Uitvoerder voorman Marine Service BV Timmerman Loodgieter CV-monteur l'escaut UJ O >- Banen Marine Surveyor O JobTrack.nl Docent ICT 1,0 fte 38 I Zaterdag 20 september 2008 PZC De Klerk Matthijsse is een accountants- en belastingadviespraktijk gevestigd te Vlissingen. Vanuit een brede kijk op het bedrijfsleven adviseren 11 medewerkers bedrijven uit het midden- en kleinbedrijf op het gebied van accountancy, belastingadvies, financiële planning en administratieve dienstverlening. Vanwege structurele groei van ons cliëntenbestand zijn wij op zoek naar collega's in de functie van Assistent-Accountant (24 a 40 u/week) Profiel - samenstellen van jaarstukken - ondersteuning bij advisering en verzorging van fiscale aangiften. Doorzettingsvermogen, enthousiasme en zelfstandig kunnen werken zijn belangrijke persoonlijke eigenschappen. Verder is het van belang datje gemakkelijk contacten legt, accuraat en cliëntgericht bent. Functie-eisen VWO/HEAO-BE werk- en denkniveau. Ook afstuderenden worden verzocht om te solliciteren. Assistent-Loonadviseur (12 a 16 u/week) Profiel - verzorgen van salarisadministraties - ondersteuning bij overige werkzaamheden op administratief gebied. Ervaring met loonverwerkingen is een vereiste. Probleemoplossend vermogen en klantgericht en flexibel kunnen werken zijn belangrijke persoonlijke eigenschappen. Functie-eisen Afgeronde relevante opleiding; minimaal MBO/HAVO en bij voorkeur PDL, danwel bereidheid om deze vakgerichte opleiding te volgen. Sollicitatie Solliciteren kan binnen 14 dagen per mail of per post naar: info@deklerk-matthijsse.nl resp. De Klerk Matthijsse, Accountants Adviseurs, De heer J.C. Matthijsse, Postbus 5192, 4380 KD Vlissingen Kijk voor meer informatie op www.roczeeland.nl of www.werkeninhetmbo.nl Postbus 238 4530 AE Terneuzen Marine Service BV is werkzaam op diverse fabrieken en bedrijven in Zeeuws- Vlaanderen en België en heeft een scheepsreparatiewerf in Terneuzen. Op onze scheepsreparatiewerf, gelegen aan de schependijk te Terneuzen, met dokken en werkplaatsen voeren wij alle voorkomende werken uit aan schepen in de binnenvaart, kleine kustvaart, visserij, duw- sleepvaart en rijksvaart. Voor de scheepsreparatiewerf zoeken wii een zelfstandig werkende: Gevraagd wordt: Vakdiploma MBO HBO - Werktuigbouw Scheepsbouw, Vol-VCA, Rijbewijs B, flexibele werkinstelling. Technische kennis op gebied van schepen is vereist. Goede sociale vaardigheden met klanten, experts en collega's. Taakomschrijving: U bent belast met de dagelijkse leiding op de werkvloer, verdeelt de werkzaamheden en zorgt voor optimale taakuitvoering van de medewerkers. U draagt zorg voor de planning, organisatie en besturing van de projecten en projectteams op en om de werf. Schriftelijke sollicitaties te zenden naar Postbus 238 4530 AE Terneuzen, Afdeling personeelszaken of bel 0115 - 69 55 67. (Deze advertentie is niet bestemd voor detacheringbureaus) (m/v) Het werk De medewerker die wij zoeken is verantwoordelijk voor de uitvoering van onderhouds werkzaamheden op bouwkundig vakgebied. Daarnaast verwachten wij vakkundigheid op andere vakgebieden, nodig om het werk volledig en zelfstandig af te ronden. m/v) Het werk De medewerker in deze functie is verantwoordelijk voor de uitvoering van onderhouds werkzaamheden op installatietechnisch gebied (gawalo/cv). Daarnaast verwachten wij vakkundigheid op andere vakgebieden, nodig om het werk volledig en zelfstandig af te ronden. De competenties Voor deze functies zoeken wij enthousiaste collega's met een VMBO-opleiding, een aan vullende opleiding in de beroepsbegeleidende leerweg en een aantal jaren relevante werkervaring in het betreffende vakgebied. Ook beschik je over een klant- en servicegerichte instelling, goede contactuele en communicatieve vaardigheden en ben je integer en besluitvaardig. Bezit van een rijbewijs is noodzakelijk voor het uitoefenen van deze functie. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden een fulltime baan van 36 uur per week en een salaris gebaseerd op de CAO Woondiensten. De overige arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing overeenkomstig de CAO Woondiensten en de personeelswijzer van l'escaut. De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie voorde duur van één jaar afgesloten. Bij wederzijdse overeenstem ming volgt een vaste aanstelling. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met de heer L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot 2 oktober 2008 aan ons opsturen. Richt je brief aan: l'escaut woonservice t.a.v. de heer J. van Beekhuizen Postbus 227, 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen info@lescaut.nl woonservice Samen werken aan wonen www.lescaut.nl Van Ameyde Marine is een onafhankelijk Nederlands expertisebureau dat zich bezig houdt met het uitvoeren van maritiem/technische- en goederenexpertise werkzaamheden. Voor onze vestiging te Vlissingen zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: Als Marine Surveyor bij Van Ameyde Marine verricht je expertises, in opdracht van P&l Clubs, rederijen en in mindere mate ook verzekeraars, makelaars en/of andere instanties, op gereclameerde schade aan goederen of objecten. Een verder onderdeel van het werk betreft diverse surveys en inspecties op schepen en ladingen. Het vak van marine surveyor is een uitdagende en afwisselende baan die representativiteit, servicegerichtheid en flexibiliteit vereisen. Kennis van scheepvaart, transport en logisitiek op HBO niveau is een must om te kunnen slagen in dit vak. Bij voorkeur een achtergrond als stuurman en/of scheepswerktuigkundige op de Grote Handelsvaart. Ervaring als marine surveyor is een pré. Het spreekt voor zich dat de expert dient te beschikken over uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. Voor eventuele vragen kunt u bellen met J. van der Wees 0118 411010 Uw sollicitatie kunt u richten aan: IBM LneenntM A8 Van Ameyde Marine Marie Curieweg 5-A 4389 WB VLISSINGEN vlissingen@ameydemari ne.pl. ie .':B verne L'jXhP. M.IN Kijk ook op Bij de onderhoudsdienst van l'escaut woonservice werken 35 betrokken medewerkers dagelijks aan een goede dienstverlening voor onze klanten. De allround onderhoudsmedewerkers zijn zowel in het klein reparatie- onderhoud als in planmatig onderhoud werkzaam. In verband met pensionering zoeken wij nieuwe collega's in de volgende functies l'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. l'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 128