'Hu- ez, Haute Savoie (Megeve en Cha- monix), Savoie (Les Trois Vallées, Val d'Isère en Tignes), Les Deux Al- pes. Vanuit Nederland: Transavia (Rotterdam, vier keer per week). Vanuit België: Ryanair (Brus sel-Charleroi, een keer per week). Wintersportregio's: o.a. Auron, Val- berg, Isola 2000. Vanuit Neder land: KLM (Amsterdam, zeven keer per dag), Transavia (Amster dam, zeven keer per week, Rotter dam, vijf keer per week). Vanuit België: Easyjet (Brussel-Zaventem, zeven keer per week), Brussels Air lines (Brussel-Zaventem, twee a drie keer per dag). Vanuit Duits land: Air Berlin (Düsseldorf drie keer per week), German Wings (Keulen-Bonn, vier keer per week). Wintersportregio's: o.a. Oetztal (Solden), Stubaital (Neustift), Zil- lertal (Mayrhofen), Kitzbüheler Al pen (Kirchberg, Westendorf), Wil- Dit jaar geen files, geen tol wegen of tolvignet, geen winterhanden en geen over nachting onderweg. Kortom: we vliegen naar de winter sport. In het volgende 'top tien'-overzicht van meest po pulaire regionale vluchtha- vens wordt de aankomst luchthaven vermeld, de win tersportregio's die van daar uit makkelijk bereikbaar zijn en de Nederlandse en/of bui tenlandse luchthavens waar vandaan vertrokken kan wor den. Wat de tarieven be treft, die wisselen nogal eens. Kijk daarvoor op de websites van de vliegmaat schappijen. Let er op dat je bij goedkope maatschappij en vaak moet betalen als je meer dan alleen handbagage meeneemt. Friedrichshafen Grenoble Nice Innsbruck Salzburg Genève Zurich Milaan-Bergamo Milaan-Malpensa Turijn der Kaiser (St. Johann), Pazanuntal (Ischgl), Zuid-Tirol, Val Gardena, Dolomieten, Trentino. Vanuit Ne derland: Transavia (Amsterdam, zes keer per week, Rotterdam, ze ven keer per week). Vanuit België: Transavia (Brussel-Zaventem, drie keer per week). Vanuit Duitsland: TUIfly (Keulen-Bonn, drie a vier keer per week), Welcome Air (Weeze-Niederrhein, vanaf 20 dec, een keer per week). Wintersportregio's: o.a. Salzburger- land (Gasteinertal, Saalbach Hinter- glemm, Kaprun, Zell am See), Ski-Amadé (Schladming-Dach- stein, Salzburger Sportwelt). Van uit Nederland: Transavia (Rotter dam, zeven keer per week). Vanuit België: Transavia (Brussel-Zaven tem, twee keer per week). Vanuit Duitsland: TUIfly (Keulen-Bonn, zeven keer per week). Wintersportregio's: o.a. Alpes Vau- doises, (Les Diablerets, Villars, Ley- sin), Franstalig Wallis (Verbier, Nendaz, Veysonnaz, Crans-Monta- na), Portes du Soleil, Haute Savoie (Megeve en Chamonix), Savoie (Les Trois Vallées, Val d'Isère en Tignes). Vanuit Nederland: KLM (Amsterdam, zeven keer per dag), Easyjet (Amsterdam, een keer per dag), Transavia (Rotterdam, vier keer per week). Vanuit België: Easy jet (Brussel-Zaventem, een keer per dag), Brussels Airlines (Brus sel-Zaventem, zes keer per dag). Vanuit Duitsland: Lufthansa (Düs seldorf drie keer per dag). Wintersportregio's: o.a. Oost-Zwit serland (Flumserberg), Graubün den, Centraal Zwitserland (Engel berg), Berner Oberland, Duitstalig Wallis. Vanuit Nederland: KLM, (Amsterdam, zeven keer per dag), Swissair (Amsterdam, zeven keer per dag). Vanuit België: Brussels Airlines (Brussel-Zaventem, zes keer per dag). Vanuit Duitsland: Lufthansa (Düsseldorf, acht keer per dag), Swissair (Düsseldorf, acht keer per dag), Air Berlin (Düs seldorf, vijf keer per dag). Wintersportregio's: o.a. Aosta dal (Courmayeur, Monterosa, Pila, La Thuile, Cervinia), Dolomieten (o.a. Cortina d'Ampezzo), Lombardië, provincie Bergamo en Sondrio, Zuid-Tirol, Val Gardena. Vanuit Ne derland: Transavia (Amsterdam, ze ven keer per week), Ryanair (Eind hoven, een keer per dag). Vanuit België: Ryanair (Brussel-Charleroi, twee keer per dag). Vanuit Duits land: Ryanair (Weeze-Niederr hein, een keer per dag), Ryanair (Bremen, vier keer per week). Wintersportregio's: o.a. Aosta dal (Courmayeur, Monterosa, Pila, La Thuile, Cervinia), Dolomieten (o.a. Cortina d'Ampezzo), Lombardië, provincie Bergamo en Sondrio, Zuid-Tirol, Val Gardena. Vanuit Ne derland: Easyjet (Amsterdam, een keer per dag), KLM/Alitalia (Am sterdam, zeven keer per dag). Van uit België: Easyjet (Brussel-Zaven tem, een keer per dag), Brussels Airlines (Brussel-Zaventem, vijf keer per dag), Air One (Brussel-Za ventem, twee keer per dag). Vanuit Duitsland: Air Berlin (Düsseldorf, een a twee keer per dag), German Wings (Keulen-Bonn, een a twee keer per dag). Wintersportregio's: o.a. Aosta dal (Valle d'Aosta: Courmayeur, Mon terosa, Pila, La Thuile, Cervinia), provincie Piemonte (Sestrière en Sauze d'Ouix), Les Deux Alpes. Vanuit Nederland: KLM (Amster dam, drie keer per dag). Vanuit Bel gië: Brussels Airlines (Brussel-Za ventem, een a twee keer per dag), Ryanair (Brussel-Charleroi, een keer per week). Air Berlin: www.airberlin.com Alitalia: www.alitalia.com Brussels Airlines: www.brusselsairlines.be Easyjet: www.easyjet.com German Wings: www.germanwings.com InterSky: www.intersky.biz KLM: www.klm.com Lufthansa: www.lufthansa.com Air One: www.flyairone.it/en/ Ryanair: www.ryanair.com/ski Swissair: www.swiss.com Transavia: www.transavia.com/wintersport TUIfly: www.tuifly.com Welcome Air: www.welcomeair.com Wizzair: www.wizzair.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 111