M opzegdienst Familieberichten fHensenlinq.nl Adriana Sturm-Louws Auto Sturm Auto Sturm Autoschade Sturm Lieve Oma Mevrouw Sturm-Louws Adriana Sturm-Louws Sjaan Sjaan Sturm WÊÊÊÊÊÊÊÊ mmmisT'WËÊ Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. y 32 I Donderdag 25 september 2008 PZC be Liefde geven Liefde ontvangen Bemind door ons Geliefd bij velen Geborgen bij God Na een moedig gedragen ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 73 jaar. J.J. Sturm Hans en Anne lies Dominique en Frank Joris Johnny en Jolanda Dennieen Nicky Mike 23 september 2008 Noordweg 467 4333 KE Middelburg De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op 27 september om 9.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372 te Sint-Laurens. Aansluitend is er gelegenheid de naaste familie te condoleren in deze kerk. Daarna wordt zij door haar gezin naar haar laatste rustplaats begeleid. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en doktoren van het Sint Jans Hospice De Casembroot voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwkaart ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met het overlijden van Mevrouw A. Sturm-Louws zijn onze bedrijven op zaterdag 27 september tot 13 .(X) uur gesloten Noordweg 467 4333 KE Middelburg Amundsenweg 39 4462 GP Goes Ampereweg 56 4338 PT Middelburg Hans Johnny Je strijd is gestreden Jouw pijn is voorbij We probeerden je te helpen Maar we stonden er zo machteloos bij Jouw vechtlust was enorm Je werd alleen zo moe Onze liefde is voor eeuwig In ons hart nemen we je overal mee naar toe Dennieen Nicky Mike Dominique en Frank Joris Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Wij wensen meneer en familie veel sterkte met dit verlies. medewerkers Auto Sturm Autoschade Sturm "Ieder einde is een nieuw begin Na een tijd van ziek zijn is zacht en kalm overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Chris en Nel Louws-Dingemanse Tonny en Trudy Hanneke en Jolanda Marco Peter Ronald en Marianne 23 september 2008 Heden ontvingen wij het droeve bericht dat na een lange weg van onzekerheid is overleden, onze lieve buurvrouw en vriendin Wij wensen Ko, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leintje en Cor Willemse CorrieenKotBuys Corrie en Jaap Pouwer Marg en Piet Gilde September 2008 U:4 - 1 w iiieiibeiiuiiq.iii j 9

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34