Televisie
Mulberry Bush School
'Ik heb volwassenen nooit eerder op zo'n manier zien omgaan met kinderen'
ovÉwci mm
Regisseur Kim Longinotto over haar documentaire Hou me vast, laat me los
PZC Dinsdag 23 september 2008 39
06:00 Koopjes tv 07:00
Little house on the prai
rie 08:00 The bold and
the beautiful 08:25
Trauma N L 08:55 Safa
ri 09:05 Best of Home-
shopping 12:05Two and
a half men 12:30 Two
guys and a girl 13:00 Ac
cording to Jim 13:25 Ro-
seanne 13:55 Hart van
Nederland - Late editie
14:15 Shownieuws 14:40
Wegmisbruikers! 15:40
Judging Amy 16:35 JAC
17:35 Little house on
the prairie
06:45 RTL Nieuws 08:15 07:00 Teleshop 8 07:01
Teleshop 7: Best direct Tel Sell 17:15 Oprah
08:45 RTL Nieuws 09:00 Winfrey show
RTL Z Nieuws 14:20
Jorritsma blikt voor
uit 14:40 RTL Z Nieuws
15:20 Wekelijks gesprek
met de minister van Fi
nanciën 15:30 RTL Z
Nieuws 15:50 Wekelijks
gesprek met de minister
van Financiën 16:00 RTL
Z Nieuws
06:45 Punk'd 07:15 Sa
menwonen 07:50 Hotel
08:20 Born2Cook 09:00
Ready steady cook 10:00
TekTVShop 11:00 As
tro TV 13:00 Crey's ana
tomy 13:55 Roseanne
14:25 Punk'd 14:55 Dis
ney's Phineas Ferb
15:30 Everybody hates
Chris 15:55 Born2Cook
16:35 Smaken verschil
len 17:05 Ready stea
dy cook
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Musti, Bob de Bouwer,
Finley the fire engine, Yo
Gabba Cabba, Bob de
Bouwer, Finley the fire
engine, Meteor and the
Mighty Monster Trucks,
Yo Gabba Cabba, Ernst,
Bobbie en de rest, Ham-
taro, De Drieling, Straw
berry Shortcake, Skunk
Fu!, Lilo Stitch, Poké-
mon Diamond and
Pearl!, Yin Yang Yo, Puc-
ca, Mega Babies, Tuten-
stein, Carl 2, Team Ga
laxy, Totally spies, Poké-
mon, Timon en Pumbaa,
Fillmore, Totally spies,
Hannah Montana
O
O
18:30 The bold and the 18:00
beautiful, soap
Married with
children, comedy
serie
18:30 RTL Voetbal:
KNVB Beker Jong
PSV - PSV, livever-
slag
18:10 Extreme bruiden, 18:05 The guardian,
realityserie dramaserie
18:00 Sneak, filmupdate
18:05 Everybody hates
Chris, comedyse
rie
18:35 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
19:05 Het zonnetje in
huis, comedyserie
19:35 Dr. Phil, talkshow
19:00 Grey's anatomy,
dramaserie
19:00 Trick Treat,
candidcamerashow
19:05 Friends, comedy
serie
19:30 Two guys and a
girl, comedyserie
20:00 Trauma NL, reali
tyserie
20:30 NCIS, detectivese
rie
21:30 House, ziekenhuis-
serie
20:30 RTL Voetbal: 20:30 Sleeping with the 20:00 Smaken verschil- 20:00 Two and a half
KNVB Beker AZ- enemy, thriller len, culinair pro- men, comedyserie
Heracles Almelo, gramma 20:30 The Dukes of
liveverslag 20:30 Desperate hou- Hazzard, komi-
sewives, dramase- sche actiefilm
21:25 Pushing daisies,
komische dramase-
22:30 Hartvan Neder- 22:45 RTL Voetbal:
22:20 Bizarre bruilof- 22:25 Law Order:
land - Late editie,
reportages
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws-
Late editie
KNVB Beker Sa- ten, amusement Special Victims
menvattingen, sa- 22:55 As the world Unit, dramaserie
menvattingen turns, soapserie
22:40 Wake of death,
actiefilm
23:20 De Superhuis
vrouw, amuse
ment
23:45 Oprah Winfrey 23:15 Law Order:
show, amusement Special Victims
(h) Unit, dramaserie
00:20
Gordon Ramsay:
00:00
RTL Poker: Heads
00:35
Extreme bruiden
00:05
Smaken verschil
00:25
Veronica Poker
Gedonder in de
up
(h)
len (h)
01:30
Nachtprogram
keuken
01:00
Teleshop 7
01:30
Teleshop 8
00:40
Notes from the
mering
01:15
Happy Hour
01:01
Nachtlounge
01:31
Sneak-preview
underbelly
02:00
Poker after dark
06:00.
