Zeeland er niemand meer op de sluis Wat weten vrouwen van de prostaat van de man? Zorg om Scheepstimmerdijk 3 HALEN 2 BETALEN DE RODE PILAREN Boeddhistische cursus over mededogen Racen en trekken bij cross in Oosterland Atelier Kort Kreatief houdt open dag Vrijwilligers gezocht tijdens rommelmarkt S PZC Donderdag 25 september 2008 27 Grote Kade 40/42 Segeersstraat 66/68 GOES MIDDELBURG Goed voor de prostaat Bevat natuurlijke stoffen Houdt de weefsels gezond Verhoogt de weerstand van de weefsels Helpt bij het ophouden van urine WAARDECOUPON Lucovitaal'Prostaplex 180 tabletten 22,95 u Verkrijgbaar bij: Drogisterij Kruiderij Middelburg-Goes-Ylissmgen www.derodepilaren.ni ZIERIKZEE - De fractie van Alert! is bezorgd over de veiligheid langs de waterkant van de Scheepstim merdijk in Zierikzee. In juli 2006 werd daar een 177 meter lange nieuwe kademuur aangelegd, com pleet met meerpalen. Volgens Alert! is vanwege het ontbreken van zogeheten drenkelingentrap- pen sprake van een onveilige situa tie, zo blijkt uit vragen van Alert! aan het college van burgemeester en wetohuders. „Mocht een per soon te water raken dan is er ge vaar voor verdrinking. De vlucht weg ontbreekt", aldus Alert!. Het college moet zich nog over de vra gen van Alert! buigen. ZIERIKZEE - Dorien Quik geeft ko mend weekeinde in Zierikzee het tweede deel van de cursus Boed dha van Mededogen. De cursus van de stichting Bodhisattva is za terdag en zondag van 10.00 tot 16.00 uur in de Rode Kamer. Na de kennismaking met boed dhistische terminologie in het eer ste weekeinde, zal zij nu dieper in gaan op het fenomeen mededo gen. Ook wie het eerste weekeinde heeft gemist, kan meedoen aan het tweede weekeinde. Opgeven kan via 0111-651552 of 0111-410004. OOSTERLANO - Het Auto Cross Team Dordrecht houdt zaterdag een autocross en demonstratie car pulling (autotrek) in Oosterland. Er wordt gestreden in verschillen de klassen. Het hoogtepunt is de toerwagenklasse, waarin Neder landse toppers aanwezig zijn. De demonstratie wordt gegeven met 'zware jongens' van de stich ting Full Pull. De cross vindt plaats op het ter rein naast autosloperij Stouten en duurt van 11.00 tot 19.30 uur. Meer info: www.actd.nl ZIERIKZEE - Atelier Kort Kreatief houdt zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur een open dag. Het atelier is ge vestigd aan de Banninklaan 8 in Zierikzee. Kunstenares en atelierhoudster Jan- nie Kort maakt met behulp van een verharder beelden van textiel, die zowel binnen als buiten kun nen staan. De beelden zijn naar ei gen ontwerp. Daarnaast is zaterdag een gastexpo- sitie met olieverf- en acrylschilde- rijen van Lenie van der Made. ELLEMEET - Het dorpshuis in Elle- meet houdt zaterdag een rommel markt. Mensen die hun waar wil len verkopen kunnen een tafel hu ren voor vijf euro. Bezoekers kunnen zich ook opge ven voor een nieuwe speeddate, die voor 1 november op het pro gramma staat. Daarbij hebben alleenstaanden korte ontmoetin gen met elkaar. Het dorpshuis gaat tijdens de markt ook op zoek naar vrijwilli gers voor allerlei activiteiten. De markt is van 9.00 tot 13.00 uur. Sluiswachter Riet de Ronde zit achter de nieuwe schermen bij de Grevelingensluis van Bruinisse om alvast te oefenen voordat volgende week de bedie ning wordt verplaatst naar het Topshuis. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 37