Televisie
lichtelijk gestoorde vrouwen
'Weet je wat erger is dan al die kerels die op n septemeber stierven? De rest
bleef achter. Rondlopend alsof er niks aan de hand is 'janet, personage in Rescue Me
PZC Vrijdag 26 september 2008 I 47
RTL 7 RTL 8
07:00 Little house on
the prairie 08:05 The
bold and the beautiful
08:30Trauma NL 09:00
BestofHomeshopping
12:00Twoandahaif
men 12:30 Two guys and
a girl 12:55 According
to Jim 13:25 Roseanne
13:50 Airline USA14:20
Shownieuws 14:45 De
grote verbouwing 15:40
The guardian 16:35 JAC
17:35 Little house on
the prairie
07:00 RTL Nieuws 08:15
Teleshop 7: Best direct
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 11:20
Jorritsma blikt voor
uit 11:40 RTL Z Nieuws
13:20 Special: De kij
ker aan'zet 13:40 RTL Z
Nieuws 14:40 Special:
De kijker aan zet 15:00
RTL Z Nieuws 15:40
Special: De kijker aan
zet 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Special: De kij
ker aan zet 16:40 RTL Z
Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 17:15 Oprah
Winfrey show
07:10 SamenWonen
07:45 Hotel 08:20 Born-
2Cook 08:55 Ready stea
dy cook 09:55 TekT-
VShop 10:55 Astro TV
12:55 Grey's anatomy
13:55 Roseanne 14:25
Punk'd 14:55 Disney's
Emperor's new school
15:25 Everybody hates
Chris 15:50 Born2Cook
16:25 Smaken verschil
len 16:55 Ready steady
cook 17:55 The guardian
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Musti, Bob de Bouwer,
Finley the fire engine, Yo
Gabba Cabba, Bob de
Bouwer, Finley the fire
engine, Meteor and the
Mighty Monster Trucks,
Yo Cabba Cabba, Ernst,
Bobbie en de rest, Ham-
taro, De Drieling, Straw
berry Shortcake, Skunk
Ful, Lilo Stitch, Poké-
mon Diamond and
Pearl!, Yin Yang Yo, Puc-
ca, Mega Babies, Tuten-
stein, Carl 2, Team Ga
laxy, Totally spies, Poké-
mon, Timon en Pumbaa,
Fillmore, Totally spies,
Hannah Montana
18:30 The bold and the
beautiful, soap
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Knight rider, ac
tieserie
18:10 Extreme bruiden,
realityserie
18:55 Grey's anatomy,
dramaserie
18:00 Sneak, filmupdate
18:05 Everybody hates
Chris, comedyse
rie
18:30 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hartvan Neder- 19:55
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
Married with
children, comedy
serie
19:05 Het zonnetje in
huis, comedyserie
19:35 Dr. Phil, talkshow
20:00 Trauma NL, reali- 20:30 The Unit, actiese- 20:30 Herman den Blij-
tyserie rie ker: Herrie aan
20:30 Popstars, muziek- de horizon, kook-
programma programma
20:30 Extreme measu- 20:30 Wegmisbrui-
res, thriller kers!, verkeerspro-
gramma
21:25 Killer instinct, ac
tieserie
21:30 Ik wed dat ik het
kan, show
21:30 Top Gear, auto
magazine
22:30 Hart van Neder- 22:20
land - Late editie,
reportages 22:55
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws -
Late editie
Human guinea
pigs, amusement
RTL Voetbal: Ju-
piler League, ver
slag
22:30 As the world
turns, soapserie
22:50 A time to kill,
thriiier
22:40 De grote beurt,
automakeover-
show
23:20 Sonic impact, ac
tiefilm
23:20 Oprah Winfrey
show, amusement
(h)
23:20 Hollandse krij
gers, realitypro-
gramma (h)
01:15 Happy Hour 00:05 RTL Poker: World 00:10 Extreme bruiden 01:50 Thoughtcrimes
06:00 Koopjes TV Poker Crown 01:05 Teleshop 8 03:05 Nachtprogram-
01:05 Teleshop 7 01:06 Sneak preview mering: Relax TV
01:06 Nachtlounge 02:00 KamasutraTV
00:20
The Simpsons (h)
00:50
Sneak(h)
00:55
Nachtprogram
mering
01:00
Nachtprogram
mering
O
19:50 Smaken verschil- 19:00 Trick Treat,
len, culinair pro- candidcamèrashow
gramma 19:05 Friends, comedy
serie
19:35 The Simpsons,
animatieserie
oo
O
10
M
O
O
O
IO
O
IO
IO
O
O
ro
w
O
O
n
den van hem werken bij de brand
weer. Hij richtte in 2000 The Lea
ry Firefighters Foundation op, na
een brand waarbij zijn neef Jerry
Lucey en zijn vriend Thomas Spen
cer omkwamen. Om hen te geden
ken, wilde hij iets doen voor 'de
dapperste mannen en vrouwen in
de wereld'. Na 11 september
schonk zijn stichting bijna twee
miljoen dollar aan de gezinnen
van de 343 brandweerlieden die
bij de brand en instorting van de
Twin Towers omkwamen.