Koopjes TV
05:30
RTL Nieuws
02:00
KamasutraTV
01:15
Nachtprogram
02:45
Nachtprogram
05:30
Tel Sell
mering
mering
04:00
Hart van Nederl.
keerd gedrag staat geen straf Met
eindeloos geduld blijven de bege
leiders de dialoog zoeken met het
probleemkind, ook als ze getrapt,
bespuugd en geslagen worden. In
het uiterste geval mag het kind in
een soort van houdgreep worden
vastgehouden tot het is gekal
meerd, maar het uitgangspunt
blijft dat kinderen hun emoties
moeten laten zien.
Juist die benadering zette Longi
notto aan tot het maken van deze
documentaire. „De manier waarop
kinderen op Mulberry worden aan
gesproken, heb ik nog nooit mee
gemaakt, niet op school en niet bij
mijn ouders. Ik heb volwassenen
nooit eerder op zo'n manier zien
omgaan met kleine kinderen."
Hou me vast, laat me los, Nederland 2,
23.30 uur.
00
VO
KJ
O
O
O
KJ
O
O
KJ
KJ
KJ
W
O
De documentaire Hou Me Vast, Laat Me Los, volgt kinderen en hun begelei
ders op de Mulberry Bush School. foto CPD/IKON
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:18 Zomer 08
18:22 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Voorbij de grens. 09:45
Donna op één. 12:10 De rode
loper. 12:35 Blokken. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Man bijt hond. 14:00
Dogs with jobs. 14:30 Sporza:
WK Wielrennen. 16:55 Clips.
17:05 Vrolijk Vlaanderen.
17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:30 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:40 Flikken Maastricht.
21:30 Dierenziekenhuis. 22:00
De laatste show. 22:50 Het
journaal laat. 23:11 KENO-uit-
slagen. 23:12 Het weer. 23:15
De collega's. 00:00 Man bijt
hond. 00:25 De rode loper.
België 2
07:00 Piet Piraat. 07:10 Missy
Mila. 07:15 Disney Phineas
and Ferb. 07:30 Disney's Kim
Possible. 07:50 Missy Mila.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30 Mama
Mirabelle. 08:45 Mijn sport is
top. 08:55 Karrewiet. 09:04
CANVAS. 09:05 Terzake. 09:40
Zomerbeelden. 15:29 KETNET.
15:30 Musti. 15:35 Symfollies.
15:40 Pocoyo. 15:50 Kabaal
in de stal. 16:05 Mijn liefste
vriendjes Teigetje en Poeh.
16:25 Samson en Gert. 16:50
Mama Mirabelle. 17:05 Dis
ney's Kim Possible. 17:30 Missy
Mila. 17:40 Disney's Phineas
and Ferb. 17:55 Bel's boys.
18:10 Karrewiet. 18:20 Spring.
18:35 6tien. 18:55 W817.
19:10 Mijn sport is top. 19:20
Karrewiet. 19:30 Mortified.
19:59 CANVAS. 20:00 Terzake.
20:40 De canvascrack. 21:15
Ray Mears' world of survival.
21:45 Infamous assassinations.
22:10 Doctors in the death
zone. 23:05 Coupling. 23:35
Canvas kort: Vallé d'Amor.
23:50 Canvas kort: Brod
Ludaka. 00:15 Doorlopende
herhaling van Terzake.
