Toppers in de regio Balletstudio Free Autobedrijf Hoebeke kent haar klanten én kentekens 4Een kusje van de kapper' bij Studio KIS "Dansen is heerlijk!" "Onze open dagen waren gewoon gezellig!" PZC Vrijdag 26 september 2008 I 33 Badhuisstraat 54 4381 LT Vlissingen T:0 1 1 8 - 419 233 hwww.studiokis.nl E:info@studiokis.nl Autobedrijf Hoebeke in Rilland is al bijna veertig jaar met het automerk Mazda verbonden. In het familiebedrijf werken vader Hoebeke, zijn twee zoons en een monteur. Zoon Jos: "Ik ben opgegroeid tussen de auto's. Veel vaste klanten hebben mij groot zien worden." Hij vertelt dat het logisch was dat hij bij zijn vader in de zaak ging werken maar dat het niet vanzelfsprekend was. "Mijn ouders hebben mij de keus gelaten maar ik wilde gewoon graag in het bedrijf waar ik ben opgegroeid werken." Het lijkt onvermijdelijk dat het gespreksonderwerp van de familie Hoebeke op verjaardagen vaak auto's is. "Ach, we zijn er zo mee verbonden. Wij hebben daar geen pro blemen mee hoor!" Autobedrijf Hoebeke heeft een sterke band met haar klanten. "Wij hoeven geen kenteken in de computer in te voeren om te achterhalen welke auto bij welke klant hoort. Wij kunnen zo vertellen welk kentekens bij onze klan ten horen! Het is voor onze klanten ook fijn dat ze met steeds dezelfde personen te maken hebben. Wij weten van elkaar welke afspraken met de klant zijn gemaakt en we houden ons aan de afspraken." Autobedrijf Hoebeke won afgelopen jaar de prestigieuze MSI-Award, een felbegeerde trofee op het gebied van klantvriendelijkheid. De tro fee is een bewijs dat Hoebeke tot de absolute top behoort op het gebied van klanttevredenheid. Omdat Hoebeke zo lang aan Mazda verbonden is, kent het autobedrijf alle ins en outs van het merk. "Wij zijn ook echte verzamelaars. We hebben een paar klassiekers staan. Gewoon uit hobby, we zijn liefhebbers van het merk." Autobedrijf Hoebeke kan zich inmiddels specialist in de rotatiemotor noemen "De rotatiemotor is een belangrijk onderdeel van Mazda. Wij hebben jarenlange ervaring en expertise opgebouwd op het gebied van ver schillende types. Uit de hele regio komen klanten bij ons. Dat zegt genoeg." Autobedrijf Hoebeke Valckenisseweg 1b 4411RJ Rilland Telefoon: 0113-552555 www.aulohoebeke.nl Studio KIS, Kapsels in Stijl, in Vlissingen is een complete kapsalon. Eigenaresse Mariëtte Geldof ver telt dat haar team van kapsters met veel energie en enthousiasme werkt en graag creatief wordt uitge daagd. "We vinden het leuk om mensen een hele nieuwe look te geven. Een kapsel waarin de uitstra ling en persoonlijkheid nog beter tot hun recht komen." Studio KIS is een full-service salon. Zowel vrouwen, mannen als kinderen kunnen er terecht voor allerlei coupes en behandelingen. Voor kinde ren is een speciale leuke kinderhoek ingericht. We hebben een vast klantenbestand dat al jaren onze studio bezoekt vanwege onze goede prijs-kwa- liteit verhouding maar zeker ook voor de prettige sfeer. We ontvangen iedere klant als gast. Iedereen geven we persoonlijke aandacht en natuurlijk een lekker kopje koffie of thee. We doen er écht ons best voor om onze klanten zich hier prettig te laten voelen." Op de vraag wat de nieuwe trends in haarmode zijn, reageert ze enthousiast. "Het leuke is dat er eigenlijk niet echt een trend is. Alles kan en alles mag. Dat maakt het werk voor ons ook zo leuk. We kunnen iedere klant individueel adviseren. Een bobline, een lange lok of een rafelig pony, een onzichtbare permanent, contrastkleuren of juist kleuren in elkaar over laten lopen; er is zoveel moge lijk! Het leukste is om iemand een metamorfose te geven Na jarenlang dezelfde coupe is het aardig om iets anders te proberen, toch?!" De slogan van Studio KIS is 'een kusje van de kapper'. Daarmee wil Mariëtte Geldof aangeven dat haar salon net iets extra's biedt. "Studio KIS biedt niet alleen de slagroom maar ook nog de kers op de taart." Binnenkort wordt Studio.KIS uitgebreid met