Is er in het eerste seizoen van Res
cue Me vooral aandacht voor het
verwerken van 11 september, daar
na zorgen andere dramatische ver
wikkelingen in het leven van de
brandweerlieden voor drama, el
lende en grappen.
Rescue Me, RTL 7, 22.20 uur.
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:18 De Zeeuw van Vlaande
ren
19:00 Herhalingen
Denis Leary is bedenker van en hoofdrolspeler in de dramaserie Rescue Me,
die door RTL7 wordt uitgezonden. foto CPD/RTL
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Dogs with jobs. 14:30
Sporza: WK Wielrennen. 17:05
Vrolijk Vlaanderen. 17:35
Buren. 18:00 Het journaal.
18:10 De rode loper. 18:30
Blokken. 19:00 Het journaal.
19:40 Man bijt hond. 20:05
Het weer. 20:10 Thuis. 20:40
Calendar girls. 22:28 Kijk uit!
22:34 KENO-uitslagen. 22:35
Euro millions-uitslagen. 22:40
Het journaal laat. 23:00 Studio
1.23:25 Het weer. 23:30 The
bill. 00:20 Man bijt hond.
België 2
07:00 Piet Piraat. 07:10 Missy
Mila. 07:15 Disney's Phineas
and Ferb. 07:30 Disney's Kim
Possible. 07:50 Missy Mila.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30 Mama
Mirabelle. 08:45 Mijn sport is
top. 08:55 Karrewiet. 09:04
CANVAS. 09:05 Terzake. 09:40
Zomerbeelden. 15:29 KETNET.
15:30 Musti. 15:35 Symfollies.
15:40 Pocoyo. 15:50 Kabaal
in de stal. 16:05 Mijn liefste
vriendjes Teigetje en Poeh.
16:25 Samson en Gert. 16:50
Mama Mirabelle. 17:05 Dis
ney's Kim Possible. 17:30 Missy
Mila. 17:40 Disney's Phineas
and Ferb. 17:55 Bel's boys.
18:10 Karrewiet. 18:20 Spring.
18:35 Junior Eurosong. 19:45
Karrewiet. 20:00 Terzake.
20:40 De canvascrack. 21:15
The Omid Djalili show. 21:45
Desperate housewives. 22:25
De keien van de Wetstraat.
23:00 Twin Peaks.
RTBF1
09:25 Questions a La Une.
10:30 Rosamund Pilcher: Une
belle rencontre. 11:55 Ques
tions d'argent. 12:00 Table
des terroirs. 12:05 Les feux de
I'amour. 12:51 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme.
13:50 Derrick. 14:50 Fenêtre
sur cour. 16:50 Boston Legal.
