Familieberichten Voor een zorgzame begeleiding 30 I Vrijdag 19 september 2008 PZC Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die hij ons allen gaf, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze goede vader en opa Gerrit Dekker in de leeftijd van 81 jaar. W. Dekker-Maljaars Ria Meijer-Dekker Jaap Meijer Nellie Meijer-Dekker Nico Meijer Bram Dekker Leni Dekker-Lorier Ineke Gideonse-Dekker Bram Gideonse Wilma Verhage-Dekker Rick Verhage Jos Dekker Ella Dekker-de Visser Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 17 september 2008 Sivertstraat 114365 AV Meliskerke De kerkdienst zal worden gehouden op maandag 22 september om 11.00 uur in de Ichthuskerk, Bergstraat 34, Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats te Meliskerke. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de hal van de kerk. Geen bezoek aan huis, geen bloemen Lieve opa We zijn intens verdrietig dat je er niet meer bent maar ook ontzettend dankbaar voor alle mooie momenten die we met je hebben mogen beleven. We zullen je nooit vergeten. Knuffel van Edwin, Sanne en José Dag lieve opi! Kus van Luca Heel verdrietig zijn wij dat is overleden Opa Dekker Christian Jacqueline Diederick Thomas Na een tijd van ziekzijn is zacht en kalm overleden onze broer, zwager en oom Gerrit Dekker op de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: J. Dekker-Marijs Middelburg: J. Dekker K. Dekker-Kleinepier Kapelle: T. Dekker-de Kam Yerseke: C. Dekker-de Koeijer Nieuw St. Joosland: A. Dekker-Siereveld St. Laurens: N. Dekker-de Groot Grijpskerke: A. Dekker J. Dekker-Maljaars Grijpskerke: P. Dekker J. Dekker-Moens Grijpskerke: W. Dekker H. Ridderbos Breda: J. Huisken-Dekker H. Huisken Neven en nichten 17 september 2008 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de door ons zeer gewaardeerde buurman Gerrit Dekker Wij wensen Mina en de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Fam. Janse Fam. van Keulen Fam. Oosterhuis Fam. Griep Fam. Poppe Fam. Ganzeman Fam. de Smit We hebben afscheid genomen van een dierbare vriend Richard Onbegrijpelijk en verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen. Ad Henny Marcel Marion Michiel Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden Richard Kemink We wensen Marijke, Frank en Stephan veel kracht toe dit grote verlies te kunnen dragen. N.M. Kosters-Schot Jan en Jeanny Kosters Anja en Maurits Leeuw Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze partijvoorzitter Richard Kemink Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Bestuur Fractie van Leefbaar Schouwen-Duiveland Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Verdrietig geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Maria Lucasse-Goedegebure sinds 3 maart 1992 weduwe van Johannes Dirk Lucasse in de leeftijd van 78 jaar. Koewacht: Hans Lucasse Elly Lucasse-Markusse Raimon Esmée en Pim Hoogerheide: Rian Simon-Lucasse Rob Simon Lennart Lisanne Kloetinge: Frank Lucasse Marlies Lucasse-Oostdijk John Liz Correspondentieadres: Familie Lucasse Lemenstraat 7 4576 DC Koewacht Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 19 september van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 20 september om 10.15 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons lid Leon Verhoek We wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden SV Duiveland Jl. maandag bereikte ons het tragische bericht van het overlijden van onze teamgenoot Leon Verhoek Heel Duiveland maar speciaal jouw maten van het 2e elftal zullen je inzet en vriendschap missen maar jou nooit uit ons geheugen wissen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte met het dragen en verwerken van dit verlies. Spelers en begeleiders SV Duiveland Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVELAND" rlen de bruijne |0han hoekman (0111) 45 07 17 Of Werckendetstraat 4, Postbus 189, 4300 AD zierikzee (0111) 46 26 00 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl i sd Altijd zullen wij je tegenkomen, we zeggen veel te vlug Het is voorbij Er is toch enkel je lichaam weggenomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Wij zijn erg verdrietig, laten we dat voorop stellen. Vandaag is Gijs plotseling van ons heengegaan. Hij betekende voor ons en voor velen buiten de familie kring erg veel. Hij werd 60 jaar. Gijsbert de Ruijter 21 november 1947 f 17 september 2008 Stavenisse, Mina Potappel-de Ruijter Neem Potappel (in herinnering) Sarina en Dick Michelle, Leon Martin en Monique Leo en Joyce Jada, Lucia Cor en Antoinette Amelita, Britney Goes, Jannie Kunst-de Ruijter Ad Kunst Rino en Muriel Quinten, Dani 4695 CW Sint-Maartensdijk Correspondentieadres: J. Kunst-de Ruijter Rooseveltlaan 58,4463 GK Goes De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 22 september om 13.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden aldaar. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aanvang van de rouwdienst. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde en zorgzame zuster, schoon zuster en tante Cornelia Schroevers in de leeftijd van 80 jaar. Arnemuiden: P. Ventevogel-Schroevers J. Ventevogel Oude-Tonge: K. Schroevers E. Schroevers-Boone Arnemuiden: A. Schroevers Neven en nichten 4341 CN Arnemuiden, 17 september 2008 Nieuwlandseweg 7 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 22 september om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaande vindt er voor de familie en genodigden een rouwplechtigheid plaats in het verenigings gebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden, welke aanvangt om 11.15 uur en geleid wordt door Candidaat D. Jongeneel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouwRehoboth Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Lieve tante Corrie Met liefde en warmte heb je ons altijd ontvangen. We blijven ons de gezellige momenten en je zorgzaamheid herinneren. Met pijn in ons hart nemen we afscheid, maar de gedachte dat je herenigd bent met de mensen die we missen, stelt ons gerust. Rust zacht! Conny, Nico, Jos en Ben Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve Tante Kee Blaas en Jolanda Sander Corrie en Rinus Marcello, Jacim Jos en Gera Joab en Roxanne Melanie, Gabriëlle Tanja Erg verdrietig ben ik nu ik afscheid heb moeten nemen van m'n lieve Tante Kee Ik zal haar heel erg missen. Marcella

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68