mm m- opzegaienst Familieberichten Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. De Uitvaart informatie Hulplijn Bel gratis 0800 44 44 000 IDensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgev en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. 32 I Vrijdag 26 september 2008 PZC Door U, door U alleen, om 't eeuwig welbehagen; Diepbedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Maria Peene-Buijs sinds 22 september 2004 weduwe van Cornelis Adrianus Peene in de leeftijd van 87 jaar. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart Uden: jan Peene en Emmy Houtkoop Middelburg: Riet en joop Dekker-Peene Middelburg: Bram en Koos Peene-de Ridder Middelburg: Rina en Simon Maljaars-Peene Middelburg: Jopie en Ko jongepier-Peene Kapelle: Dina en Piet van Dijk-Peene Nieuw en Sint loosland: Anne-Marie en Chris lanse-Peene Kapelle: Corrie en Wim Maljaars-Peene Arnemuiden: Kees en Hannie Peene-janse Klein- en achterkleinkinderen 4334 GP Middelburg, 24 september 2008 Briandlaan 6 Op zaterdag 27 september is er gelegenheid tot condoleren in Verzorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middel burgvan 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. gehouden worden op maandag 29 september in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats Noordweg te Sint Laurens om 15.00 uur Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Geen bloemen Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze geliefde Oma Peene Kim en Ruben Jannet en Jaco Jelle.Sil, Femke Niels.Annelinde.Marijn.Imke Arno en Ilse Pieter en Anja Issis, Silas Tjeerd,Janieke,Harm,Hanne Herman en Mirjam Ronnie en Elsa Nozem Lotte,Louise, Vera, Job Robbert en Marinka Jacomien en Pieter Marit.Nienke Julia,Ivana Mirjam en William Teun en Joanneke Jordi, Robin, Emma, Boaz Mark Nelleke Kees en Corine Marleen en Tony Abco,Joost,Stefan Marjoke,Christine, Anne, Lise-Marie Jaap en Ellen Arianne Naomi,Femke Corina en Pieter Marjo Joke en Nico Tanja.Fleur.Roos Julian Peter Christian en Anniek Arjan Jolijn en Edo Mariska en Kees Luca Wille-Laura.Annelies, Marlies en Jeroen Marilene Johan en Marina Aniek Liesbeth Carla en Barry Simon en Elsa Noah Wilma en Sander Edward en Carolien Olav.Ivar Yvonne Sandra en Robin Stephan en Priscilla Edwin Richard Sterke de Heere onze ouders in dit verlies. Middelburg, 24 September 2008 Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Maria Peene-Buijs I.Buijs A.Buijs-Dingemanse en kinderen Middelburg, 24 september 2008 Bedroefd geven wij u kennis, dat de HEERE uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Maria Peene-Buijs weduwe van Cornelis Adrianus Peene in de leeftijd van 87 jaar. Geve de HEERE de kinderen en verdere familie de kracht dit smartelijk verlies te dragen en heilige Hij deze roepstem aan ons aller harten. Middelburg: P. Peene Peene-Moens Middelburg: E.[. Tolhoek-Peene Nieuw en Sint Joosland: L. Moens-Peene M. Moens Middelburg: |oh. E. Olijslager-Peene Middelburg: L. Peene- de Bruine Middelburg: M.A. Peene C.|. Peene-Zwemer Neven en nichten Middelburg, 24 september 2008 Wie zijn we? De SCU is een centraal punt waar iedereen terecht kan met vragen rondom een overlijden. De Uitvaart Informatie Hulplijn is 24 uur per dag, 7 dagen per week te bereiken. Hoe kan ik mijn vraag stellen? De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch U kunt ons gratis bellen op 0800 - 44 44 000. Per email U kunt uw vraag mailen naar info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website Op de website www.scu.nu staat alle informatie over de SCU. U kunt hier uw vragen stellen, online vragen stellen, folders kosteloos bestellen en folders downloaden. Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht Telefoon: 0800-44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen meeleefden na het overlijden van mijn geliefde man, (schoon-)vader en opa Pie ter Huibregtse Az Onze welgemeende dank hiervoor. K.W. Huibregtse Brasser Minderhoud kinderen kleinkinderen Westkapelle, september '08 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Adriaan Marinus Koster hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, september 2008 Mijn liefde blijft aanwezig, zal niet worden uitgeblust. Maar er is geen hand meer in de mijne, geen mond meer die mij kust. Geen lach meer in de verte, geen streling door mijn haar, niet meer samen zitten en kijken naar elkaar. De toekomst is nog donker, onwerkelijk het gemis. En ik, ik moet nu leren, hoe eenzaam, eenzaam is. Wiebe Weggeman 16 april 1943 15 augustus 2008 Bedankt dat jullie er waren. Bedankt dat jullie er zijn. Nicole van der Sneppen Lisan en familie Zierikzee, september 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70