jjP Vier lintjes voor evenzoveel Kamperlandse vrijwilligers WN is bezorgd over Vlissingse boulevards 299 In het Frans over literatuur [_a Vaca Interieur p./rru De nieuwe DELSGHER 800m2 mode op niveau inclusief schoenenafdeling met o.a.Tods, Hogan en Burberry BESTE ROLLUIKENKOOP VAN NEDERLAND! ook voor: zonwering horren parasols garagedeuren velux accessoires zeilmakerij en zonwering Best B y .:E Kleine lintjesregen bij feestje van kersverse protestantse gemeente. Werken bij IVI2 Makelaars? ROLLUIKEN VAN SMITS ZIJN VEILIG, ENERGIEBESPAREND GELUIDSWEREND DELSCHER Grote Markt 11-13 4461 AH Goes www.delscher.nl Kom nu naar onze showroom voor extra voordeel! Uw mini-rolluik wordt standaard voorzien van een sOmfy. motor Kijk op www.bestbuysmfts.nl voor meer informatlel Uw Best Buy Smits-specialist: SMITS OETEWEIJ- YERSEKE Met de deur in huis vallen. Van de voordeur tot garagedeur. Van de fundering tot en met het dak en alle materialen daartusen vindt u onder één dak bij Raab Karcher. Of het nu gaat om gevelstenen, dakpannen, binnendeuren, sectionaaldeuren u vindt het bij ons in alle soorten en maten. Van rustiek tot modern design. Kwaliteiten innovatie staan hoog in het vaandel bij Raab Karcher. B PZC Zaterdag 20 september 2008 29 Laat u inspireren en bezoek onze showroom aan de Waldammeweg 2, Middelburg. Een afspraak maken met één van onze medewerkers kan natuurlijk ook, telefoon 0118 625 055. Openingstijden maandag t/m vrijdag 09.00-17.30 uur, zaterdag 09.00-16.00 uur. De kerkelijke vrijwilligers P. van de Kreeke, C. Goudswaard, C. Wirtz en C. van de Kreeke (vlnr) waren gisteravond volkomen verrast toen zij te horen kregen dat ze allevier koninklijk werden onderscheiden, foto Ronald den Dekker www.raabkarcher.nl door Mieke van der Jagt KAMPERLAND - Vier degelijke doos jes had burgemeester Henny van Kooten gisterenmiddag in zijn lin nen Noord-Bevelandtasje. Plus vier oorkonden. In de doosjes za ten versierselen en draaginsignes die behoren bij de orde van Oran je Nassau. Lintjes dus. Van Kooten nam zijn vrouw en zijn secretares se mee om de enorme struiken bloemen te dragen, die P. van de Kreeke, C. Goudswaard, C. Wirtz en G. van de Kreeke ook nog kre gen. Volkomen verrast namen de vier, allemaal al jaren actief in het kerkenwerk in Kamperland, hun koninklijke onderscheiding in ont vangst. Het gebeurde allemaal tijdens de feestelijke bijeenkomst in kerkge bouw De Ark in Kamperland, waar de vorming van de protes tantse gemeente werd gevierd. Zonder vrijwilligers boet de gemeenschap aan leefbaarheid in In een toespraak legde de burge meester de nadruk op het belang van vrijwilligerswerk. Zonder on baatzuchtige aandacht voor de me demens, op wat voor manier dan ook, boet de gemeenschap aan leef baarheid in. De vier gedecoreer den hebben dat goed begrepen. Ze hebben althans, ieder op zijn ei gen manier, het kerkenwerk in Kamperland in zijn meest brede vorm levend gehouden. Als dia ken, ouderling, secretaris, penning meester, organist, recreatiepastor, organisator van rommelmarkten en diensten of als redacteur van het kerkeblad. Met z'n vieren heb ben ze decennia lang bergen werk verzet in de gemeenschap. Beide heren Van de Kreeke zetten zich ook nog meer dan twintig jaar in voor de vrijwillige brandweer op Noord-Beveland. Na het opspelden van de versierse len, het zingen van het Wilhelmus en wat toespraken, feestte de pro testantse gemeente verder. raab 'karcher kijk voor meer informatie op www.m2rrtakelaars.nl MIDDELBURG - De Roosevelt Aca demy houdt woensdag 24 septem ber een conferentie over Franse li teratuur in Europa in het voorma lig stadhuis van Middelburg. De bijeenkomst duurt van 10.00 tot 16.30 uur. Voor meer informatie over de conferentie mailen naar b.dedreu@scheldemond.nl VLISSINGEN - Veilig Verkeer Neder land (WN) wil de Vlissingse bou levards onder de loep nemen. In 2007 kreeg het Meldpunt Verkeers- onveilige Situaties Zeeland van WN veel klachten over de snel heid en geluidsoverlast van auto's en brommers op de boulevard. Omdat de klachten dit jaar niet zijn afgenomen, wil WN een con sulent inzetten die met een andere blik dan de bewoners of de ge meente, naar de verkeerssituatie aan de Vlissingse kust kijkt. „Normaal spelen we een klacht in eerste instantie door naar de eige naar van de weg. In de meeste ge vallen kan het probleem dan wor den opgelost. Maar als de klachten blijven bestaan of een bewoner on tevreden is over de oplossing, kun nen wij soms een consulent aan bieden. Het is wel de melder die er uiteindelijk mee moet instem men", verduidelijkt Leontien Slab- bekoorn van het meldpunt. Omdat de organisatie grotendeels draait op vrijwilligers, kan niet bij elke klacht een consulent worden ingezet. Maar de klachten bij de boulevard zijn zo hardnekkig dat tot de maatregel besloten is. WN is niet als enige bezorgd over de overlast op de boulevard. Ook politie en gemeente zijn ermee be zig. De gemeente heeft inmiddels blokken gelegd bij het standbeeld van Michiel de Ruyter zodat auto's er geen rondjes kunnen rijden." Verder heeft de gemeente vorige week bekendgemaakt dat ze sa men met de politie scooterjonge ren die overlast veroorzaken, hard wil aanpekken. Actie! Basix Shutters 63mm wit of creme All-in prijs Profiteer van deze actie tot 31 oktober Prachtige shutters voor een superprijs gemeten en gemonteerd voor slechts 299,- per m2 Kom langs voor gratis brochure of kijk op www.lavaca.nl Langeviele 77 Middelburg www.lavaca.nl 0118624325

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 77