Familieberichten auu De Uitvaart Informatie Hulplijn Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Cjs «gjif fT1ensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 26 Woensdag 24 september 2008 PZC sd Bewust hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze papa, schoonvader en opa Adriaan Jobse in de leeftijd van 79 jaar. Zijn liefde en trouw is ons een voorbeeld. In ons hart leeft hij voort. Oost-Souburg: Frijke (obse-Ludikhuize Oost-Souburg: Marijke en Arie Thijs en Carina, Chico Bart en Daniëlle Christa en Ruud Ritthem: Lydia en Alex Tim en Stephanie Luuk 23 september 2008 Vlissingsestraat 135 4388 HC Oost-Souburg Adrie is thuis opgebaard. De samenkomst voorafgaand aan de crematie zal plaats vinden vrijdag 26 september om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor uw medeleven en blijk van belangstelling na het overlijden van onze "tante" Francien Francina Maatje Prins willen wij u hartelijk danken. Namens de familie: Mevrouw J. Prins-van Boven Mevrouw E.C. Zweemer-Prins Yerseke, september 2008 -iuMaUJIk 24-9-2007 In memoriam 24-9-2008 Dennis de Boe Juist nu je er niet meer bent, ben je altijd in ons hart. Kees, Karin en Kevin de Boe Niet geheel onverwacht, maar toch nog vrij snel moeten we na een kort ziekbed node afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Adrie Jobse Voor ons was hij een dynamische, opgewekte, hulp vaardige, maar bovenal een geliefde zwager en oom. Met zijn leven was hij ons een voorbeeld waar we met grote liefde en dankbaarheid aan terugdenken. Zo zullen we hem altijd in onze herinnering meedragen. Middelburg: Annie Beerens-Ludikhuize Bram Beerens Vlaardingen: Tini Veenstra-Ludikhuize& Dirk Veenstra Zoutelande: )opie Sanderse-Ludikhuize Kees Sanderse Middelburg: Ad Ludikhuize Gerda Ludikhuize-de Ronde Gouda: Marijke v/d Werp-Ludikhuize Gerard v/d Werp Neven en nichten In liefdevolle herinnering 24-09-2007 24-09-2008 Diane Adeie Lisa Wooldridge We missen haar nog iedere dag Jennifer Julie Roy, Diane, John, Ilona, Melissa, Jemma Roland Familie vrienden Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu opzegdienst J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60