VERZORGENDE OPROEPKRACHTEN IN DE FUNCTIE VAN VERZORGENDE Banen JobTrack.nl Lid Raad van Commissarissen m/v VAKSPECIALIST VERGUNNINGVERLENING www.middelburg.nl POELWIJCK Kijk ook op PZC Zaterdag 20 september 20081 1 5 De M van Middelburg is markant. Hij symboli seert het karakter van onze stad: monumen taal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevings vermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken een: Vakspecialist Vergunningverlening Voor 36 uur per week Functie: Toetsen van bouwaanvragen en verlenen van bouwvergunningen. Informatie verstrekken aan onze klanten aan de vakbalie. Profiel: mbo-werk- en denkniveau op bouwtechnisch gebied aangevuld met enkele jaren relevante werkervaring. Salaris: maximaal 3.027,- bruto per maand (functieschaal 8) bij een 36-urige werkweek. Afhankelijk van uw prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloopschaal. Reageer! Stuur uw sollicitatie voor zaterdag 4 oktober 2008 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. L. -I WOON STICHTING HULST Woonstichting Hulst is een corporatie die werkzaam is in de kern Hulst. Zij streeft naar een actief en slagvaardig functioneren op het gebied van sociale huisvesting en naar een maatschappelijke betrokkenheid bij de gemeenschap in Hulst. In verband met het reglementair aftreden van een lid van de Raad van Commissarissen van Woonstichting Hulst ontstaat per 1 januari 2009 een vacature. Woonstichting Hulst zoekt daardoor een: Taak: De Raad van Commissarissen houdt toezicht op het functioneren en adviseert het bestuur van Woonstichting Hulst. De Raad ziet toe op de prestaties van de corporatie in haar geheel. De Raad bestaat uit maximaal vijf leden. Zij vergaderen tenminste 7 maal per jaar. Daarnaast worden regionale en landelijke bijeenkomsten bijgewoond. De zittingsperiode is vier jaar en een commissaris kan zich tweemaal herkiesbaar stellen. Profiel De kandidaat dient te voldoen aan het volgende profiel: - aantoonbare interesse in volkshuisvesting, welzijn, zorg en veiligheid - kennis van sociale verhoudingen - woonachtig in de gemeente Hulst en beschikt over een relevant netwerk - bestuurlijke ervaring noodzakelijk Informatie kunt u inwinnen bij de directeur - bestuurder dhr. J. Valckx. Hij is zowel telefonisch bereikbaar (0114-372525) als per mail (jvalckx@wshulst.nl.). Tevens kunt u zich informeren via de website www.wshulst.nl Procedure: de Raad beoordeelt de binnengekomen reacties, daarna zal een oriënterend gesprek plaatsvinden met de geselecteerden. Wij streven naar een afronding per medio november. Schriftelijke reacties kunt u voor 16 oktober 2008 zenden aan: Raad van Commissarissen - Woonstichting Hulst - Postbus 147 Op de envelop vermelden: Vacature Raad 4560 AC Hulst. DE KRAAyERT Stichting Poelwijck-De Kraayert Slotstraat 15, 4458 BK 's-Heer Arendskerke tel. 0113-561820, fax 0113-563860 e-mail: info@poelwijck.nl Algemene Informatie Stichting Poelwijck-De Kraayert te 's-Heer Arendskerke Lewedorp is een moderne, vooruitstrevende aanbieder van diensten op het terrein van o.a. verpleging en verzorging in de regio Goes en de regio Borsele en beheert twee locaties. Zorgcentrum Poelwijck biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 verpleeghuisplaatsen en Zorgcentrum De Kraayert biedt plaats aan 70 bewoners. Bij Stichting Poelwijck-De Kraayert zijn ongeveer 230 medewerkers werkzaam. Naast intramurale voorzieningen biedt de stichting dienstverlening als wonen, zorg en welzijn aan thuiswonende ouderen en levert de organisatie zorg in verschillende woonzorgcombinaties in de regio. De stichting beheert binnen de gemeente Borsele en de gemeente Goes ongeveer 165 (senioren)woningen met centrale voorzieningen en alarmering. Stichting Poelwijck-De Kraayert is op zoek naar een: met een arbeidsduur van 32 uren gemiddeld per week, en Wat houdt de functie in: U draagt, zelfstandig en/of in teamverband, bij aan een optimale somatische en psychische zorg- en dienstverlening aan bewoners, P begeleidt en verzorgt de bewoners van de afdeling op lichamelijk, geestelijk en sociaal gebied, P verricht huishoudelijke en verzorgende werkzaamheden, en verzorgende werkzaam heden van verpleegtechnische aard, onderhoudt contacten met de bewoner en diens relaties, draagt mede zorg voor een goede werk-, woon- en leefsfeer en P u levert een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van de afdeling en het team. Wat vragen wij: Wij zoeken ondernemende medewerkers met minimaal een diploma verzorgende niveau 3, 3-IG of gelijkwaardig kennis van en ervaring met de zorg aan ouderen. Open en directe communicatie zijn voor u essentieel om goed te functioneren zowel naar bewoners als naar teamleden. P U bent in staat om observaties weer te geven in het zorgplan en uitvoering te geven aan de beschreven acties. U heeft oog voor de eigenheid van mensen en u bent makkelijk aanspreekbaar voor bewoners, collegae, managers, familieleden huisartsen etc. P U bezit goede communicatieve en sociale vaardigheden en heeft zicht op uw sterke kanten en leerpunten. P U heeft ervaring met het werken met computers, bij voorkeur met Word en PlanCare. Bereidheid tot werken volgens rooster in wisselende diensten (alle diensten). Zelfstandig kunnen uitvoeren van werkzaamheden en crisisbestendig. Wat bieden wij: Salariëring conform FWG 35 minimaal 1.678,36 en maximaal 2.308,90 op basis van een fulltime dienstverband conform de CAO VVT. Het salaris wordt afhan kelijk van diploma, leeftijd en ervaring vastgesteld. Daarnaast bieden wij mogelijkheden voor opleiding en aanvullende arbeidsvoorwaarden zoals deelname aan een fietsplan, aan- en verkoop vrije dagen, flexibele pensioenregeling, spaarloonregeling etc. P Het betreft in eerste instantie een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd. Na deze periode bestaat de mogelijkheid voor een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. P Overige arbeidsvoorwaarden zoals 4% eindejaarsuitkering conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen en Thuiszorg. Informatie en sollicitatie: Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie dan kunt u contact opnemen met de heer D.C. Gorsse, manager zorg. Op werkdagen te bereiken tussen 08:00 uur en 16:30 uur. Telefoonnummer: 0113-561820. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie vóór 5 oktober 2008 te richten aan Stichting Poelwijck-De Kraayert, afdeling P&O, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke of via e-mail: p&o@poelwijck.nl. Deze vacature wordt zowel intern als extern geplaatst. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 101