een schoonheidssalon, zonnebanken én een nagelstudio waardoor een nog completer pakket kan worden aangeboden." Caravan - import de Jong van Hees Dorpsstraat 2, 4709 AC Nispen. Tel: 0165- 365245 www.dejongvanhees.nl Haar leerlingen zijn via verschillende dansopleidingen uitge- B - "!rjM zworven over de hele wereld. De pupillen van Lia Sorber van Ba WÈË J|§ Balletstudio Free maken furore als dansers, choreografen en Jfl docenten. De bevlogen dansdocente runt al zo'n dertig jaar jjlJBflBl JB haar balletstudio aan de Oude Vismarkt in Goes. Inmiddels doet ze dat samen met haar dochter Vera. "Mijn dochter heeft het dan sen met de paplepel ingegoten gekregen", lacht Lia. "Ze is net zo gepassioneerd als haar moeder!" Met haar jarenlange ervaring kan Lia Sorber al in de jongste leerling een talentje herkennen. "Maar dan nog: een kind kan zich wel goed en soepel bewegen. Het moet ook de techniek onder de knie kunnen krijgen en de drive hebben om zich te onderscheiden van anderen." Ze relativeert: "Uiteindelijk gaat het om het plezier in het dansen. We willen iedere leerling vooral het plezier van dansen en bewe gen laten beleven. Dat is onze grootste drijfveer. Door te dansen kan je je zorgen vergeten. Het klinkt misschien gek maar dansen kost je niet alleen energie, je krijgt er 'ook energie van. In dansen kan je veel emoties kwijt. Je kunt je 'ontladen' maar ook weer 'opladen'. Na een uur lekker inspannen kan je weer de hele wereld aan. Dat gevoel, die passie wil ik graag overbrengen op mijn leerlingen. Dansen is-heerlijk!" 40 jaar caravan-import de Jong van Hees Caravan-import De Jong van Hees is een écht familiebedrijf. De onderneming is sinds de oprichting in 1968 gevestigd aan de Dorpsstraat in Nispen. Na het overlijden van zijn vader nam Theo de Jong het bedrijf over. Samen met zijn zussen Franca en Miranda en enkele medewerkers zwaait hij de scepter over het caravanbedrijf. De familie en de werknemers zijn met hart en ziel bij het bedrijf betrokken. Dit jaar viert het bedrijf haar veertig jarig bestaan en dat mag best bijzonder genoemd worden want ze waren één van de eerste importeurs in West- Brabant. De Jong van Hees importeert al sinds 1975 de caravans van Bürstner Caravan GmbH. Maar ook met Tabbert caravans is vanaf 1978 een jarenlange stevige relatie opgebouwd. Theo de Jong: "Wij kennen de bedrijven en hun producten. Dat biedt enorm veel voordelen voor onze klanten. Wij kunnen een prima service bieden want we kennen de caravans door en door." "Het kamperen met een caravan kun je zo eenvoudig of luxe als je zelf wilt. In onze shop hebben wij een uitge breid assortiment van kampeerartikelen: natuurlijk voortenten maar ook de meer luxe artikelen als movers, scho tels, airco's en lcd-schermen. Alles wordt in onze eigen werkplaats gemonteerd. In onze werkplaats worden ook schades hersteld en caravans onderhouden." Klantvriendelijkheid heeft caravan-import De Jong van Hees hoog in het vaandel. "Wij koesteren de persoonlijke relatie die wij met onze klanten hebben." Op de open dagen die eind augustus zijn gehouden, waren dan ook veel trouwe klanten te vinden. Theo de Jong: "Klanten die al verschillende caravans bij ons kochten, kwamen langs om de nieuwste modellen van onze topmerken te bewonderen. Het was eigenlijk gewoon heel gezellig!" Bij Balletstudio Free kan iedereen van jong tot oud terecht. Het lesaanbod bestaat niet alleen uit klassiek ballet maar ook streetjazz, moderne dans, tapdance, show- en musicaltraining, dansconditie en callanetics. Lia en Vera Sorber schrijven zelf choreografieën. Eens in de twee jaar organiseert Balletstudio Free haar inmiddels befaam de leerlingenvoorstellingen. In het voorjaar van 2009 zijn deze voorstellingen, die kunnen rekenen op enorm veel belangstelling, gepland. In 2007 stonden 400 leerlin gen maar liefst zeven keer op de planken van een uitverkocht theater De Mythe in Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 35