Zeeland En ze zijn zo lief voor elkaar. DELSCHER. Winkels in skihal openen in december Dagbladbezorger PZC Getuigen van ongeval gezocht Vliedbergfestival richt zich op regionale bands Vlissings echtpaar Van Oppen-Klaassen is 75 jaar getrouwd. De nieuwe DELSCHER 800m2mode op niveau inclusief schoenenafdeling met o.a.Tods, Hogan en Burberry makelaar Burgh Haamstede, Zierikzee, Bruinisse Gemiddeld €150,00 per maand bijverdienen! S" PZC Zaterdag 20 september 2008 29 Werken bij M2 Makelaars? door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Een voorbeeldhuwe lijk hebben ze. Niet alleen omdat het al 75 jaar duurt, maar vooral omdat er zo veel liefde, begrip, ge duld en verliefdheid aan te pas ko men. Zelfs nu nog. Want Dolf en Aagje van Oppen mogen dan al bijna 95 en 94 jaar zijn, ze zijn nog helemaal gek op elkaar. Dat voel je, dat zie je. De manier waarop zij hem aankijkt, telkens als hij zijn hand op de hare legt. „Papa zorgt al heel wat jaren voor mama", straalt dochter Addie. „Hij doet alle boodschappen, hij houdt het huis schoon, maakt haar ont bijt en als hij 's middags even een wandelingetje maakt, zorgt hij al tijd dat hij terug is voordat mama van haar dutje ontwaakt." Maar als het even kan, pakt hij zijn verrekijker en gaat hij op het bankje voor hun huis zitten. Ze wonen tenslotte 'aan de boule'. Al weer vijftig jaar. Toch hebben ze elkaar niet in Vlis- singen leren kennen, maar bij de zwemclub in Terneuzen. Want zij kwam uit Hoek en hij 'voor een deel uit Terneuzen, voor een deel uit Vlissingen'. „Vader was loods, vandaar." Samen gingen ze dansen, naar de houten Luxor-bioscoop en als het even kon, naar de kermis. En toen snel trouwen. „Want ja, je bent jong en je wilt wat", lacht meneer. Na de militai re dienst en de oorlog werd hij ver tegenwoordiger bij Persil en later 'Dolf zei vorig jaar nog: we moesten maar weer een caravan kopen!' bij Verkade. Zij zorgde voor de kin deren. En wat hebben ze genoten samen. Van de motortochtjes naar Amster dam - met z'n drieën, dochter Ad- die tussenin - en de ruzieloze zeil tochten naar Engeland en Frank rijk. „Het is prachtig gegaan", zegt Aagje. En dat is het nu nog. Naar Ter Reede? Nog lang niet. „Dolf zei vorig jaar nog: we moesten maar weer een caravan kopen!" DELSCHER Grote Markt I I -1 3 4461 AH Goes www.delscher.nl door Conny van Gremberghe TERNEUZEN - De winkels bij het ski- hal-complex van Snowbase aan de Koegorsstraat in Terneuzen gaan tegen Sinterklaas open. Dat is de verwachting van de Terneuzense wethouder Adhémar van Waes. Hij is van mening dat langer uit stel niet wenselijk is, omdat an ders de bedrijfsvoering van de ski hal zal lijden onder uitblijven van die ondersteunende bedrijvigheid. Tegen de invulling van het skihal- gebied zijn bezwaren ingediend door ondernemers, de gemeente Hulst en Morres, alsmede enkele andere opposanten. „Het gaat hier Openingstijden maandag t/m vrijdag 09.00-17.30 uur, zaterdag 09.00-16.00 uur. Met de deur in huis vallen. Van de voordeur tot garagedeur. Van de fundering tot en met het dak en alle materialen daartusen vindt u onder één dak bij Raab Karcher. Of het nu gaat om gevelstenen, dakpannen, binnendeuren, sectionaaldeuren u vindt het bij ons in alle soorten en maten. Van rustiek tot modern design. Kwaliteit en innovatie staan hoog in het vaandel bij Raab Karcher. Laat u inspireren en bezoek onze showroom aan de Waldammeweg 2, Middelburg. Een afspraak maken met één van onze medewerkers kan natuurlijk ook, telefoon 0118 625 055. A raab karcher www.raabkarcher.nl kijk voor meer informatie op www.m2makelaars.nl Dolf en Aagje van Oppen-Klaassen foto Ruben Oreel VLISSINGEN - Een i8-jarige automo bilist uit Vlissingen is donderdag avond aangehouden op verden king van het doorrijden na een aanrijding. De botsing gebeurde om 21.34 uur op de Weyevlietweg in Vlissingen. De automobilist sloeg af en reed daarbij een fiets- ster aan die rechtdoor reed. Deze 21-jarige vrouw is met de ambulan ce naar het ziekenhuis gebracht en daar behandeld aan een hoofd wond. De automobilist werd kort na de aanrijding aangehouden. De politie zoekt getuigen van de aanrijding. Zij kunnen zich mel den op het politiebureau of bellen naar 0900-8844. WEMELDINGE - Trots is de plaatselij ke jeugd van Wemeldinge op haar nieuwe festival. Een naam verzin nen was dan ook niet moeilijk. Het werd het Vliedbergfestival, naar 'de trots' van Wemeldinge: de hoogste en gaafste vliedberg van Zeeland. Het festival, volgende week zater dag in dorpshuis de Wemel, is een gevolg van een onderzoek van jeugd- en jongerenwerk Kapelle naar de wensen van jongeren. Daaruit bleek dat die veel zien in een muziekfestival met bands uit de buurt. Het evenement moet een terugkerende activiteit wor den. De band Barrenoia Music bijt za terdag om 16.00 uur het spits af Het middagprogramma wordt ver volgens ingevuld door Project In somnia, Another Road en Bass- man. 's Avonds treedt eerst Mc Rosz 8c Mickey Stickey op, gevolgd door nog een keer Bassman. Daar na spelen Audiofungus, Grouse en One Ear Bass. Het festival is rond middernacht af gelopen. DichtbijMedia. Wegener om instanties en mensen die eer der protest aangetekend hadden te gen de ontwikkelingen, maar die in onze optiek nu geen nieuwe ar gumenten hebben aangedragen. Het ligt dan ook in de lijn van de verwachtingen dat het college de bezwaren zal afwijzen", aldus Van Waes. De belangstelling voor het com plex in de markt is groot. Electroni- cazaak BCC, Kwantumhallen en Karwei willen - zo benadrukt Van Waes - zo snel mogelijk hun zaak inrichten. Perry Sport heeft dat al gedaan en is sinds donderdag open. Dagblad PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. Het is gezond werk waarbij u veel beweging krijgt. Bovendien is het uitstekend te combineren met andere bezigheden. VERDIENSTEN De hoogte van uw verdiensten zijn afhankelijk van de wijk die u bezorgt. Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Ga naar en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op met telnr. 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar. Tevens dient u bij aanmelding in het bezit te zijn van een geldig legitimatiebewijs. Indien van toepassing dient een tewerkstellingsvergunning worden overlegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57