Familieberichten 4 i Colofon Familieberichten Adriaan Cornells Cornelisse Adri 28 I Donderdag 25 september 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op i Meer informatie op s Vandaag donderdag 25 september 2008 zijn onze ouders en grootouders Adriaan en Nelly Hoogstraate-Koole 50 jaar getrouwd! Van harte gefeliciteerd en nog vele jaren samen toegewenst namens de kinderen en kleinkinderen. Nooit een onvertogen woord hebben we van haar gehoord, je hoorde haar nooit zeuren en liet alles maar gebeuren. Waar haalde je de kracht vandaan om zo nog jaren door te gaan. Veel stille pijn heb je geleden, nu is de grote strijd gestreden. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze ma en oma Jacomina Maria van de Guchte-Rijk Sinds 2001 weduwe van Marinus van de Guchte in de leeftijd van 84 jaar. Kloetinge: Ineke Sinke-van de Guchte t Digny en Ria Sinke-Beekman Vincent en Sabina Michel Heinkenszand: Tonny en Ronny Ceulemans-van de Guchte Janine en Niels Nicole en Sander Goes: Lia Rejack-van de Guchte t René Rejack Erik Lindsay Heinkenszand: Ingrid en Kees Huige-van de Guchte Sharon en jasper Roy Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel die onze ma in 'Dijkstede'met liefde en zorg hebben omringd. 23 september 2008 Kamilleplein 19,4451 LA Heinkenszand Correspondentieadres: Korhoen 2,4451 ET Heinkenszand. Ma is thuis. Gelegenheid om afscheid van haar te nemen vrijdag 26 september van 15.00 tot 15.30 uur en van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 27 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerk hof achter de kerk. Na de begrafenis is er in het Dienstgebouw achter de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo blijven dan geloof, hoop en liefde, maar de meeste van deze is de liefde. Corinthe 13:13 Dankbaar vooralle mooie herinneringen en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg: J. Cornelisse - van Belzen Bergeijk: Lies Don en Sandra, Joëlla,9 Brechje en John Zierikzee: Ria en Pieter Jaap en Esmé Berend Arjen 24 september 2008 Radenhove 20, 4336 CW Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 29 september om 10:30 uur in kerkgebouw "De Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend zal om 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de President Roose- veltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd kerkgebouw. Voor de dienst is er nog van 09:45 tot 10:15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het kerkgebouw. U kunt tevens voor de heer Cornelisse condoleren op: www.condolerenonline.nl Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij mede, dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame en altijd behulpzame zwager en ome Adri Cornelisse Hij was voor ons als een broer in de familie van Belzen, we zullen hem dan ook erg missen. Vlissingen: Corry en Leo (in herinnering) Veenendaal: Mien en Gerard Souburg: Mattie (in herinnering) Bram Vlissingen: Gillis Jenny (in herinnering) Beverwijk: Lieven (in herinnering) Vlissingen: Klaas Terneuzen: Wim Middelburg: Riet en Andries Vlissingen: Kees en Corrie Serooskerke: Hanny en Govert Vlissingen: Jaap Neven en nichten Vlissingen, 24 september 2008 Het gemeeentebestuur van Middelburg heeft met leed wezen kennis genomen van het overlijden van de heer A. Dekker in de leeftijd van 85 jaar. De heer Dekker was vanaf 1 november 1976 tot aan zijn vervroegde pensionering per 1 november 1986 werkzaam als tuinman bij de voormalige dienst Gemeentewerken. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Verdrietig om zijn overlijden, maar dankbaar voor zijn leven, gedenken wij onze broer en zwager Adrie Jobse Zijn optimisme en betrokkenheid zullen we missen. Adrie, bedankt! Beverwijk: L. Jobse t B.A. Jobse-Bon t Oost Souburg: Veenendaal: Beverwijk: Oost Souburg: Dordrecht: Vlissingen: Oost Souburg: P. Jobse T. IJssel-Jobse J.C.L. IJssel t Jobse T. Jobse-Mol A. van den Dorpel-Jobse M.J.C. van den Dorpel C. de Jonge-Jobse t C. de Jonge M.E. Bangma-Jobse M. Bangma M. Jobse A. Jobse-Arendse Oost Souburg, 23 september 2008 Met groot verdriet moeten wij afscheid nemen van onze Oom Adrie Wij hebben mooie herinneringen aan zijn opgewekte karakter, verhalen en belangstelling voor ons allemaal. Wij zullen hem missen. Namens alle neven en nichten Jobse ©e l'eegte zander jou is metgeen pen te beschrijven ©e leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven (Maar veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart Achter je ligt een leven van. werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele (even, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet ons zo 'n pijn. Go/tu/ d/dir/tif) - ian<Ze/we 17 augustus 1951 19 september Z00 8 Jaap Kamp Karin, Ashley, Denise John en Wtflemijn, Leroy Judith, Larissa Jacco Vfuchtenhurgstraat 38 433 7JN Middelburg Op verzoek van Cony heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Na een lange dappere strijd is mijn fieve schoondochter en onze schoonzus overleden Gorruy f it/n/e/we Mevrouw Knmp-Remijn Corrie en Maurice Kees en Nel Neft en Wim Jan en Leonie Wij ontvingen het droevige 6ericht dat is overleden Gofrg d/ur/nf) moeder van onze collega jaceo Wij wensen Jacco en zijn familie veel sterkte toe. Collega's Keuken ter Reede ijffe*'- :.y]

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 38