RTBF1
09:16 Contacts. 09:30
Escapade gourmande. 10:00
Télétourisme. 10:06 Jardins et
loisirs. 10:25 Les pêcheurs de
coquillages. 11:56 Questions
d'argent. 12:00 Table des
terroirs. 12:05 Les feux de
l'amour. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:35 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme.
13:50 Derrick. 14:50 Les
pêcheurs de coquillages. 16:25
Onbekend. 16:50 Boston Legal.
17:35 Everwood. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Chaud devant. 19:22 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:10
Weerbericht. 20:15 La chaïne.
21:35 Joséphine ange gardien:
La comédie du bonheur. 23:20
Matière grise. 00:11 Questions
d'argent. 00:15 En quête de
sens - II était une foi. 00:25
50° nord.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:20 Studio 111:17
Friends. 11:41 Questions
d'argent. 11:42 Plus belle la
vie. 12:10 Toute une histoire.
13:04 Tekenfilms. 13:45 Jour
nal de classe. 14:35 Toute
une histoire. 15:35 C'est pas
sorcier. 16:00 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la vie.
19:25 La vie de familie. 19:50
Un gars, une fille. 19:55 Beurs
berichten. 20:05 Opération
Espadon. 21:40 Screen agenda.
22:00 Un gars, une fille. 22:05
Matière grise express. 22:20
D'art d'art. 22:22 KENO. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:45 Beursberichten.
22:50 Mille-feuilles. 23:45
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Dom's
on the case. 11:00 Homes
under the hammer. 12:00
Open house. 12:30 Cash in
the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
LazyTown. 16:30 Bear behaving
badly. 16:50 Eliot Kid. 17:03
The owl. 17:05 Young Dracula.
17:33 Bernard. 17:35 Blue
Peter. 18:00 Newsround. 18:15
The weakest link. 19:00 Nieuws
en weerbericht. 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
20:00 The One show. 20:30
EastEn'ders. 20:57 Nieuws en
regionaal nieuws. 21:00 Holby
City. 22:00 Mutual friends.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 Freaky
eaters.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Dogstar.
08:25 Newsround. 08:30
Batfink. 08:35 Best of friends.
09:05 Mortified. 09:30 Bob
the builder. 09:40 Boogie
Beebies. 10:00 Mister maker.
10:20 Balamory. 10:40 Little
red tractor. 10:55 Pingu. 11:00
In the night garden. 11:30 Big
barn farm. 11:45 Get squig-
gling. 12:00 KS1 Science clips.
12:10 Ancient Greece. 12:30
The chronicles of Narnia. 12:45
Let's write a story. 13:00 The
daily politics - Conference
special. 14:00 Working lunch.
14:30 The daily politics - Con
ference special. 16:30 Coast.
16:45 Flog it! 17:30 Step up to
the plate. 18:15 Wanted down
under. 19:00 Eggheads. 19:30
Strictly come dancing: It takes
two. 20:00 Nigella express.
20:30 Would like to meet
again. 21:00 Tiger spy in the
jungle. 22:00 Losing it: Griff
Rhys Jones on anger. 23:00
Later. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Today at
conference.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Brisant. 10:30 Meine liebe
Familie - Zeit für Veranderung.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Elefant,
Tiger Co. 17:00 Tagesschau
urn fiinf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter
im Ersten. 19:52 Tor der Wo-
che/des Monats. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Die Stein. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Menschen bei Maischberger.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Two moon junction - Fesseln
der Leidenschaft.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zumGliick. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute
- Sport. 15:15 Tierisch Kölsch.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
-Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Köln. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Die Rosenheim-Cops. 20:15
ZDF-History. 21:00 Frontal 21.
21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 ZDF
SPORTextra: Voetbal. 22:45
Johannes B. Kerner. 00:00
heute nacht. 00:15 Neu im
Kino. 00:20 The business:
Schmutzige Geschafte.
Discovery
07:40 Rides: Mail order
hotrods. 08:30,08:55 5th
Gear. 09:25 Brainiac. 10:15
Mean machines: Submarines.
