Exponent van samenwerkingsverband PELGRIM COMBI MAGNETRON GRATIS LIJM S» VOEGSEL -Y „V „Y -V -V -Y GRATIS TEGELS twv €750,- A4 Vrijdag 19 september 2008 PZC -Marcel de Vlieger gaat met Dreischor op bezoek bij Ouwerkerk. bij aankoop van een keuken bij aankoop van vloertegels bij aankoop van een badkamer Van €5.568,- Van €9.225- Lokkerdreef 10, 4879 ND Effen-Leur. Tel 076-5048800 Openingstijden Ma gesloten, di t/m do 9.30-17.30 uur vrijdag 9.30-21.00 uur, za 9.30-17.00 uur wvrw.janvansundert.nl S door Klaas Verspoor DREISCHOR - Als één speler een ex ponent van de samenwerking tus sen de voetbalclubs Dreischor en Zonnemaire genoemd kan wor den, is het Marcel de Vlieger wel. De beide kernen lopen als een ro de draad door het leven van de ver dediger. De Vlieger (36) zag in Zonnemaire het levenslicht, maar ondertussen woont de voetballer al weer een tijdje op Dreischor. „Tot mijn 24e heb ik op Zonnemaire gewoond. Marcel de Vlieger Naam: Jacobus Anthonie de Vlieger. Leeftijd: 36 jaar. Woonplaats: Dreischor. Clubs: Zonnemaire, Dreischor. Favoriete positie: laatste man. Hoogtepunt carrière: Het ha len van de kwartfinale in de A-juniorenbeker in het jaar van de samenwerking tussen 'Dreischor en ASV Brouwersha ven. Dieptepunt carrière: De stap om vorig seizoen met Zonne maire terug te keren in de stan daardklasse van het zondag voetbal. Ik ben er geboren en getogen. Vroeger riep ik altijd dat ik nog niet in Dreischor begraven zou wil len worden. Nu woon ik er en ik heb het er goed naar mijn zin", al dus De Vlieger. Naast wonen voetbalt hij sinds dit seizoen ook weer voor Dreischor. Weer, want hij speelde in het ver leden al eens voor die vereniging. „Dat was een jaar of tien geleden in het seizoen dat Luuc Heijboer en Jan Witte weer begonnen bij Dreischor. Ik speelde er toen on der meer met Serge van de Bos en Luciën Vroegh. Dat was een leuk team." Toch keerde De Vlieger na twee seizoenen terug naar zijn geboorte dorp. Jarenlang kwam Zonnemai re uit in de reserveklasse van het zondagvoetbal, totdat het weer ging kriebelen om terug te keren naar de standaardklasse. „Achteraf moet je concluderen dat die stap te groot was. Na een paar wedstrij den riep al een aantal spelers: 'als het zo moet dan hoeft het voor mij niet meer'. We wisten dat het moeilijk zou worden. Met veel pijn en moeite hebben we het sei zoen kunnen afmaken." Toen de fusieplannen vorig sei zoen nieuw leven werden ingebla zen (De Vlieger: „Dat speelde al wel een jaar of tien.") vonden Dreischor en Zonnemaire - on danks de tegenstem van Zonne- maire-secretaris Stoffel Duinhou wer die zich jarenlang hard had ge maakt voor een terugkeer van zijn Zonnemaire in de standaardklasse - elkaar. In eerste instantie keerde Duinhouwer zijn club de rug toe. „Maar gelukkig doet hij nog steeds de administratie", laat Marcel de Vlieger weten. De competitiestart van het combi team is, met een gelijkspel en een nederlaag, redelijk te noemen. „Op de trainingen is het lekker druk, tussen de veertien en zes tien man. In het begin werden er wel groepjes van Zonnemaire en Dreischor gevormd. Als team moe ten we nog wel groeien. De jon gens van Dreischor moeten mis schien een stapje terug, want 'Ik zou eigenlijk voor het tweede gaan, maar de trainer heeft me nodig' Dreischor heeft eigenlijk de hele voorhoede verloren. Maar die van Zonnemaire moeten een stapje extra doen." Marcel de Vlieger is zelf een vaste waarde in het elftal van trainer Walter de Jonge. „Ik zou eigenlijk voor het tweede gaan, maar de trai ner heeft me nodig. Ik heb wel ge zegd dat ik in elk geval geen jonge jongens in de weg wil staan." Zondag, als Dreischor in Ouwer kerk de eerste derby uit de vijfde klasse B speelt, is de routinier ge woon van de partij. Marcel de Vlieger: „Vroeger riep ik altijd dat ik nog niet in Dreischor begra ven zou willen worden. Nu woon ik er en ik heb het er goed naar mijn zin." foto Marijke Folkertsma Moderne complete badkamer voorzien van inloopdouche, wandclo- setset en meubel met 2 kranen inclusief spiegel en verlichting. Badkamer is compleet met alle kranen en accessoires Aanbieding is exclusief tegels. Hoekkeuken met kaderdeur in de kleur vanille (in meerdere kleuren zonder meerprijs leverbaar). Deze keuken is voorzien van Siemens apparatuur. *Actie geldig t/m 4 oktober 2008*Artikel- en prijswijzigingen voorbehouden. *Vraag naar de actievoorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70