opzegdienst ld (Hens8dlinq.nl t S iK/ 1 HM Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een ijdrovi endezaak. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Steil Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. ederland 26 I Dinsdag 23 september 2008 PZC wa ZLTO Zuidelijkt land m Tuinhouworxantsnttf Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Kruin van Toledo Kruin was sinds maart 2003 bij ons in dienst als manager Marketing Strategie, manager Marketing Communica tie en sinds 2007 in de functie van senior specialist Paardenhouderij. We zullen hem herinneren als een goede en vriendelijke collega, iemand die altijd voor iedereen klaar stond en hielp met veel kennis van zaken. Zijn overlijden op zo'n jonge leeftijd en na een korte periode van ziek zijn, is onbegrijpelijk. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens bestuur, directie en medewerkers van de ZLTO ing. A.J.A.M. Vermeer, voorzitter ir. GJ.P. van Oosten, algemeen directeur Vrijdagochtend bereikte ons het droevige bericht dat onze collega Kruin van Toledo is overleden. Wij zullen hem blijven herinneren als een echte 'paardenman'. Een fijne collega, met een enorme betrokkenheid bij ons werk voor de Nederlandse paarden houderij. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. LTO vakgroep paardenhouderij SECTORRAAD KARDEN Op vrijdag 19 september 2008 bereikte ons het triestij bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde secretaris Kruin van Toledo Kruin is 46 jaar geworden. Kruin was hét gezicht van de belangenbehartiging van de Nederlandse paardensector. Binnen onze organisatie heeft hij van zijn passie zijn werk kunnen maken. Wij zullen Kruin, zijn visie en betrokkenheid erg missen. Door zijn persoonlijkheid wist hij mensen bij elkaar te brengen. Kruin was ons zeer dierbaar. Wij wensen zijn vrouw Anita, zijn kinderen Franky en Melissa heel veel kracht toe bij het dragen van het grote verlies van Kruin. Sectorraad Paarden, Johan Lokhorst Voorzitter Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Kruin van Toledo Dankbaar zijn wij hem voor alle keren dat hij voor ons klaarstond. Namens Manege Grol wensen wij Anita, Franky en Melissa heel veel sterkte toe. Mevr. Beije, Kees. Daan Willem Beije Andrea, Coby, Els, Esmee, Janinka, Joyce, Lara, Masja, Olivier. Peter, Phebe, Stella En alle vrijwilligers Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer K. van Toledo Vader van Franky, deelnemer van het ROC Zeeland, afdeling Werktuigbouwkunde Wij wensen Franky en zijn naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Namens de directie, medewerkers en deelnemers van de afdeling Werktuigbouwkunde van het ROC Zeeland, cluster Techniek Ik kan gaan slapen zonderzorgen, want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Na een langdurige ziekte is aan zijn laatste reis begonnen mijn man, onze vader en opa Dirk Verdoorn Papendrecht 9 april 1930 Terneuzen 20 september 2008 Terneuzen: Anneke Verdoom-Poots m/s Bon-Espoir: Teus en Els Terneuzen: Kees en Marijke Santa Caterina (Italië): Dirk en Frangoise Rotterdam: Johan en Dany Voorburg: Ria Voorburg: Corina en Martin Dordrecht: Pieteren Margaretha Dordrecht: Mark en Nanette en kleinkinderen Hondsdraflaan 10 4537 DB Terneuzen Donderdag 25 september is er vanaf 13.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de uitvaartdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. - - V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28