Familieberichten OVERTOOM-GROEN Uitvaartverzorging 30 I Zaterdag 20 september 2008 PZC wa I am looking at the river, but i 'm thinking of the sea We hebben afscheid genomen van een onvergetelijke vriend Richard Kemink Arnold Puck van der Wees en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat Richard Kemink de man van onze collega Marijke, is overleden. Wij wensen Marijke, Frank en Stephan heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Marijke, we zullen er voor je zijn. Collega's afdeling Zandplaat Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden je het het als een moedige vrouw gedaan Wie kan begrijpen wat je hebt geleden Rust nu maar uit jij hebt je rust verdiend. Na een tijd van steeds meer inleveren is toch nog plotseling overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, zus en schoonzus Emmatina Cornelia Pieternella van Langeraad-Heeren Emmy weduwe van Arij van Lange raad Middelburg, t Middelburg, 16 januari 1931 18 september 2008 Cobi van Langeraad Ellie en Hans de Klerk-van Langeraad Annie en Leen Tameris-Heeren Kees en Janny Heeren-van de Ven Annie van Langeraad-Schmeits Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van verpleegcentrum 'Buitenrust' (afd. de Kreukel) voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres: P.|. de Klerk-van Langeraad Nieuwe Vlissingseweg 250 4335 |H Middelburg Emmy is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 Er is aldaar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 23 september a.s. van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Als wij door ons verdriet iemand vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Plotseling is op 17 september 2008 uit ons midden weg genomen onze zus, schoonzus en tante Elisabeth Maria Lucasse-Goedegebure Vlaardingen: Theo t en Corrie Goes: Marie en Markus 's Heer Hendrikskinderen: Sien en Pauw Neven en nichten Goes, 19 september 2008 Verdrietig zijn wij dat mijn pa, mijn broer, oom en vriend na een jaar ziek zijn is overleden John "hij was voor ons een heel bijzondere man" 13 juni 1955 19 september 2008 namens de familie: Dennis Leliveld John is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Soes, waar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 22 september van 19.00 tot 20.00 uur. We komen samen op dinsdag 23 september om 12.45 uur in het uitvaartcentrum om afscheid van hem te nemen. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraaf plaats, Seldeloozepad 1 te Soes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. "kom zoals je bent". Als je geen rouwbrief hebt ontvangen, kun je deze advertentie als zodanig beschouwen. Ton heeft genoten van de goede dingen van het leven. Enkele dagen voor zijn 55-jarige trouwdag is overleden mijn lieve man, onze vader en Apoem Anton Adriaan Verdonk Ton 5 mei 1929 1 8 september 2008 Terneuzen Middelburg Middelburg: To Verdonk-van de Kreeke Hoek:Jeannette Groeneveld-Verdonk Maarten Groeneveld Culemborg: Francisca Bongaerts-Verdonk Maarten Bongaerts Amsterdam: Anton Verdonk Leiden: Quirijn Bongaerts Rotterdam: Reinier Bongaerts Leiden: Marie-Julie Bongaerts Dwarskaai 2 b 4331 GP Middelburg Ton is thuis. De crematieplechtigheid heeft plaats op dinsdag 23 septem ber om 14:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Öude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tof condoleren in Hotel Arneville aan de Buitenruststraat 22, 4337 EH te Middelburg. Wij namen kennis van het plotseling overlijden van onze voorzitter, de heer Ton Verdonk Sinds de oprichting heeft Ton die functie vervuld. Hij was zeer betrokken bij het welzijn van onze vereniging. Wij zullen hem missen. Wij wensen To en de kinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Bestuur en leden Vereniging van Eigenaren Dwarskaai 2 'Lffeti: enthousiast, joviaal, sociaal, amicaal Tot onze grote ontsteltenis en intens verdriet is door een tragisch ongeval plotseling overleden onze lieve dochter en mijn lieve zus Ellen Westveer Hans weert t Harderwijk 30 augustus 1989 18 september 2008 Rien en Janet Westveer-Visscher Merijn Laan der Verenigde Naties 40 3844 AG Harderwijk Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid te nemen van Ellen op dinsdag 23 september van 19.00 uur tot 20.00 uur in de aula van begraafplaats Elzenhof, Walstein 99 te Harderwijk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Verslagen en intens verdrietig zijn wij omdat door een tragisch ongeval plotseling is overleden onze lieve kleindochter en nichtje Ellen Westveer |e lieve lach, je innige omhelzing, je warme hartelijkheid! Wat zullen we je missen. We wensen Rien, Janet, Merijn en allen die haar liefhebben veel kracht en sterkte toe. Opa en oma Westveer, Huib en Annie, Kees en Carolien, Chris en Marlies, Ad en Marcolien, Martien en Janet, neven en nichten. Met leedwezen vernamen wij, dat na een slopende ziekte, is overleden onze zeer gewaardeerde activiteitenleider Boudewijn Steijnen Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen in deze voor hen zo moeilijke tijd. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Wijkcentrum en biljartvereniging Goes-Oost Diepbedroefd, maar met goede herinneringen aan haar, geven wij kennis van het geheel onverwachts overlijden van Marijke van der Wielen op de jonge leeftijd van 22 jaar. Wim en Monica Thomas Opa t en Oma van der Wielen Opa en Oma de Spirt 18 september 2008 Bogerdweg 52 4315 CD Dreischor Liever geen bezoek aan huis. De samenkomst zal worden gehouden dinsdag 23 septem ber om 13.15 uur in het Dorpshuis te Dreischor, Mr. P. Moggestraat 5, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Dreischor. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd Dorpshuis. Vol verbijstering namen wij kennis van het plotseling over lijden van mijn lieve kleindochter en ons lieve nichtje Marijke van der Wielen Nieuwerkerk: D. van der Wielen (in liefdevolle herinnering) P. van der Wielen-Slootmaaker Tonny van der Wielen Tonja van der Wielen-Giljam Den Haag: Rian van der Wielen Rob Stikkelorum Neven en nichten: Dennis en Barbara Wout Robert en Marlies Machteld en Andries Rinske en Mathijs Deborah Dreischor 18 september 2008 Marijke.. Waar ben je noe? Je hebt ons veel te vroeg verlaten... We gaan je missen meisje... We wensen de familie heel veel sterke met dit grote verlies. Met heel veel liefde en steun aan de familie, je vrienden en vriendinnen Dag Kipje- Met diepe droefheid hebben wij kennisgenomen van het grote verlies van jullie dochter en zus Marijke Wij wensen jullie veel kracht en sterkte voor de toekomst. Directie en alle medewerkers van E.F.W. Services BV Zierikzee en Middeihamis Wij weten het niet En zullen het nooit begrijpen Waarom een mensenleven wordt bekort Waarom de één tot een bloem mag rijpen En de ander in de knop verdort. Harderwijk 18 september 2008 Veel te vroeg hebben wij door een noodlottig ongeval onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve klein dochter en nichtje, Ellen Westveer Op de jeugdige leeftijd van 19 jaar. Iets moois is weg en komt nooit meer terug Rien, Janet en Merijn heel veel sterkte. Kapelle: Oma Visscher Wemeldinge: Ella en Ko Kevin en Stephanie Wemeldinge: Wilma en Henk Jari O //Mm., Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Janneke den Besten Janneke dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32