10:40 Junkyard mega-wars: Sky
sniper. 11:35 Extreme enginee
ring: Bridging the Bering Strait.
12:30 How do they do it?:
Storms/Hovercraft. 13:00 How
do they do it?: Roads/Coins.
13:25 Dirty jobs: Penguin
keeper. 14:20 Deadliest
catch: Man overboard. 15:15
American chopper: Intel. 16:10
American hotrod: Hildebrandt
car. 17:05 Scrapheap challenge.
18:00 Miami Ink: Growing up.
19:00 Mythbusters: Earthqua
ke machine. 20:00 Dirty jobs:
bell maker. 21:00 Really big
things: Walking with dinosaurs.
22:00 Smash lab. 23:00 Future
weapons: Mssive attack. 00:00
Football hooligans internatio
nal: Argentinia.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Air crash
investigation: Explosive
evidence. 13:00 Megastructu-
res: Diamond diggers. 14:00
Jellyfish invasion. 15:00 Earth
investigated: Ballistics. 16:00
Megafactories: Corvette. 17:00
Seconds from disaster: Crash of
the Concorde. 18:00 Life after
the tsunami. 19:00 Remarka
ble vets. 19:30 Crystal skulls:
Behind the legend. 20:30 Air
crash investigation: Despe
rate dive. 21:30 The mafia:
The godfathers. 22:30 Aryan
brotherhood. 23:30 Battle-
front: Fall of Singapore. 00:00
Megafactories: Corvette.
TMF
07:15 Wakker worden met
Sascha. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Sascha. 08:30 Hits Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF Pure.
13:00 10 XRihanna. 14:00 De
videotheek. 15:00 Monique
Smit serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction
live. 17:30 Clipkennis. 18:00
Zeg sorry met Nikkie. 18:30
De videotheek. 20:00 Your
superchart. 21:00 Gamekings.
22:00 TMF rockt. 23:00 De
videotheek. 00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfast club MTV
top 10.11:00 M is for music.
14:00 UK top 10.15:00 Boiling
points. 15:35 Made. 16:30
My super sweet 16.17:00
Dismissed. 17:30 Pageant
place. 17:55 Pimp my ride UK.
18:25 The Osbournes. 18:50
Driven. 19:45 Dismissed. 20:15
Made. 21:10 My super sweet
16.21:35 Pageant place. 22:05
Gametrailers. 22:30 True life.
23:00 Boiling points. 23:25
Celebrity deathmatch. 23:55
After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Emission cuisine. 08:55 Cöté
jardins. 09:25 Télétourisme.
09:50 Partir a tous prix. 10:45
Des chiffres et des lettres.
11:15 Tout le monde veut
prendre sa place. 12:00
TV5Monde I'info. 12:05 Les es
capades de Petitrenaud. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 Le coeur
a ses raisons. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:15 Sous le soleil.
15:10 L'académie du foot.
16:00 Foudre. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00
Temps présent. 18:00 Nieuws.
18:20 Le journal de l'éco. 18:25
Les mariées de l'isle Bourbon.
20:00 Tout le monde a la plage:
Nouvelle Calédonie, Nouméa.
20:25 25ème image. 20:30
Frans nieuws. 21:05 Thalassa.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 Complement
d'enquête Mots croisés Un
oeil sur la planète.
Eurosport
08:30 Youth only zone. 09:00
Eurogoals. 09:45 Handbal.
10:45 Atletiek. 12:00 Voetbal.
12:30 Eurogoals. 13:15,14:00
Wielrennen. 17:00 Atletiek.
18:00 Eurogoals flash. 18:15
Atletiek. 18:45 WATTS. 19:15
Eurogoals. 20:00,21:00
Boksen. 23:00 FIA WTCC Mag.
23:30 Powerboating. 00:00
Eurogoals.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Inside Africa.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news
Asia. 15:00 World's untold
stories: Tombe 33.15:30
World business today. 16:00
Your world today. 17:30 World
sport. 18:00 Your world today.
19:30 World's untold stories:
Tombe 33.20:00 Business in
ternational. 21:00 World news
Europe. 22:00 News special.
22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00 The
situation room.