Mijl pa al voor technici Technicus (Wtb) 40C m ïmm QiJobTrack.nl SuE Ben je op zoek naar een zelfstandige baan met veel verantwoordelijkheid én met veel vrijheid? www.werkenbijgasunie.nl qasnjrw Commercieel medewerker binnendienst AUTOMATERIALEN GEREEDSCHAPPEN Magazijn medewerker www.aoc.nl jten 14 I Zaterdag 27 september 2008 PZC Kijk ook op Gasunie is overal. De paaltjes in het Nederlandse landschap zijn hiervoor het zichtbare bewijs Ze markeren een high tech netwerk van 12.000 kilometer pijpleiding en installaties, waardoor dagelijks aardgas wordt getransporteerd. Gedegen onderhoud aan dit leidingnetwerk speelt hierbij een centrale rol. Voor deze belangrijke taak zijn we op zoek naar een: voor het gebied Woensdrecht (standplaats Alphen) Als Technicus voer je onderhoud uit aan ons gastransportnet. Je bent verantwoordelijk voor het veilig in/uit bedrijf nemen, bedienen en eventueel gasvrij maken van leidingen, afsluiters en stations. Je krijgt een functie met veel vrijheid: je werkt vanuit huis en krijgt de beschikking over een dienst bus met materialen en gereedschappen, communicatieapparatuur, computer etc. De werkorders ontvang je via een eigen laptop. Jij bent ervoor verantwoordelijk dat de opdrachten binnen een bepaalde termijn worden voorbereid en uitgevoerd. Je werkt zelfstandig in een team van technici, waarin je periodiek wachtdienst draait ten behoeve van het oplossen van storingen en calamiteiten in het gebied. Een intern opleidingstraject van ongeveer 2 jaar maakt deel uit van je werkzaamheden. Voor deze functie moetje binnen de driehoek Putte, Halsteren en Goes wonen of bereid zijn te verhuizen naar dit gebied. Heb je mts-werktuigbouwkunde of gelijkwaardige technische kennis op het vlak van installatie-, pijpleiding- of machinebouw en ben je in bezit van rijbewijs B(E)? Kijk dan op www.werkenbijgasunie.nl welke mijlpaal er voor jou bij ons in het verschiet ligt. gaat verder in gastransport m/v (fulltime te Vlissingen Werkzaamheden: De afdeling verkoop heeft zowel aan de balie als telefonisch contact met onze afnemers, adviseert daar waar nodig is, neemt verkooporders aan en verwerkt deze. Wij vragen: Goede communicatieve vaardigheden Affiniteit met computers 41 Commerciële en flexibele instelling 4> Rijbewijs Middelbare Technische opleiding of ervaring in de automotive sector Representatief voorkomen zoekt op korte termijn m/v (fulltime te Goes Werkzaamheden: De verwerking van zowel de in- als de uitgaande goederenstroom. Het verwerken van verkooporders en produceren van kentekenplaten. Wij vragen: Goede communicatieve vaardigheden Rijbewijs Affiniteit met computers Representatief voorkomen Zelfstandig en punctueel kunnen werken Technische opleiding Flexibele instelling Wij bieden Een zelfstandige en afwisselende functie met veel klantcontacten, enthousiaste collega's en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Handgeschreven sollicitaties binnen 7 dagen aan: AOC b.v., t.a.v. R. Verhoeff, Postbus 208, 4380 AE Vlissingen AOC is een moderne goed geoutilleerde groothandel in automaterialenbanden, gereedschappen en werkplaatsinrichting met vestigingen in Vlissingen en Goes. AOC is een belangrijke speler op de Zeeuwse markt en heeft 45 medewerkers in dienst. AOC ievert hoofdzakelijk aan universele garagebedrijven, dealers, transportbedrijven en overheidsinstellingen in Zeeland. (discretie gewaarborgd, acquisitie wordt met op prijs gesteld) Wr Vlissingen Goes Industrieweg'35 Aminci"- A-*i 110118 - 41 82 30 - 11 0113 21 86*105 m. Mijlpaal in je carrière Villa Happ zoekt franchisenemers met een frisse kijk op kinderkleding. Met zoveel hart voor de zaak, dat ze het liefst heel de dag met klanten en verkopen bezig zijn! Franchisenemers dié het niet erg vinden dat wij ze veel uit handen nemen. Villa Happ is de toonaangevende kihderkledingspeciaalzaak van Nederland op het gebied van fun, fashion fantasy. De ruim 75 Villa-vestigingen worden vanuit het hoofdkantoor in Helvoirt op professionele wijze ondersteund. Voor nieuw te openen en reeds bestaande Villa's/waaronder in Goes en Middelburg, zoeken wij enthousiaste ondernemende personen met affiniteit voor kinderkleding. Interesse in het groter maken van deze succesformule? Neem dan contact op met Nellen van der Ben/ Bas Huismans (+31 411 647 888/ franchise@viilahapp.nl)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 102