Consument Tas te huur w ill 'Nu gaan we voor een jongen', hoopt Jamie Travis Barker herstelt na vliegtuigcrash Christina Applegate kan weer stralen Victoria Beckham slikt geen afslankpillen Wat is hot deze winter? 1 6 Dinsdag 23 september 2008 PZC n i ALLEMENSEN Tv-kok Jamie Oliver en zijn vrouw Jools krijgen een derde kind, maakten ze gisteren via de website van de BBC bekend. Het echtpaar heeft al twee dochters, Poppy Honey (6) en Daisy Boo (5). Jools (34), een voormalig fo tomodel, is in april uitgerekend. Jamie (33) hoopt dat het een jon gen wordt. „De Olivers zijn hier heel blij mee", aldus een woord voerder van het echtpaar. De zwangerschap kwam 'normaal' tot stand. Om zwanger te raken van haar eerste kind moest Jools hormonen slikken. Eerder dit jaar zei ze: „Ik zou graag nog een kind willen maar het duurt dit keer nogal lang. Als ik weer die hormonen zou moeten nemen, zou ik het zo doen." Drummer Travis Barker en zijn vriend Adam Goldstein alias DJ AM, zullen naar verwachting vol ledig herstellen van de verwon dingen die zij vrijdag opliepen door een vliegtuigcrash. Dat melden de artsen van het duo aan de BBC De 32-jarige Barker, voormalig drummer van de Amerikaanse rockband Blink 182, en Goldstein liepen ernsti ge brandwonden op door een vliegtuigon geluk in de Ameri kaanse staat South Carolina. De vier andere inzitten den van het toe stel kwamen om het leven. Christina Applegate (36) heeft zich voor het eerst weer op een Hollywoodfeest vertoond sinds haar ingrijpende borstoperatie. Afgelopen zomer bleek de actri ce borstkanker te hebben. Daar op besloot ze preventief beide borsten te laten verwijderen en reconstrueren. Zondag straalde ze in een zachtgroen zijden ge waad bij de uitreiking van de Emmy's. Applegate: „Het is een prachtige dag. Ik heb een mooie jurk aan en lipstick op. Dat heb ik de laatste twee maanden niet meer gedaan." Travis Barker. foto EPA Victoria Beckham is bepaald niet de dikste ex-Spice Girl. Maar wie suggereert dat ze haar benige silhouet aan afslankpillen te danken heeft, is nog niet klaar met haar. In een Amerikaanse krant verscheen een bericht dat Victoria's zus Louise regelmatig met een nieuwe voorraad dieet- pillen vanuit Engeland naar Los Angeles vliegt. Beckham haalde er direct een advocaat bij. „Heel veel jonge meisjes zien mij als een voorbeeld", meent Beek- ham. „Er zijn jonge meisjes die denken dat het 'cool' is om dieet- pillen te slikken. Maar het is ge vaarlijk spul en we zijn hier dan ook heel boos over." 1 door Machteld Leistra foto's CPD Geen geld voor een Balenciaga Motorcycle, een Mulberry Roxanne, een Chanel Brooklyn, een Chloé Paddington of een Louis Vuitton Speedy? Huur hem dan gewoon! De Vlaamse Nancy Rogier heeft een gat in de markt gevonden. Zij verhuurt op internet de nieuwste peperdure designertassen. Foto's links: Deze lakleren tas van Manfield en oud-leren tas van Dolcis zijn helemaal hot komende winter. 8L msmtamje Foto boven: Nancy Rogier met enkele van haar tassen. sen zijn over het algemeen toch heel erg zuinig op de tassen. De kwaliteit is natuurlijk hoog, dus er gaat niet zomaar iets kapot." Wie huurt er nu eigenlijk een tas? Volgens Rogier is haar doelgroep zeer divers. „Het zijn vrouwen die met de mode mee willen doen zonder meteen duizenden euro's te hoeven uitgeven. Ook voor hu welijken en andere feesten wor den vaak avondtasjes gehuurd. Of voor vakanties. Als je er een keer helemaal af wilt bijlopen. Soms kan een klant ook geen afscheid nemen van de tas. Dan verkoop ik hem wel eens, maar dat moet geen gewoonte worden, want ik ben geen winkel." Over winkels ge sproken, voelt ze niet de hete adem in de nek van de designer- merken die over het algemeen toch zeer beschermend over hun producten zijn? „Tja, ik heb er een soort haat-liefdeverhouding mee. Ze zijn toch