17:40 Everwood. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Chaud devant. 19:22 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:12
Weerbericht. 20:15 C'est du
Beige. 20:45 C'est la vie. 22:15
Trekking euromillions. 22:25
Auto mobile. 23:00 Studio 1
- Vendredi. 23:34 Questions
d'argent. 23:35 50° nord.
00:20 Le 12 minutes.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 D6bels. 10:00
Screen agenda. 10:15 Screen.
11:37 Questions d'argent.
11:40 Plus belle la vie. 12:05
Toute une histoire. 13:00
Tekenfilms. 14:00 Tafeltennis.
16:02 Tekenfilms. 17:40 Les
niouzz. 17:50 Air de familie.
17:55 Toute une histoire. 18:55
Plus belle la vie. 19:25 La vie de
familie. 19:50 Un gars, une fille.
19:55 Beursberichten. 20:05,
20:45 Gossip girl. 21:35 Ta
feltennis. 22:20 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:44
KENO. 22:46 Beursberichten.
22:50 Zoom arrière: Spécial
Iran.
BBCT
07:00 Breakfast. 10:15 Dom's
on the case. 11:00 Homes
underthe hammer. 12:00
Open house. 12:30 Cash in
the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
LazyTown. 16:30 Bear behaving
badly. 16:50 Uncle Max. 17:03
The owl. 17:05 The revenge
files of Alistair Fury. 17:35 Da-
ni's house. 18:00 Newsround.
18:15 The weakest link. 19:00
Nieuws en weerbericht. 19:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 20:00 The One show.
20:30 A question of sport.
20:57 Nieuws en weerbericht.
21:00 EastEnders. 21:30 DIY
SOS. 22:00 Harry and Paul.
22:30 The vicar of Dibley.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 Friday night
with Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Dogstar.
08:25 Newsround. 08:30
Batfink. 08:35 Best of friends.
09:05 Mortified. 09:30 Bob the
builder. 09:45 Boogie Beebies.
10:00 Mister maker. 10:20 Ba-
lamory. 10:40 Little red tractor.
10:55 Pingu. 11:00 In the night
garden. 11:30 Big barn farm.
11:45 Get squiggling. 12:00
Fun with phonics. 12:10 Prima
ry geography. 12:20 Let's write
a story. 12:40 Around Scotland.
13:00 The daily politics. 13:30
Working lunch. 14:00 Out of
the blue. 14:25 Coast. 14:30
Golf. 19:00 Eggheads. 19:30
Strictly come dancing: It takes
two. 20:00 The real monarch
of the Glen. 20:30 An island
parish. 21:00 Mastermind.
21:30 Gardeners' world. 22:00
The Tudors. 22:50 Coast. 23:00
Ql. 23:30 Newsnight. 00:00
Newsnight review.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Das Herz von St. Pauli.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau'. 16:10 Elefant,
Tiger Co. 17:00 Tagesschau
urn fünf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter
im Ersten. 19:52 Tor der Wo-
che/des Monats. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Vateraus Liebe. 21:45
Tatort: Absolute Diskretion.
23:10 Tagesthemen. 23:23
Das Wetter im Ersten. 23:25
Wie der Film 'Baader-Meinhof-
Komplex' entstand. 23:55 Am
Kap der Liebe.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute
-Sport. 15:15Tierisch Kölsch.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deut
schland. 17:45 Leute heute.
18:00 SOKO Kitzbühel. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Der Landarzt. 20:15
Der Alte. 21:15 SOKO Leipzig.
22:00 heute-journal. 22:27
Weerbericht. 22:30 aspekte.
23:00 Lariz kocht. 00:00 heute
nacht. 00:20 Frederick Forsyth:
Das schwarze Manifest.
Discovery
07:40 Rides: Hammer. 08:30,
08:55 Wheeler dealers: Merce
des Cosworth. 09:25 Brainiac.
10:15 Mean machines: Ships.
