Familieberichten 30 I Donderdag 25 september 2008 PZC wa Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Ronald Staal Ronald Staal was chirurg en voorzitter bestuur Vereniging Medische Staf in het Lievensberg ziekenhuis. Wij hebben hem leren kennen als een gedreven en dynamisch man waarmee wij bijzonder prettig hebben samengewerkt. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Franciscus Ziekenhuis Roosendaal Raad van Bestuur Medische Staf Raad van Toezicht Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Ronald Staal chirurg voorzitter bestuur Vereniging Medische Staf op slechts 51-jarige leeftijd. Sinds april 1994 is Ronald als algemeen chirurg werkzaam geweest in het Lievensberg ziekenhuis met als aandachts gebieden traumachirurgie, vaatchirurgie en flebologie. Met veel betrokkenheid heeft hij zich ingezet voor de patiëntenzorg. Naast zijn werkzaamheden als chirurg richtte hij zich vol overtuiging en gedrevenheid op de organisatie van de medische staf en het ziekenhuis. Sinds april 2006 heeft Ronald als voorzitter van het bestuur van de Vereniging Medische Staf op een hem kenmerkende wijze hieraan invulling gegeven. In Ronald verliest het Lievensberg ziekenhuis een mar kante persoonlijkheid en vooral een kundig en betrokken chirurg en collega. Wij danken hem voor zijn zorg aan onze patiënten en zijn inspanningen voor ons ziekenhuis en treuren om de leegte die hij nalaat. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw José en zijn kinderen Bob en Maud. Wij wensen hen veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Raad van Bestuur Medewerkers Raad van Toezicht Ondernemingsraad Cliëntenraad Lievensberg ziekenhuis Bergen op Zoom Ik blijf nu hier jij gaat naar daar En daar is niet zo ver van hier We spreken af, ik weet niet waar En daar ontmoeten we elkaar Verbijsterd en verslagen blijven wij achter zonder onze maat Ronald Staal chirurg Zijn eigenzinnigheid, gedrevenheid en inzet zullen wij nooit vergeten. Tim Bikkers Ivan Cherepanin Pierre Feskens Paul Sars Evert Jan Siingenberg Bergen op Zoom. 23 september 2008 Met verslagenheid moeten wij afscheid nemen van onze collega Ronald Staal chirurg De afgelopen 14 jaar heeft hij als chirurg in het Lievensberg Ziekenhuis gewerkt. Naast diverse functies in de organisatie was Ronald vanaf april 2006 voorzitter van de Vereniging Medische Staf. Wij hebben Ronald leren kennen als een kundig, gedreven en betrokken arts die werd gewaardeerd door zijn patiënten. Ronald was een opvallende persoonlijkheid die zich ook als staf-voorzitter vol toewijding van zijn taak kweet zonder daarbij het sociale aspect uit het oog te verliezen. We hadden graag nog lang met hem samengewerkt. Wij wensen José, Bob en Maud veel sterkte toe. Bestuur en Vereniging Medische Staf Lievensberg Ziekenhuis Bergen op Zoom Er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet zij redt het niet. je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Flink was je, je hele leven, sterk ben je tot het eind gebleven. Vergeten doen we je niet. Lieve mam, rust zacht, we weten dat er iemand op je wacht. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder en oma Cornelia Vermuë-van Stee gehuwd geweest met Cornelis Vermuë (t 23 april 1981 in de leeftijd van 86 jaar. Lewedorp: Joke en Rinus Vermuë-Vermuë Jeanine en Gerard Richard t Mirjam Esther Wolphaartsdijk: Corrie en Bas van 't Westeinde-Vermuë Rien t Susan en Henk Ronald Bastiaan Marijn Heinkenszand: Gerda en John Geus-Vermuë Chantal Simone en Dennis Nieuwdorp: Adrie Vermuë Lewedorp, 23 september 2008 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Schippersweg 1 4455 VP Nieuwdorp De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 27 september om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 13.15- 13.45 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd in Zorgcentrum 'De Kraayert'. Gij hebt geleefd gelijk gij hebt geloofd: vol was uw werk van daden en gedachten; gij hebt gewerkt met hart en hand en hoofd. Uw lief en leed getorst bij volle vrachten. G. Gezelle Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, zorgzaamheid en liefde is na een langdurige ziekte, die zij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en allerliefste oma Emma Margaretha Leenknegt-de Booy echtgenote van Theo Josephus Cornelius Leenknegt Zij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Lamswaarde: Theo Philippine: Ingrid en Niek Bregje en Loek Jitse-[an Jelte Almere: Etienne en Ingrid Veerle Maarten Almere: Rudi en Marloe Mathijs 23 september 2008 Dreef 14 A, 4586 AN Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Emma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 26 september van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 27 septem ber om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, waarna de begrafenisplechtigheid volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot persoon lijk condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Maarten van der Weele Maarten was sinds 1989 bij ons bedrijf werkzaam als schilder. We hebben hem leren kennen als een collegiale en vakbekwame medewerker. Met respect hebben wij zijn periode van ziek zijn en de manier waarop hij daarmee omging meegemaakt. We wensen zijn vrouw Lenie, dochter Joyce en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen en te verwerken. Burgh-Haamstede, 24 september 2008 Directie en medewerkers Heijmans Bouw Rotterdam B.V. Heijmans Servicebouw Burgh-Haamstede Verdrietig nemen wij afscheid van onze vriend Maarten van der Weele We wenden Lenie en Joyce heel veel sterkte. Adrie kenters Hannie Kenters Schilperoort Burgh Haamstede Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Maarten van der Weele Bruinisse: Dingeman en Cobi Zierikzee: Ad en Elma Neven en Nichten Scharendijke, 23 september 2008 Lieve papa lk ben Dankbaar voor de geweldige vader die je was. Dankbaar voor al die fijne jaren die ik met jou mocht beleven. Dankbaar'ook dat verder leed jou bespaard is gebleven. Dankbaar voor jouw enorme levenslust die mij ook in de toekomst zal blijven inspireren. Voor altijd in mijn hart Joyce Mijn lijden is voorbij. Mijn rust is gekomen. Herinner mij zoals ik was. je wilde zo graag bij ons blijven. Ie vond het nog veel te vroeg. Ie wilde ons nog zoveel liefde en steun geven. Ie hart was groot en goed. Het ging niet langer, wegverwachting, weg alle hoop. Zo ben je langzaam, moe gestreden, uit ons leven weggegleden. Na een dappere strijd die hij zo moedig heeft ondergaan, hebben wij zeer verdrietig afscheid moeten nemen van mijn lieve man en mijn dierbare papa Maarten Anthonie van der Weele Hij mocht maar 55 jaar worden. Lenie van der Weele-Prientis Joyce 23 september 2008 Platteweg 20 4322 BE Scharendijke Liever geen bezoek aan huis - De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 27 september om 10.00 uur in "De Putmeet" te Scharendijke, Ingridstraat 32, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Scharendijke. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd dorpshuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50