een beetje bang voor de concurrentie. Terwijl ik juist vind dat ik reclame voor hun tas sen maak. Het is heus niet zo dat vrouwen geen tassen meer kopen. Ik probeer wel samenwerking tot stand te brengen, maar dat gaat moeizaam. Met Louis Vuitton ben ik nu zover dat we wel afspraken kunnen maken, maar een merk als Delvaux voelt zich toch wel be dreigd, ben ik bang." Een lievelingstas heeft ze zelf niet meer. „Ik ben nu een beetje ver wend, want ik kan nu echt alles uitproberen. Maar, ik ben erg gek op de tassen van Prada en Chanel. En mijn liefde voor Delvaux blijft, daar ben ik toch mee opgegroeid." Tot slot: wat is dat toch met vrou wen en tassen? Rogier: „Je kunt wel dol zijn op designermode, maar als je, net als ik, niet over de ideale maten beschikt, ligt dat toch een beetje moeilijk. Je hoeft niet op dieet voor een handtas. Die past altijd. Het getuigt ook van goe de smaak als je een Chanel aan je arm hebt bungelen. En zo'n tas blijft altijd in. Met een simpele spij kerbroek, een shirtje van H&M en een tas van Balenciaga maak je een echt fashionstatement!" www.leaseyourbag.com Het zijn nog steeds de op designermodellen geïnspireerde tassen die het goed doen komend seizoen. Wel wordt het formaat ietsje kleiner. Hier de nieuwste trends qua kleur, materiaal en modelletjes: Metallic. En dan vooral brons Lakleer Natuurlijke materialen (oud gemaakt leer!) Knalrood! De clutch (klein avondtasje zonder hengsel) Bescheiden metalen decoraties (ringen, studs, kettingen) Lichte kleuren Ritsen Ruime soepele tassen uit één stuk Krokoprint Ronde vormen Winterstoffen en -motieven Bowlingbags Doorgestikt materiaal met kettingen a la Chanel I k zie altijd eerst de hand- I tas, dan pas de persoon." I Het is natuurlijk niet zo I gek dat Nancy Rogier een I fervent tassenliefhebber is. „Dat heb ik geërfd van mijn moeder. Als kind liep ik al steeds met mandjes en tasjes aan mijn arm. Mijn eerste echte dure tas was er eentje van het merk Del vaux dat hier in België enorme sta tus heeft. Die heb ik overigens nog steeds." Sinds een jaar is Rogier eigenaar van internetbedrijf Leaseyour- bag.com. Het concept is supersim pel. Je zoekt een mooie tas uit en die huur je dan voor een weekend, een week of nog langer. „Ik heb het niet bedacht, hoor. Het bestaat al langer in Amerika. Ik stuitte toe vallig op de Amerikaanse website en vond het meteen een enorm goed idee. Ik ben handig met inter net en heb een passie voor tassen dus een en een was twee", aldus Rogier. „Het is nou eenmaal onbe taalbaar om al die mooie it-bags zomaar aan te schaffen. Ze zijn al lemaal even prachtig, maar ook al lemaal peperduur. Nu kun je ein delijk heel vaak van handtas wisselen zonder kapitalen uit te hoeven geven." Allemaal mooi en aardig, maar de 'goedkoopste' huurtas bij Rogier kost toch nog gemiddeld 40 a 50 eu ro voor een weekend. Ech te toppers van Chanel of Louis Vuitton, waar je in de winkel zo honderden eu ro voor moet betalen, hebben een hogere huurprijs. Daar heb je toch ook een aardig merkloos tasje voor? „)a, mensen staan er nog wel een beetje sceptisch tegenover. Wij zijn hier natuurlijk een stuk nuchterder dan in Amerika. Ze moeten nog een beetje de klik ma ken. Ik hoor vaak: 'voor dat geld kan ik ook een paar leuke tassen bij de Hema kopen.' Dat klopt, en een Hematas is ook leuk, maar ja, het is toch een ander gevoel." Bang om de luxe tassen be schadigd terug te krijgen, is ze niet. „We hebben ge probeerd een verzekering af te sluiten. Je kunt tegenwoordig alles verzekeren, billen, benen, handen, maar huurtassen... daar hadden ze nog nooit van gehoord. De premie zou torenhoog worden, dus hebben we het maar zo gela ten. En, ik moet zeggen, ik heb er al honderden verhuurd en nog maar één schadegeval gehad. Men-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 16