10:40 Junkyard mega-wars:
Jet trikes. 11:35 Extreme
engineering: Holland's barrier
to the sea. 12:30 How do they
do it?: Airbus/Chainsaw. 13:00
How do they do it?: Hydroe
lectric dam/Microchips. 13:25
Dirty jobs: Bug Breeder. 14:20
Deadliest catch: The clock's
ticking. 15:15 American chop
per: Australia. 16:10 American
hotrod: '59 Chevy low rider.
17:05 Campervan crisis. 17:35
Wrecks to riches. 18:00 Miami
Ink: Going for the gold. 19:00
Mythbusters: Concrete gilder.
20:00 Dirty jobs: Poo pot ma
ker. 21:00 Die Ludolfs. 22:00
Overhaulin': Spaced out. 23:00
Future weapons: Close protec
tion. 00:00 Football hooligans
international: Italy.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Air crash inves
tigation: Radio silence. 13:00
Long way down: Sudan to
Ethiopia. 14:00 Silence of the
bees. 15:00 Earth investigated:
Spacemen. 16:00 Megafac-
tories: Highspeed deliveries.
17:00 Seconds from disaster:
The Kursk. 18:00 Earth shocks:
Megavolcano. 19:00 Remar
kable vets. 19:30 Long way
down: Into Kenya. 20:30 Air
crash investigation: Unlocking
disaster. 21:30 Monster moves:
100 tonne train. 22:30 Secbnds
from disaster: Washington
air crash. 23:30 Battlefront:
Burma: Monte Cassino. 00:00
Megafactories: High speed
delivery.
TMF
07:15 Wakker worden met
Sascha. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Sascha. 08:30 Hits Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
Zeg sorry met Nikkie. 11:30
TMF Classics. 12:00 TMF
Dance. 13:00 10 X Pussycat
Dolls. 14:00 De videotheek.
15:00 serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction
live. 17:30 Wakker worden op
vakantie. 18:00 Valerio duikt
onder. 18:30 De'videotheek.
20:00 Your superchart. 21:00
TMF in de mix. 22:00 TMF
Dance non-stop.
MTV
10:10 Breakfast club MTV
top 10.11:00 M is for music.
14:00 US top 20.15:00 Boiling
points. 15:35 Made. 16:30
My super sweet 16.17:00
Dismissed. 17:30,17:55
Pageant place. 18:25 The
Osbournes. 18:50 The rise
rise of. 19:45 Dismissed. 20:15
Made. 21:10 My super sweet
16.21:35,22:05 Pageant place.
22:30 Gametrailers. 23:00
Boiling points. 23:25 Celebrity
deathmatch.
TV 5
08:00 Canadees nieuws.
08:30 Magazine culinaire.
08:55 Silence qa pousse.
09:25 Le plus grand musée du
monde. 09:55 Madinina, l'ïle
aux fleurs. 10:45 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde l'info. 12:05
Escapade gourmande. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 Le coeur
a ses raisons. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:15 Sous le soleil.
15:10 La béte du Natal. 16:00
Foudre. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Ripostes.
18:00 Nieuws. 18:20 Le journal
de l'éco. 18:25,19:15 Central
nuit. 20:10 Entretien avec la
matière. 20:25 25ème image.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Destination réussite. 21:55
Envoyé special. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Moi, Louis, enfant de la mine
- Courrieres 1906.
Eurosport
08:00 Motorsport. 09:00
Zomerbiatlon. 09:45 Tennis.
11:00,12:00 Zomerbiatlon.
12:30 Autosport. 13:00 Wiel
rennen. 17:00 Zomerbiatlon.
18:00 Eurogoals weekend.
18:30 Sterkste, man. 19:30
Tafeltennis. 21:45 Poker.
22:45 Eurogoals weekend.
23:15 Youth only zone. 23:45
Wielrennen.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:15 CNN Market
place Middle East. 10:30
international correspondents.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 15:30
World business today. 16:00
Your world today. 17:30 World
sport. 18:00 Your world today.
19:30 News special. 20:00
Business international. 20:45
CNN Marketplace Middle East.
21:00 World news Europe.
22:00 News special. 22:30
World sport. 23:00 World
news Europe. 00:00 The situa
tion room.